לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3953 מאמרים 1187 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הופעות חו"ל ישראל

בישראל 2018 אמני החו"ל הענקיים כבר לא מדלגים על ישראל

פורסם בתאריך 22/04/2018      /      נכתב ע"י yaron45

אנריקה איגלסיאס, ג'סטין טימברלייק, ריהאנה, מאלומה. כולם זמרי פופ מהמובילים בעולם כיום ונמצאים בתקופה הטובה ביותר בקריירה שלהם. כל אלו ועוד רבים אחרים, בחרו להופיע בישראל בשנים האחרונות ואין לראות זאת כמובן מאליו.

ישראל של הלפני עשור או שניים לא הייתה מסוגלת ומצליחה להביא אליה אמנים כאלו. באותה תקופה, התרגלנו לראות הופעות של פיל קולינס, ג'ו קוקר וזמרים נוספים שכבר עשו את שלהם לפני שנים רבות, ועכשיו כדי להמשיך ולשרוד, מגיעים ליעדים שאף פעם לא היו בהם.

היום, כבר הכל נראה אחרת. ריהאנה למשל נחשבת לאחת מזמרות הפופ המובילות בעולם והיא כבר הספיקה להופיע בישראל פעמיים. גם סיה, לנה דל ריי, ג'ייסון דרולו ועכשיו ישנם גם שמועות על הופעה של שאקירה בישראל שתגיע לכאן ככל הנראה בקיץ הקרוב. כל אלו ואחרים רבים בחרו להוסיף את ישראל ללוח ההופעות שלהם וזאת עדות לתופעה חדשה ומשמחת מאוד.

אפשר להצביע על כמה גורמים שגרמו לתופעה המבורכת הזו. ראשית, ישראל פורחת בעולם מבחינה תרבותית וכלכלית. תעשיית ההיי טק שהביאה לעולם את וויז, מובילאיי, פייבר ואחרים עושה שירות נהדר לחשיפה נכונה של ישראל בעולם. גם ה"שגרירים" שלנו כמו גל גדול, בר רפאלי ואחרים עושים עבודה מעולה (ואולי אף טובה יותר מהשגרירים האמיתיים) בחשיפת ישראל האמיתית והמודרנית בעולם הרחב. וכך העולם המערבי מתחיל להכיר יותר ויותר בעובדה כי ישראל היא לא רק מלחמות ופיגועים או מקום קדוש לכל הדתות. יש כאן גם תרבות וקהל טוב מאוד.

בנוסף, הקהל הישראלי למד להסתגל למצב שהוא צריך להוציא 300 ש"ח לכרטיס כדי לראות הופעה טובה והמפיקים הישראלים כבר לא פוחדים להפסיד את כל כספם ומסכימים להשקיע מיליוני שקלים כי הם יודעים שהם יוכלו לקבל זאת בחזרה.

סיבה נוספת לתופעה זו, היא כניסתם של שחקנים חדשים לשוק ההפקות הגדולות. פעם היו רק כמה מפיקים בודדים כמו שוקי וויס או מרסל אברהם שהיו אחראים להופעות של אמני הענק מחו"ל, היום ישנם כבר שחקנים רבים ותחרות עזה ביותר שגורמת לכולם לעבוד קשה יותר ולהגיע לתוצאות טובות יותר.

כולם מרוויחים מהשינוי המבורך הזה. המפיקים משקיעים כספים רבים ונהנים מהכנסות יפות והקהל הישראלי זוכה לראות את אמני הפופ הגדולים ביותר בעולם בלייב מול העיניים.

958 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת yaron45