לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2915 מאמרים 742 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סי וי פול מציגים - עוברים אבחון גרפולוגיה?

פורסם בתאריך 31/01/2018      /      נכתב ע"י דניאל ביטון

אנשי המקצוע המעולים שלנו ב- סי וי פול מציגים מספר טיפים שיסייעו בידכם לצלוח את האבחון:

לפני הכל - חשוב לזכור שלא ניתן ללמוד כיצד "לעבור" אבחון גרפולוגי לכן היה אתה עצמך.

כל ניסיון לכתוב אחרת מהדרך שבה האדם רגיל לכתוב תוביל להאטה בשטף הכתיבה. הכתב יראה מאולץ, איטי ולא טבעי. אחד הסימנים לחוסר יושר ואמינות הנו כתב איטי. ככלל מהירות הכתב קשורה לאבחון של תכונות רבות. כתיבה איטית, חסרת שטף יכולה להתפרש כחשיבה איטית, חסרת רצף ולכן ניסיון לשנות את הכתב באופן מכוון פוגעת במאובחן ולא מועילה לו.

דאג להגיע לאבחון כאשר אתה לא חווה מצב קיצוני בתנאים הפיסיים שלך.

 כתב היד מושפע ממצבי רוח, מצבי רוח מושפעים ממצבים פיסיים קיצוניים – עייפות חריגה, רעב חריג, קור או חום חריג עלולים לגרום לחוסר שקט, עצבנות, קשיי ריכוז, ירידת אנרגיות ועוד, כל אלו באים לידי ביטוי בכתב היד.

דווח על לקויות למידה.

מהניסיון שלנו ב- סי וי פול,  לקויות למידה משפיעות על הכתב ולכן מעוותות את ממצאי האבחון. לרוב גרפולוג מיומן ידע לעלות על כך, עם זאת, ישנם מקרים שלא כך הדבר והגרפולוג עלול לתת פרשנות מוטעית.

דווח על נטילת תרופות או פגיעה פיסית ביד שאתה יודע כי הן פוגמות ביכולת המוטורית.

מצב שבו אתה חש כי הדבר פוגם בכתיבה שלך, פגיעה מוטורית תשבש את הכתיבה, הגרפולוג עלול לראות רעד בכתב, שבירות בקו ועוד סימנים העלולים להתפרש כעצבנות, חוסר עמידה בלחצים ועוד.

התייחס לאבחון הגרפולוגי בפרופורציות הנכונות.

האבחון הגרפולוגי לאבחון עובדים אינו בא לומר אם אדם הוא מוצלח או כישלון אלא הוא בודק התאמה לתפקיד ספציפי בארגון ספציפי ואינו בא לפסול את האדם על כל הווייתו. האבחונות הגרפולוגים שהעברנו בסי וי פול, לבקשת לקוחותינו, העלו שלכל אדם חולשות וחוזקות, אך לעיתים האבחון יפסול מועמד בשל כישורי יתר. האבחון לייעוץ אישי יכול להציף בעיות לא מודעות ובכך לעזור למאובחן לטפל בנושאים שפגמו בתפקודו ובכך לאפשר דרך חדשה להצלחה. 

 

*נכתב בלשון זכר מתאמי נוחות בלבד ומכוון לשני המינים כאחד.

בהצלחה, צוות סי וי פול.

529 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת דניאל ביטון
הימנעו מתביעות - מה מותר ואסור לעשות בפרסום מודעות דרושים? מודעת דרושים לא נכונה עלולה לחשוף את המעסיק לתביעה בבית הדין לעבודה ולהליכים פליליים - איך ניתן להימנע מכך? במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית משאבי אנוש, לפני 2 חודשים 1 ימים
טעויות נפוצות בעת פרסום משרות ומודעות דרושים מעסיקים שצריכים עובדים יכולים לגייס אותם באמצעות פרסום משרות פנויות על גבי מודעות דרושים. איך ניתן לעשות את זה ביעילות האפשרית? הימנעות מטעויות.
פורסם בקטגוריית קריירה, לפני 5 חודשים 2 שבועות
הבדלים בין פרסום מודעות דרושים לעסקים קטנים וגדולים על ההבדל בין פרסום מודעות דרושים של עסקים קטנים לבין מודעות של עסקים קטנים. איך עסק קטן צריך להתנהג בגיוס עובדים ובמודעת הדרושים שלו.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 8 חודשים 3 שבועות
מה צריך להופיע בתוך מודעות דרושים? ניסוח נכון של מודעת דרושים יכולה לייעל את גיוס העובדים באופן משמעותי. אז מה מודעת דרושים טובה צריכה להכיל?
פורסם בקטגוריית תעסוקה (דרושים), לפני 9 חודשים 2 שבועות
טיפ למחפשי עבודה - האם ליצור קשר עם המראיין לאחר ראיון עבודה? מועמדים רבים חשים צורך לפנות שוב למעסיק לאחר הראיון, לומר משהו נוסף, לשאול שאלה, או אפילו כדי לדעת האם כבר התקבלנו. האם מקובל הדבר?
פורסם בקטגוריית קריירה, לפני 10 חודשים 5 ימים