לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1887 מאמרים 378 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חברת ניקיון למשרדים

פורסם בתאריך 01/05/2018      /      נכתב ע"י סיגי

אתה עובד מסביב לשעון, הגיע הזמן לדייק בעובדות - העסק שלך הוא הבית שלך. אתה מבלה יותר זמן ער בין כתליו של המשרד שלך מאשר בביתך הפרטי. לא כדאי שתעשה כל שביכולתך להנעים את האווירה לעובדים אבל גם לעצמך? אין ספק שעיצוב הפנים, הרהיטים, סידורי הפרחים או העציצים משפיעים מאד על הנראות והאווירה הכללית, אך הכל מתגמד ונדחק הצידה כאשר אין סדר, ניקיון ושמירה מתמדת על היגיינה. מה יותר נעים מלפוס אל חלל בו המרצפות ממורקות והריח נקי ונטול אבק? כדי לאפשר לעובדייך, לקוחותייך ולך-עצמך חוויה נעימה ונקייה, תצטרך ככל הנראה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אמינה וותיקה, המתמחה במתן שירותים לבתי עסק.

1.סביבת עבודה בטוחה יותר

סביבת עבודה נקייה מאפשרת לעובדייך ולך תנאים מיטיבים לבצע את העבודה באופן שוטף. הקפדה מתמדת על סביבה היגיינית תחסוך לך ולעובדיך ימי מחלה רבים ותצמצם מחלות וראליות. במבט מפוקח ניתן להבין עד כמה שמירה על היגיינה מאפשרת עבודה רציפה ונטולת הסחות. חברות ניקיון מקצועיות מכשירות עובדים בדיוק למשימות אלו.

2.פחות מתח, לחץ ואי נעימות

העובדים שלך ניצבים בראש סדרי העדיפויות שלך כמובן, אך הם מבצעים את עבודתם, מתקשים לאסוף אחריהם את כל השאריות ולהשאיר את סביבת העבודה נקיה ונעימה לכולם. במקום להפציר בעובדייך לשווא לבצע עבודות ניקיון כאלה או אחרות, אפשר לעובד ניקיון המתמחה במלאכתו לעשות זאת. עדיף פי כמה שעובדייך יהיו מרוכזים במשימותיהם ואלה יתבצעו כהלכה.

3.סביבת עבודה פרודקטיבית

ישנם מחקרים רבים הקושרים את ניקיון סביבת העבודה לפרודקטיביות של העובד. סביבת עבודה מאורגנת, מותאמת, נקייה ונעימה מייצרת עובד יעיל, שמח, משתף פעולה ויוזם.

4.חזות מרשימה לבית העסק שלך

מי מאיתנו לא מקשר בין חלל נקי וממורק ובין מקצוענות והצלחה?

ברור כי הרושם הראשוני וגם החוויה הכללית מושפעים מהיראותו של בית העסק שלך. השקעה בתחזוקה הולמות של החלל, היא כמובן אינטרס משמעותי בהצגתך העצמאית בקרב קהל לקוחותייך ושותפייך.

5.עבודת ניקיון איכותית

יש בין מנהלי בתי עסק שמחליטים לשכור שרת פרטי, אך אין להשוות בין איכות עבודת הנקיון המתבצעת מידיו של אדם אחד לעומת כזו המתבצעת עם המכשור הטוב והמתקדם והצוות המיומן של חברת ניקיון מקצועית.

 

בהצלחה.

 

98 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
חברת ניקיון למשרדים ססטנדרטים ודרישות מחברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 6 חודשים 2 שבועות
חברת ניקיון למשרדים איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 2 חודשים 3 שבועות
חברת ניקיון למשרדים שישה חוקים בסיסיים במציאת והעסקת חברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 חודשים 2 שבועות
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 2 חודשים 3 שבועות
חברת ניקיון מקצועית מדוע ואיך לבחור בחברת ניקיון מקצועית לעסק שלכם. למה לשים לב בתהליך הסינון, ומה היתרונות בחברת ניקיון מול עובד ניקיון בודד.
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 1 חודשים 3 שבועות