לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3529 מאמרים 1015 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמן כושר אישי, אורח חיים בריא והרזייה

פורסם בתאריך 22/04/2018      /      נכתב ע"י עדן

רוצים לרזות? שמעתם פעם על מאמן כושר אישי? כאן תבינו מה זה אורח חיים בריא ואיך ניתן יהיה לרזות  בעזרת מאמן כושר אישי.
ההתמודדות עם השמנה היא לא רק באמצעות דיאטה של 1200 קלוריות, ספירת קלוריות הדוקה או כדורי קסם שיגרמו לכם לרדת במשקל אלא בעזרת תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית. כיום השוק מוצף בהמון שיטות כדי להילחם בהשמנה אך אני חושב שהדרך הנכונה הינה באמצעות מאזן קלורי שלילי. גרעון קלורי הינו מצב שאנו אוכלים פחות ממה שהגוף צריך ובנוסף לזאת מעלים את ההוצאה הקלורית היומית שלנו באמצעות פעילות גופנית.

מאמן כושר אישי והשגת מטרה

מאמן כושר אישי יגיע עד אליך הביתה כדי לעזור לך להתמודד עם בעיית ההשמנה. הסיכוי שתצליח להילחם ולהגיע למטרות שלך בעזרתו של מאמן כושר אישי יותר גבוהה מאשר עוד מנוי לא מנוצל בחדר הכושר או קבוצת תמיכה להרזיה. הסיבה היא פשוטה מאד כי מאמן כושר אישי לוקח את כפרויקט אישי כדי שתצליח ותגשים את החלומות שלך.
במה שונה שיטתו של מאמן כושר אישי לעומת קבוצת תמיכה להרזיה?
קודם כל להבדיל מקבוצה מאמן הכושר מגיע אליך לבד והיחס הוא אחד להבדיל מקבוצת תמיכה להרזיה שיכולה להכיל גם 30-40 אנשים ואז הטיפול בבעיית ההשמנה הוא לא 100%. בנוסף לזאת עם מאמן כושר אישי מבצעים ביחד פעילות גופנית שתורמת מאד לתהליך ההרזיה בכלל ולבריאות האישית שלכם בפרט. בקבוצת תמיכה לא עושים פעילות גופנית אלא במקרה הטוב רק מדברים על זה.

מאמן כושר אישי - הבחירה הנכונה

אם שוכנעתם שמאמן כושר אישי היא הבחירה הנכונה עבורכם, אל תהססו וכנסו לאתר www.gym-fitness.co.il ובחרו את מאמן הכושר שינחה אתכם כיצד לרדת במשקל ולהגיע למשקל שעליו חלמתם או להגשים כל מטרה בריאותית.

672 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת עדן