לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ניהול מכירות

לדעת לנהל את תחום המכירות

פורסם בתאריך 23/04/2018      /      נכתב ע"י adva2

בחברות רבות, גדולות וקטנות, קיימים אנשי מכירות, ובחלק מהן ישנה אף מחלקת מכירות שלמה. ניהול מכירות הוא תחום שהולך ומתפתח יותר ויותר, שכן מנהלים ובעלי עסקים רבים מבינים שרק בזכות שיווק נכון הם יוכלו להגיע לכמה שיותר לקוחות ולהרחיב את תחומי פעילותיהם. אנשי מכירות טובים יכולים להעניק ללקוח את היחס הראוי לו ולשכנע אותו כי השירות הספציפי שהוא עומד לקבל הוא טוב ואיכותי.

ניהול מכירות – כך עושים זאת נכון

קיימות דרכים רבות ושונות לשפר את מערך המכירות בחברה. אלה כמה מהנפוצות שבהן:

להעביר הדרכות לעובדים – רובנו אוהבים ללמוד חומר חדש ולשפר את עבודתנו בתחום שבו אנחנו עוסקים. הדרכות לאנשי מכירות המתקיימות דרך קבע מעניקות להם כלים חשובים להתמודדות עם לקוחות חדשים. בזמן ההדרכות ניתנת האפשרות לשאול שאלות, ואף לתרגל סיטואציות שללקוחות עקשניים במיוחד אשר אינם מוכנים לשמוע על השירות.
בונים תסריט – איש מכירות אשר מתקשר למתעניין אינו צריך להמציא את הגלגל כדי למכור את המוצר והשירות. בדרך כלל יש לו תסריט מסודר ומאורגן המאפשר לו להדגיש את היתרונות של החברה. חשוב לבנות תסריט נכון, להתאים אותו לקהל היעד, להדגיש את הנקודות החשובות ביותר ולהתאים את הניסוח לתחום השירות.
לתרגל את סוגי המכירה השונים – בימינו, בעידן הטכנולוגי, קיימות דרכים רבות להגיע אל הלקוח הפוטנציאלי. אם בעבר היו נאלצים סוכני המכירות לנוע ממקום למקום כדי לפגוש לקוחות, הרי שהיום קיימים דרכי מכירות נוספות. ראשית, ניתן למכור דרך הטלפון הישן והטוב ולהעניק מענה אדיב ומקצועי לכל לקוח. שנית, קיימות דרכים דיגיטליות למכור מוצרים: אתרי אינטרנט, חנות אלקטרונית או מכירה במייל. חשוב להכיר את כל דרכי המכירה האלה ולהתאים את התסריט הנכון עבור כל אמצעי.

רפואה ושיווק הולכים יחדיו

מכירה ושיווק רלוונטיים לכל התחומים, וביניהם גם תחום הרפואה. בזכות ניהול מכירות נכון יכולים רופאים, מכונים ורוקחים לפרסם את שירותיהם ברבים ולקצור פירות. חברת Up-Marketing מעניקה פתרונות שיווק איכותיים למרכזים הרפואיים השונים, תוך הדגשת האמצעים הדיגיטליים השונים הקיימים היום אשר הופכים את חיינו לקלים ומהירים יותר.

527 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 8 חודשים
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 3 שנים 7 חודשים
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 1 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 4 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 4 חודשים