לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המגשרים בצפון

פורסם בתאריך 22/03/2018      /      נכתב ע"י adva2

 

אם הנטייה הטבעית שלכם, לנוכח מריבה או סכסוך, הינה לראות את תמונת המצב המלאה והבנת שני צדדי הסכסוך, אזי קורצתם מהחומר האנושי המשכין שלום. ואלו המאפיינים הנחוצים למגשר, שעליו לסייע לבני אדם להתגבר על מכשולים בנקודות זמן ובמצבים רגישים. עבור הרואים בכך שליחות חברתית, קיימים קורסי גישור ברחבי הארץ לצורך רכישת המיומנויות והכלים הנדרשים למשימה זו. תושבי הצפון בוודאי ישמחו לשמוע שאינם נדרשים לנדוד למרכז הארץ הודות למכללת גומא המציעה קורס גישור בחיפה ובצפון.  

על תהליכי הגישור השונים

קורס גישור בחיפה ובצפון מציע לתלמידיו את האפשרות לרכוש את היכולת להתמודד ולגשר במגוון תהליכים חברתיים שונים. הנה מקצת התהליכים הנלמדים בקורס הגישור –

גישור משפחתי – התא המשפחתי הינו התא הראשוני החשוב ביותר, שכן הוא מלכד את בני המשפחה ומאפשר להם לצמוח יחדיו תוך ביטחון ותמיכה. ובשל כך, משברים הפוקדים את התא המשפחתי, חושפים את בני הזוג וילדיהם לקונפליקטים וטלטלות רגשיות וכלכליות. גישור משפחתי עשוי לסייע לבני הזוג להתמודד עם המשברים הללו בדרך מותאמת למצבם, תוך התחשבות בצורכי כל אחד מבני הזוג ובצרכי ילדיהם. גישור עשוי לסייע לבני הזוג להחליט להמשיך את הקשר הזוגי, או במצבים אחדים לסיים את הקשר הזוגי ולהבין באופן משותף כיצד ימשיכו לבנות את הקשר ההורי. גישור לגירושין יחסוך מבני הזוג את הצורך ליישב את הסכסוך בבית המשפט, אלא יאפשר להם לעשות זאת על מי מנוחות.
גישור שותפים – לעיתים קרובות, יזמים נדרשים לשתף פעולה יחד עם אנשים נוספים משיקולים רבים ובהם, הצלחה משותפת, סיכון כלכלי נמוך יותר, שיתופי פעולה עם חברים ועוד. אך לא פעם, נקודת ההתחלה המשמחת משתנה והופכת למאבק בשל ניגוד אינטרסים. בקורס הגישור, התלמיד למד כיצד עליו להתמודד עם מצב זה ולהחזיר את הקשר לשלב ההתחלה כדי שהשותפים יצמחו מנקודה זו ויפתרו את הקשיים, או שמא יחליטו לפרק את השותפות.

מכללת גומא – המרכז הישראלי לגישור ואימון

גומא, המרכז הישראלי הוותיק לגישור ואימון, מעניק את שירותיו האקדמיים והחינוכיים למגוון קהלי יעד כבר משנת 1998. מטרתה של מכללת גומא היא לסייע לאנשים לבחור את דרכם המקצועית תוך מפגש מעמיק ומעצים עם עצמם, שאיפותיהם ורצונותיהם. במכללת גומא ניתן לרכוש שפע של ידע מקצועי במגוון קורסי גישור ואימון המותאמים עבור משפטנים, מאמנים, מנהלים, מחנכים, מטפלים וכן עבור אנשים נטולי ניסיון קודם.

 

 

801 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 8 חודשים
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 3 שנים 7 חודשים
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 3 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 3 חודשים