לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1712 מאמרים 343 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בגדי עבודה

מתלבשים על העבודה

פורסם בתאריך 03/05/2018      /      נכתב ע"י adva2

עובדים בתחומים שונים לובשים בגדי עבודה ויוצאים בכל בוקר למקום עבודתם. חלקם ילבשו בגדים משרדיים שכוללים חליפה אלגנטית ונעליים נוחות וייצוגיות, עובדי מפעלים יצטיידו בבגדי עבודה פשוטים ונוחים שיגנו עליהם ויאפשרו להם לעבוד בנוחות המרבית ושוטרים ילבשו את המדים הקבועים שלהם שיאפשרו זיהוי ברור שלהם. היות ומדובר על חלק משמעותי מהחיים שלנו שגוזל מאתנו שעות רבות בכל יום ניתן לשער שנרצה להסתובב בביגוד נוח והולם מצד אחד ושיגן עלינו מאידך.

בשביל העובדים

כל מנהל ישאף לדאוג לעובדים שלו לתנאים הטובים ביותר שניתן לספק להם. בין שלל ההטבות והתנאים שקיימים ישנם כאלו שהם הכרחיים ולא ניתן לקיים את העבודה בלעדיהם. אחד התנאים החשובים הוא לדאוג לעובדים לביגוד מתאים שאותו הם ילבשו במהלך שעות העבודה. ישנם עסקים  אשר דואגים לחולצות מודפסות עם שם העסק מקדימה או מאחור וכך ניתן לשייך את העובד למקום העבודה והלקוחות יכולים לפנות אליו בבקשות או טענות שונות.

תג שמי הוא פתרון מצוין למקומות עבודה שיש בהם עשרות עובדים וקיים צורך לזהות אותם בין המחלקות השונות. ניתן גם להלביש את העובדים בחלוקים או חולצות בצבעים שונים שיבדילו בין תפקידים ותחומי אחריות. ביגוד אחיד יכול לסייע גם באיתור גורמים עוינים שינסו לחדור לשטח העסק או המפעל. מנהל טוב ידאג לעובדים לשני סטים של בגדים כך שהם יוכלו ללבוש סט אחד כאשר השני נמצא בכביסה.

ביגוד למוסדות

כל מוסד ציבורי מחזיק צוות של עובדים שמטפל בפניות שונות של אזרחים שמגיעים אליו. על מנת שהדברים יהיו ברורים על העובדים להיות מזוהים עם המקום כך שניתן יהיה לפנות אליהם בקלות. מדים זהים יכולים גם לתרום להכנסות של עסק מסוים שכן הם מהווים פרסומת מהלכת כאשר הלוגו של החברה מופיע על גבי החולצות והצבעים המזוהים של החברה מסתובבים מול העניים של הלקוחות.

ככל שמדובר על מדים מזוהים יותר כך העסק יתנהל באופן מסור יותר והתנועה בחנות תגדל ותתעצם. אם מדובר על עובדים שאמורים לעמוד שעות רבות על הרגליים אז כדאי מאוד לספק להם נעליים אורתופדיות איכותיות שיקלו עלים במהלך העבודה.

31 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
הובלות משרדים העברה של משרד היא משימה מורכבת שתלויה בגורמים שונים ויש לתאם ביניהם. כאשר מדובר על העברה של תכולת משרד שלם אז אנשים רבים תלויים במהירות והיעילות שלה, ולכן כדאי לפנות רק לחברה מקצועית המציעה שירותי הובלות משרדים במרכז. היות ומדובר על יום עבודה או אפילו כמה ימים אשר הולכים לפח, כדאי מאוד שהמשימה תתבצע במהירות האפשרית כך שהמשרד יחזור לפעולה במקומו החדש.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 5 ימים 6 שעות
עובדים בהובלות המשרד החדש כבר מוכן וממתין לכם, כעת מה שנשאר הוא לארוז את תכולת המשרד הישן ולהעביר אותו למקומו החדש. משימה כזו כדאי להפקיד רק בידיה של חברת הובלות מקצועית שמכירה ומנוסה בתהליך ותוכל לבצע אותו במהירות וללא תקלות. הובלת משרד במרכז עשויה לקחת בין יום עבודה שלם לכמה ימים של עבודה רצופה. מדובר על ציוד טכני, משרדי וחשמלי רב שיש לנהוג בו בזהירות ולהביא אותו שלם ובריא אל היעד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 5 ימים 22 שעות
נופשים במירון מנוחה הכרחית גם לגוף וגם לנשמה. בעבר, לדתיים היה מבחר דליל של אפשרויות נופש שיכלו לספק את המנוחה ההכרחית הזו. כיום, תודה לאל, אנו הולכים ורואים יותר ויותר בתי נופש המותאמים לקהל הדתי.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 2 חודשים 5 ימים
מתאמנים לחיים מאמן אישי הוא אינו דבר חדש ואנו מכירים את המושג הזה כבר שנים רבות. מדובר על אדם אשר נפנה אליו כאשר אנו מגיעים למצב של משבר, חוסר החלטיות, אי הצלחה בהשגת מטרה כל שהיא ועוד.
פורסם בקטגוריית אימון לזוגיות, לפני 3 שבועות 2 ימים
להקדים שיווק רפואי למכה ניתן לשווק כל נושא בעולם, החל מכלי מטבח הודים מסורתיים ועד חלקי חילוף למטוסים. החוכמה היא לגשת לנושא בצורה נכונה ואת זאת ניתן לעשות רק כאשר אנו מבינים בתחום ועושים את המהלכים הנכונים. שיווק רפואי הינו כמו כל שיווק אחר רק בתחום הרפואי.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 3 שבועות 2 ימים