לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3305 מאמרים 913 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

9 טיפים להתקנת מצלמות אבטחה בעסק

פורסם בתאריך 27/03/2018      /      נכתב ע"י alsec

המצלמות עלולות להיות פגומות, לא מותקנות כראוי או במקום הנכון, או לא להתאים לראיה בלילה. עם זאת, כאשר שוקלים בזהירות את הבחירה והשימוש בהן, מצלמות יכולות להפוך לבנות ברית בעלות ערך בתכנית האבטחה הכללית שלך.

מחפש מתקין מצלמות אבטחה לעסק שלך? כדאי שתקרא זאת תחילה.

מצלמות אבטחה אלסק מערכות

איך אתה יכול להבטיח שמצלמות האבטחה שלך באמת עוזרות לך לאבטח את הבניין? להלן מספר עצות שימושיות:

  1. בחירה: וודא שהמצלמה שלך מתאפיינת באיכות גבוהה ומותקנת כראוי בכדי להבטיח נראות טובה בזמן אמת וצפייה בהקלטות. ביצוע הערכת מצב האבטחה באתר יכול לסייע בזיהוי הצרכים שלך; שימוש במתקין מקצועי הוא גם כן חשוב.
  2. מיקום: תחשוב היכן התרחשו תקריות קודמות בעת בחירת מקומות להתקנת המצלמה. כאשר מתגלים כתמים עיוורים, תשקיע ברכישת ציוד נוסף. כמו כן, ההתקנה צריכה להתבצע במקום בטוח שנמצא מחוץ להישג ידם של עוברי אורח.
  3. שיטת צילום: תבין כמה זמן אתה רוצה שהצילום יימשך. האם תשתמש במערכת מחזורית כדי להקליט על גבי אירועים קודמים או האם תבצע שימוש בקלטות נפרדות לתקופה מוגרת טרם מחיקה או שימוש חוזר?
  4. ניטור בזמן אמת: תחליט האם צוות האבטחה שלך זקוק לצגים לצורך צפייה בזמן אמת. במידה וכן, הטל עליהם את האחריות על ניטור המסכים על בסיס קבוע.
  5. הכשרת צוות: וודא שהעובדים נמנעים מחסימת שדה הראייה של המצלמה. מה תהיה התועלת במצלמה אשר תותקן באזור רגיש אם עובד יחסום את עדשת המצלמה?
  6. שליפת תצלומים: תייג את הקלטות עם תאריכים ואזורים כדי שהחיפוש והשליפה יהיו קלים ויעילים.
  7. חקירת אירוע: השתמש בתצלומים קיימים בעת חקירת אירועים.
  8. תחזוקה וכיוונון: מעת לעת, בדוק את המצב והכוונון של הציוד. צוות האבטחה או ניהול המתקנים שלך צריך לדעת כיצד לבדוק את הציוד, לבצע התאמות בסיסיות (למשל, שינויים בזווית הצפייה) ולתקן או להחליף את הציוד באופן מקצועי.
  9. מצלמות ידניות: תשקול לרכוש מצלמת וידאו ידנית כתוספת לציוד הצילום שלך על מנת לצלם תרגילים מתוכננים ותרגילי הפתעה.

בעידן זה של סיכוני אבטחה מוגברים שאיתם מתמודדים מתקנים כמעט בכל תעשייה, תכנית אבטחה מתכוננת היטב יכולה להיות ההגנה הטובה ביותר שלך מפני פעילות פלילית, הפרות ביטחוניות ונזק כולל לנכס.  

715 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת alsec