לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב חינה שעושה את ההבדל

פורסם בתאריך 26/04/2018      /      נכתב ע"י שרון

חינה היא אירוע יוצא דופן ומיוחד במינו. כבר במשך שנים רבות שאנחנו מכירים את האירוע כאשר הוא נערך לפני יום החתונה המדובר של זוג מאושר. חינה היא אירוע שנחגג בקרב עדות יוצאי צפון אפריקה כגון אלג'יר, תוניס וכמובן מרוקו. אירועי החינה של השנים האחרונות באופן ברור אינם נערכים רק בקרב העדות שהחינה היא חלק חשוב מהמסורת שלהן. אירוע החינה הפך להיות פופולרי בקרב המון עדות שונות בגלל אופיו המיוחד. הרעיון מאחורי אירוע החינה הוא מתן של מתנות וברכות לזוג המאושר. האירוע ידוע בגרנדיוזיות רבה וכל זאת על מנת להעצים את עיקרון השפע והפריון. לאירוע החינה מאפיינים רבים ושונים אך מה שמאחד את כולם הוא העצמה שכולם באים לידי ביטוי והכל מתחיל /עיצוב לאירוע. חינות מסוימות נראות אפילו מושקעות יותר מאירוע החתונה עצמו, אירוע של מסיבה ענקית מלאה בכל טוב המאחדת את המשפחות ואת החברים של הזוג שעומד להינשא. החינה מסמלת בין השאר גם פרידה מעולם הרווקות ואת הכניסה לעולם הנישואים.

מאפייני העיצוב החשובים ביותר

חינה לא תהיה באמת חינה ללא המאפיינים הבולטים ביותר שלה. בין המאפיינים הללו, אחד הבולטים ביותר היא התפאורה המושקעת. ישנן דרגות שונות של השקעה בתפאורה, הכל תלוי בתקציב ובסגנון בו הזוג מעוניין. הנה כמה דוגמאות לסוגים של עיצוב:

אולם/חלל האירוע: הסגנון של עיצוב החלל יכול להיות תלוי בעדה החוגגת. חלל האירוע יהיה  מקושט ומעוצב כחלל נשפים המיועד עבור מלך ומלכה. הצבעים של העיצוב בדרך כלל יהיו הצבעים הצבעוניים והעשירים המאפיינים את אירוע החינה כמו זהב, אדום, ורוד וכסף.

בר ושולחנות: עיצוב השולחנות/בר יהיה דומה וממשיך את הקו של עיצוב החלל עצמו. אם אלו מפות רקומות וצבעוניות, פרחים צבעוניים וכלי הגשה יוקרתיים כמו שיאה למשפחת מלוכה.

אלמנטים: ישנן חינות המשלבות הרבה מאוד אטרקציות מיוחדות כמו שוק מרוקאי המלא בכל טוב של מטעמי העדה המרוקאית או כל עדה אחרת, כרכרות, ספות מעוטרות אותנטיות, מיטת אפריון שנושאת את הזוג כאשר הוא מגיע לאירוע וגם טלמונים(כיסאות המעוצבים ככס מלכות עליהם יושב הזוג במהלך האירוע).

תלבושות לחינה: אין ספק בכלל שהתלבושות לאירוע החינה הן חלק אינטגרלי מן התפאורה או הדקורציה עצמה. התלבושות כוללות בגדים מסורתיים כמו גלביות או שמלה הנקראת "קשוואה כבירה" שזוהי שמלה מיוחדת אותה לובשת הכלה באירוע. בימים שלנו קיימות אופציות רבות ושונות לתלבושות לחינה, ישנן שמלות וחליפות המעוצבות גם בהזמנה אישית עבור כל זוג וזוג.

הדרך לחגוג חינה אותנטית

אם ברצונכם לערוך ולחגוג אירוע חינה מהתחלה ועד הסוף, העיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר, אלמנט שישפיע ויעצים את כל האלמנטים האחרים באירוע. ישנן חברות הפקה מעולות העורכות אירועי חינה שונים כבר במשך שנים. פנו לחברה וותיקה בעלת ניסיון עשיר בעריכת אירועים שונים והיא תערוך לכם אירוע צבעוני, יוקרתי ומיוחד במינו.

790 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון
פרגולות אלומיניום הן המובילות בענף פרגולות אלומיניום מקבלות את תואר פתרון ההצללה המוביל בענף מסיבות רבות. כל מה שחשוב לדעת על פרגולות אלומיניום מעוצבות טרם הזמנת פתרון הצללה חדש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 5 חודשים
זכוכית אקרילית מול זכוכית רגילה ללוחות פרספקס מחיר משתלם ביותר ותכונות העולות על מאפייני הזכוכית הרגילה בהרבה. אילו מוצרים ניתן לייצר מלוחות פקספקס ובאילו צבעים וגדלים ניתן להשיג אותם.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 5 שנים 4 חודשים
תכנון החינה המרוקאית תלבושות לחינה מרוקאית הן אחד המאפיינים החשובים ביותר באירוע. חברת הפקה מקצועית מציעה שרות הכולל מלבישה צמודה שמתאימה לכל זוג וזוג באופן אישי את התלבושת היפה ביותר.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 5 שנים 5 חודשים
כך תגנו על חפציכם האישיים מפני גנבה מחזיקים בבית רכוש יקר מאוד ולא חשים ביטחון? כספת טובה ואיכותית היא הפתרון הטוב והיחיד שיוכל להעניק לרכושכם הגנה ולכם, שקט נפשי.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 5 שנים 1 חודשים
כך תגנו על המזגן מנזקי הגשם בין הפתרונות הרבים עבור תנאי חוץ שונים נוכל למצוא מסתורי כביסה, מסתורים למזגן ומסתורים לפתחי אוורור שונים. כל הפתרונות הללו מיוצרים מאלומיניום בעיצוב אישי המתאים לכל מבנה ומבנה.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 5 שנים 5 חודשים