לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3600 מאמרים 1058 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חלוק אנטי סטטי

חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה

פורסם בתאריך 22/03/2018      /      נכתב ע"י adva2

מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי. חלוק אנטי סטטי מורכב מחומר אשר מעכב היווצרות של חשמל סטטי וכך הוא מגן על המוצר וגם על הפועל במפעל או במעבדה. סריגי ירושלים היא חברה אשר מתמחה ביצור בגדי עבודה מסוגים שונים ומגוונים, בין השאר היא מייצרת מדים לכבאים, שוטרים וכוחות ועוד סוגים שונים של בגדים שמיועדים לעבודה. החברה מייבאת גם סוגים רבים של נעלי בטיחות ועבודה לכל מטרה.

חלוק אנטי סטטי – מה זה אומר

ביגוד אנטי סטטי עשוי בדרך כלל מעירוב של בד סינטטי עם בד אורגני. הייחוד שלו מתבטא ביכולת לבטל חשמל סטטי ולהגן על כל מה שנמצא בסביבה הקרובה של האדם שלובש את החלוק. חלוק אנטי סטטי ניתן למצוא רק בחנויות המובחרות וכדאי מאוד לוודא שמדובר בדבר האמתי ולא בחיקוי זול. ישנן סוגים שונים של חלוקים אנטי סטטיים:

ניתן להשיג אוברול שמגן על כל חלקי הגוף. ביגוד כזה יכול להואיל למשל במקרה של עבודה בחדרים נקיים שם ישנה חשיבות עליונה להוצאת כל זיהום מהחדר.
יש חלוקים רגילים ונוחים ללבישה אותם רצוי ללבוש רק בסביבת העבודה הנדרשת ולא להסתובב איתם ברחבי במפעל.
חלוק אנטי סטטי הוא חובה בכל מה שקשור בעבודה עם רכיבים אלקטרוניים.

ציוד נוסף שניתן להשיג

בנוסף לחלוק אנטי סטטי קיים ציוד נוסף אשר אפשר להשתמש בו. למעשה בחדרים נקיים קיים צורך אמתי בשמירה על אזור סטרילי. אפשר לצייד כל חלל במכשירי עבודה אנטי סטטיים, מדפסות ומחשבים, ועוד אביזרים רבים וחשובים. הציוד האנטי סטטי ניתן לרכישה בפניה לחברות רציניות וותיקות אשר מייבאות אן מייצרות בעצמן את הביגוד.

במעבדות קיים צורך שימוש בציוד נוסף אשר יגן על העובדים וכמובן שגם על תהליכי העבודה השונים אשר מתרחשים בהן. מומלץ להצטייד בכל מה שדרוש ולא כדאי להתפשר על האיכות של הביגוד. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא ביגוד אנטי סטטי, בגדי עבודה ועוד דברים.

900 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 3 שנים 5 חודשים
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 ימים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 2 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 2 חודשים
תקשורת אלחוטית - מהי? עם ההתפתחויות הטכנולוגיות של היום יש כל כך הרבה שינויים ויתרונות וככל שעובר הזמן היתרונות הללו הולכים ומשתכללים. תקשורת אלחוטית היא למשל האפשרות להעביר מידע, לתקשר ולבצע פעולות בצורה אלחוטית, כלומר לא פיזית.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 2 שנים 2 חודשים