לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בגדי עבודה

מתלבשים על העבודה

פורסם בתאריך 03/05/2018      /      נכתב ע"י adva2

עובדים בתחומים שונים לובשים בגדי עבודה ויוצאים בכל בוקר למקום עבודתם. חלקם ילבשו בגדים משרדיים שכוללים חליפה אלגנטית ונעליים נוחות וייצוגיות, עובדי מפעלים יצטיידו בבגדי עבודה פשוטים ונוחים שיגנו עליהם ויאפשרו להם לעבוד בנוחות המרבית ושוטרים ילבשו את המדים הקבועים שלהם שיאפשרו זיהוי ברור שלהם. היות ומדובר על חלק משמעותי מהחיים שלנו שגוזל מאתנו שעות רבות בכל יום ניתן לשער שנרצה להסתובב בביגוד נוח והולם מצד אחד ושיגן עלינו מאידך.

בשביל העובדים

כל מנהל ישאף לדאוג לעובדים שלו לתנאים הטובים ביותר שניתן לספק להם. בין שלל ההטבות והתנאים שקיימים ישנם כאלו שהם הכרחיים ולא ניתן לקיים את העבודה בלעדיהם. אחד התנאים החשובים הוא לדאוג לעובדים לביגוד מתאים שאותו הם ילבשו במהלך שעות העבודה. ישנם עסקים  אשר דואגים לחולצות מודפסות עם שם העסק מקדימה או מאחור וכך ניתן לשייך את העובד למקום העבודה והלקוחות יכולים לפנות אליו בבקשות או טענות שונות.

תג שמי הוא פתרון מצוין למקומות עבודה שיש בהם עשרות עובדים וקיים צורך לזהות אותם בין המחלקות השונות. ניתן גם להלביש את העובדים בחלוקים או חולצות בצבעים שונים שיבדילו בין תפקידים ותחומי אחריות. ביגוד אחיד יכול לסייע גם באיתור גורמים עוינים שינסו לחדור לשטח העסק או המפעל. מנהל טוב ידאג לעובדים לשני סטים של בגדים כך שהם יוכלו ללבוש סט אחד כאשר השני נמצא בכביסה.

ביגוד למוסדות

כל מוסד ציבורי מחזיק צוות של עובדים שמטפל בפניות שונות של אזרחים שמגיעים אליו. על מנת שהדברים יהיו ברורים על העובדים להיות מזוהים עם המקום כך שניתן יהיה לפנות אליהם בקלות. מדים זהים יכולים גם לתרום להכנסות של עסק מסוים שכן הם מהווים פרסומת מהלכת כאשר הלוגו של החברה מופיע על גבי החולצות והצבעים המזוהים של החברה מסתובבים מול העניים של הלקוחות.

ככל שמדובר על מדים מזוהים יותר כך העסק יתנהל באופן מסור יותר והתנועה בחנות תגדל ותתעצם. אם מדובר על עובדים שאמורים לעמוד שעות רבות על הרגליים אז כדאי מאוד לספק להם נעליים אורתופדיות איכותיות שיקלו עלים במהלך העבודה.

551 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 4 שנים 2 חודשים
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 4 שנים 3 שבועות
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 שנים 7 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 2 שנים 9 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 2 שנים 9 חודשים