לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

באיזה גיל לתת לתינוק לישון עם כרית

פורסם בתאריך 27/03/2018      /      נכתב ע"י בייביזמול - babiesmall

באיזה גיל לתת לתינוק לישון עם כרית

האם אתם מתכננים לקנות כרית לתינוקכם? האם אתם מודאגים מכך שאולי לתינוקכם לא נוח לישון ללא כרית? האם אתם רוצים לדעת אם שימוש בכריות עבור תינוקות יכול לגרום לסיבוכים כלשהם?

אם אתם יכולים להזדהות עם המצב, או שאתם מכירים מישהו שיכול, תקראו את הכתבה הזאת. כאן אנחנו מסתכלים על מידת הבטיחות שכרוכה בשימוש כריות מעוצבות עבור תינוקות, ובודקים מתי תינוקות יכולים לישון עם כרית.

כרית מעוצבת בייביזמול - מיניז

בינתיים, אם התיוק שלכם עדיין לא ישן עם כרית, תהיו בטוחים שהוא לא חש אי נוחות. אם התינוק שלכם ישן על משטח ישר, הוא בכל מקרה לא יודע מה ההבדל בין שינה על כרית לבין שינה ללא כרית.

מרבית רופאי הילדים ומומחים לטיפול בתינוקות מאמינים שמתן כרית לתינוק בעת שינה עלול לגרום לסיכון פוטנציאלי של תסמונת מוות בעריסה (SIDS). התינוק שלכם יכול להבחין בכרית שלכם וכיצד אתם משתמשים בה לצורך שכיבה. אם הוא מביע התעניינות בכרית או מבקש כרית, אתם לא צריכים פשוט לתת לו אותה.

בעוד שברוב העריסות קיימות כריות, מוטב להימנע משימוש בכריות עד שהתינוק שלכם מגיע לגיל שנתיים. זה עוזר להימנע מתאונות מחנק, מאחר שהוא עלול להצליח להרים את הכרית ולהניחה על עצמו, אך לא יצליח להורידה.

שינה בטוחה: את התינוקת נשכיב במיטת תינוק, עריסה או מזרון. את המיטה יש לצפות במגן ראש, מצעים לתינוקוללא כרית. יש להתאים את השמיכה לעונת השנה ולכסות את התינוקת בעדינות ורחוק מראשה. שימו לב להשכיב את התינוקת על גבה בלבד ולהסיר בובות וצעצועים מהמיטה בטרם ההשכבה.

8801 צפיות
51 כניסות
מאמרים נוספים מאת בייביזמול - babiesmall