לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1972 מאמרים 400 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כבר 2018...הגיע הזמן לחברת ניקיון מקצועית!

פורסם בתאריך 01/05/2018      /      נכתב ע"י סיגי

אתה עובד מסביב לשעון, הגיע הזמן לדייק בעובדות - העסק שלך הוא הבית שלך. אתה מבלה יותר זמן ער בין כתליו של המשרד שלך מאשר בביתך הפרטי. לא כדאי שתעשה כל שביכולתך להנעים את האווירה לעובדים אבל גם לעצמך? אין ספק שעיצוב הפנים, הרהיטים, סידורי הפרחים או העציצים משפיעים מאד על הנראות והאווירה הכללית, אך הכל מתגמד ונדחק הצידה כאשר אין סדר, ניקיון ושמירה מתמדת על היגיינה. מה יותר נעים מלפוס אל חלל בו המרצפות ממורקות והריח נקי ונטול אבק? כדי לאפשר לעובדייך, לקוחותייך ולך-עצמך חוויה נעימה ונקייה, תצטרך ככל הנראה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אמינה וותיקה, המתמחה במתן שירותים לבתי עסק.

1.סביבת עבודה בטוחה יותר

סביבת עבודה נקייה מאפשרת לעובדייך ולך תנאים מיטיבים לבצע את העבודה באופן שוטף. הקפדה מתמדת על סביבה היגיינית תחסוך לך ולעובדיך ימי מחלה רבים ותצמצם מחלות וראליות. במבט מפוקח ניתן להבין עד כמה שמירה על היגיינה מאפשרת עבודה רציפה ונטולת הסחות. חברות ניקיון מקצועיות מכשירות עובדים בדיוק למשימות אלו.

2.פחות מתח, לחץ ואי נעימות

העובדים שלך ניצבים בראש סדרי העדיפויות שלך כמובן, אך הם מבצעים את עבודתם, מתקשים לאסוף אחריהם את כל השאריות ולהשאיר את סביבת העבודה נקיה ונעימה לכולם. במקום להפציר בעובדייך לשווא לבצע עבודות ניקיון כאלה או אחרות, אפשר לעובד ניקיון של חברה מקצועית, המתמחה במלאכתו לעשות זאת. עדיף פי כמה שעובדייך יהיו מרוכזים במשימותיהם ואלה יתבצעו כהלכה.

3.סביבת עבודה פרודקטיבית

ישנם מחקרים רבים הקושרים את ניקיון סביבת העבודה לפרודקטיביות של העובד. סביבת עבודה מאורגנת, מותאמת, נקייה ונעימה מייצרת עובד יעיל, שמח, משתף פעולה ויוזם.

4.חזות מרשימה לבית העסק שלך

מי מאיתנו לא מקשר בין חלל נקי וממורק ובין מקצוענות והצלחה?

ברור כי הרושם הראשוני וגם החוויה הכללית מושפעים מהיראותו של בית העסק שלך. השקעה בתחזוקה הולמות של החלל, היא כמובן אינטרס משמעותי בהצגתך העצמאית בקרב קהל לקוחותייך ושותפייך.

5.עבודת ניקיון איכותית

יש בין מנהלי בתי עסק שמחליטים לשכור שרת פרטי, אך אין להשוות בין איכות עבודת הנקיון המתבצעת מידיו של אדם אחד לעומת כזו המתבצעת עם המכשור הטוב והמתקדם והצוות המיומן של חברת ניקיון מקצועית.

 

בהצלחה.

 

160 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 4 ימים 20 שעות
חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
מדוע חברת ניקיון מקצועית ב-2018 זה צעד נבון למשרד ססטנדרטים ודרישות מחברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 8 חודשים 2 שבועות
טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים ב-2018 שישה חוקים בסיסיים במציאת והעסקת חברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 חודשים 2 שבועות
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 4 חודשים 3 שבועות