לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כפולים לצפייה ישירה

פורסם בתאריך 03/11/2015      /      נכתב ע"י yortem

בזמן שאנשים מתפעלים מהסדרה החדשה בכיכובו של יהודה לוי, יהורם גאון ושאר כוכבים אני דווקא הנחתי את עיניי על הסדרה החדשה של קשת – כפולים. סדרות המתח הישראליות לא ידועות באיכויות שלהן וחבל שכך, אבל אולי הסדרה כפולים באה כדי לשנות את זה. בחברה הישראלית שבה שומעים בטלוויזיה כל הזמן על פיגועים, חטיפות ופעילויות צבאיות מפורסמות או חשאיות אין לא שסדרות ישראליות מתמקדות בכל הקשור לביטחון. זה הצליח עם הסדרה 'חטופים' ומצליח גם עם 'המדרשה' ו-'כפולים'.

הסדרה 'כפולים' מספרת את סיפורם של חמישה אנשים שלא חולקים יותר מדי דברים משותפים מלבד זה שיש לכולם דרכון זר. החמישה מוצאים את עצמם במרכז סיפור חדשותי גלובאלי שמציג אותם כחשודים (או יותר נכון, אשמים) העיקריים בחטיפת אדם ובמהרה הם הופכים למבוקשים. האנשים לא יודעים מה נפל עליהם וצריכים לספק הרבה הסברים.

הסדרה לא הייתה צריכה לספק יותר מדי הסברים ופרומואים שיווקיים, הקהל הישראלי ידע מה הוא הולך לקבל ולא התאכזב. הפרק הראשון הגיע ל-30% רייטינג ורצף המילים "כפולים לצפייה ישירה" הפך לאחד החיפושים הפופולריים במנועי החיפוש. הסדרה גם זכתה לביקורות טובות על יכולות המשחק, על הרעיון המקורי והמושקע ועל האיכות שסוף סוף ניתן לראות בסדרה ישראלית שאפשר להתגאות בה. אולי זה מוקדם מדי להגיד, אבל יכול להיות שמדובר פה בסדרה פורצת דרך בתחום הטלוויזיה הישראלי, כזאת שנוכל ליהנות מפירותיה בסדרות עתידיות בהמשך הדרך.

2689 צפיות
23 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 4 שנים 8 חודשים
מסיבת מאסטר שף ליום הולדת הרבה אנשים היו רוצים להשתתף במאסטר שף וגם הילדים שלהם כבר התמכרו לתכנית, אבל אפשר להביא את התכנית הביתה למסיבת יום ההולדת, אז מה מונע בעדכם?
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 11 חודשים
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 7 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 7 שנים 3 חודשים