לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4023 מאמרים 1211 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים ב-2018

פורסם בתאריך 01/05/2018      /      נכתב ע"י סיגי

שישה חוקים חשובים בבחירת חברת ניקיון מקצועית

שמירה על מרחב עבודה נקי, היגייני ומסודר, הוא חיוני להצלחת העסק שלך. רוב בתי העסק יעדיפו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לצורך המשימה הזאת. על פי רוב, שירותי הניקיון יגיעו בתום שעות פעילות העסק וידאגו לנקות את המרחב כולו. ישנן חברות רבות המציעות שירותי ניקיון למשרדים, עליך לבחור את המתאימה ביותר עבור העסק שלך. הנטייה המוכרת להשוואת מחירים צריכה להתבסס על וותק וניסיון בתחום, אמינות החברה והמלצות מקהל לקוחות.

קבלו הצעת מחיר מחברות הניקיון בקרבת בית העסק שלכם

חברות הניקיון מבקרות בבית העסק טרם ההעסקה, לשם הערכת היקף העבודה הפוטנציאלי. כאשר תבקשו הערכת מחיר, דאגו לבקש רשימת שירותים מפורטת שחברת הניקיון מספקת לבית העסק. הפירוט הסטנדרטי יהיה טאטוא המרחב, ניקוי אבק, שאיבה, ניקיון כללי וחיטוי השירותים.

בקשו לראות הוכחה לביטוח

תרצו להבטיח שחברת הניקיון שתשכרו, מבטחת את עובדיה, לכל מקרה בו עובד ניקיון נפצע במהלך ניקיון בית העסק שלכם.

קראו את החוזה המוצע לכם בעיון

רוב חברות הניקיון יבקשו מכם לחתום על חוזה לפרק זמן מסוים, בדקו כי אם מתעוררת בעיה ואינכם מרוצים מהשירות,  זכותכם להפסיק את החוזה, מעוגנת בחוזה.

שקלו את הוותק והניסיון של חברת הניקיון

שנות הניסיון מאחורי חברת הניקיון שתשכרו, מבטיחה לכם שקיים מערך שיטתי סדור לאופן התנהלות העובדים, איכות השירות ובטחון בצוות שמבצע את העבודה בפועל. כשאתם נאלצים לבחור בסופו של דבר, זהו הפקטור המשמעותי ביותר לקחת בחשבון.

קבלו המלצה מבית עסק אמין

חברת ניקיון איכותית, בעלת מוניטין וותק, תוכל לספק לכם שמות בתי עסק הממליצים על שירות החברה.

צרו קשר ישיר עם אנשי הקשר ובדקו עד כמה שבעי רצון מתפקוד חברת הניקיון שלהם. כך תקבלו תמונה רחבה יותר של ביצועי החברה, לצד איכות השירות הניתן ללקוחותיהם.

בקשו את הצעת מחיר לאחר בירור הצורך המדויק

עליכם להבטיח שהצעת המחיר שתקבלו מחברת הניקיון תואמת את הצרכים שלכם בפועל. הצעת מחיר כללית שאינה מותאמת לבית העסק שלכם, עשויה להצדיק שירות שלא יספק אתכם ואת העובדים. דייקו בדרישתכם על פי החלל בבית העסק ושימושים שונים במכשור וציוד.

 

בהצלחה!


 

1024 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
ניקיון מפעלים עבור מפעילי מחסנים ומפעלים מכל הצורות והגדלים, שמירה על המפעל נקי ומסודר הוא אחד המאבקים הגדולים ביותר של העבודה
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 8 חודשים
מטבח מוסדי- איך הוא נראה ב 2018 איך חברת הסעדה בעלת ניסיון יודעת להתמודד עם האתגרים של החיך הישראלי, בלי לוותר על איכות בגלל הכמות
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 9 חודשים
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 4 שנים 4 חודשים
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 3 שנים 11 חודשים
חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 4 שנים 4 חודשים