לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3308 מאמרים 914 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ערוץ 2 לצפייה ישירה

פורסם בתאריך 29/10/2015      /      נכתב ע"י yortem

הרבה אנשים מחפשים בעידן האינטרנט את ערוץ 2 לצפייה ישירה דרך האינטרנט במקום לצפות בטלוויזיה. זה הגיוני, אנשים יכולים לחפש את זה בטלפון או בטאבלט בזמן שהם מטיילים ברחבי הארץ או סתם ממתינים בתור לדואר ויכולים לצפות בערוצים ובתוכניות שהם אוהבים מבלי להיות מרותקים לטלוויזיה. גם לאנשים שלא מחזיקים טלוויזיה בכלל בבית יש עדיין את הרצון לצפות לפעמים בערוצים הפופולרים כמו ערוץ 2, ערוץ 10 או הערוץ הראשון וגם להם הפיתרון שבצפייה בערוצים דרך האינטרנט מועיל ביותר, פיתרון שלא היה להם בעבר.

בעבר, היו משתמשים במדריכי הטלוויזיה כדי לראות מה משודר, אנשים היו מתכננים את סדר היום שלהם כדי להגיע בזמן לצפות בסדרה האהובה עליהם ואם חס וחלילה הם היו מפסידים פרק אחד הם היו צריכים לקוות שלפחות יהיה שידור חוזר, אם לא היה שידור חוזר המצב היה עגום עוד יותר והם היו צריכים להאזין לפרק מפיהם של החברים שכן צפו, כי זה מה יש.

בעידן האינטרנט הכל הפך נגיש יותר, אתרים פיראטים החלו לפרסם את הסרטים והסדרות המשודרים בצפייה ישירה חינמית ונוחה ואפילו תכנים עם כתוביות תורגמו והוטמעו בתוך הסרטון שהועלה לרשת. ערוצי הטלוויזיה התאמצו למנוע מאתרים כאלו לשגשג ודאגו להסיר תכנים רבים כל פעם מחדש שהם היו עולים לרשת, המלחמה בין הזכייניות של ערוץ 2, רשת וקשת, לבין האתרים הפיראטים עלתה מדרגה כשאתרי הורדות מובילים נסגרו בהוראת צו בית משפט או מפחד מתביעה אך לא היה ניתן לנצח את הפיראטיות ולבסוף האתרים הרשמיים של הזכיניות נאלצו לפרסם את התכים שלהם באתרים כמו מאקו או באתר של רשת לכל הצופים בשילוב פרסומות. לא בטוח אם זה יותר רווחי הלם מאשר שיצפו בטלוויזיה, אבל אם אי אפשר לנצח אותם, מצטרפים אליהם.

2403 צפיות
68 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 1 ימים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 3 שבועות
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 3 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 2 חודשים