לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מתאמנים לחיים

פורסם בתאריך 04/05/2018      /      נכתב ע"י adva2

מאמן אישי הוא אינו דבר חדש ואנו מכירים את המושג הזה כבר שנים רבות. מדובר על אדם אשר נפנה אליו כאשר אנו מגיעים למצב של משבר, חוסר החלטיות, אי הצלחה בהשגת מטרה כל שהיא ועוד. קאוצ'נג או בעברית אימון היא שיטה שמבוססת על חיבור של אנשים והבנה עמוקה של בעיות. אנשים שמתאימים להפוך למאמנים אישיים הם כאלו שפתוחים לדעות, חרוצים, בעלי מוטיבציה ואמפטיים.

רכישת המקצוע הפכה בשנים האחרונות לקלה ופשוטה. ישנן מכללות רבות ובתי ספר שמציעים מסלולים שכוללים אימון אישי. מומלץ לברר את כל הפרטים על מקום הלימודים, לחפש המלצות ולדבר עם אנשים שלמדו במוסד. ישנם הבדלים גדולים בין המוסדות השונים ולא כל המקומות הם באותה רמת לימוד.

מה לומדים בקורס אימון?

לכל אדם יש חלום, אך במקרים רבים החלום לא מתגשם  ונשאר בגדר פנטזיה בלבד. אחד מתפקידיו של המאמן הוא להביא את המתאמן למסקנה שהוא יכול להגשים את החלום שלו. אמנם לא תמיד ינחל הצלחה מלאה באימון אך ללא ספק מאמן טוב יחדיר במתאמן מוטיבציה ויביא לשינוי חיובי בחיים שלו. המאמן יהפוך את המכשולים לאתגרים שניתן להתגבר עליהם וישפר את מצבו החברתי, התעסוקתי והעסקי בהתאם לציפיות.

כל אדם הוא שונה הן מבחינת האופי והן מבחינת המצב שבו הוא נתון. בקורס גישור נלמד כיצד לזהות את החוזקות של המתאמן והבנה עמוקה של הדברים ממנו הוא חושש ומה הוא מצפה מעצמו ומהחיים. כאשר אנו מדברים על אימון הכוונה היא בהתעמקות בנפש פנימה ועל ידי הבנת מה שמתרחש בפנים ניתן להתחיל להתקדם הלאה.

סוללים נתיב חדש לחיים

לעיתים אנשים נקלעים למבוי סתום וחושבים שאין להם מוצא, במקרים כאלו המאמן ייפגש עם המתאמן וישקף לו את המצב שלו באופן מציאותי.  במקרים רבים הדברים הם לא כמו שהם נראים ואדם נוסף ייתן חוות דעת אובייקטיבית שתסייע להתחיל לצאת מהמצב שאליו הוא נקלע.

המאמן בזמנו ישאל את השאלות הנכונות ויתאים את האימון  הנכון ביותר לאדם. תכנית אימון עשויה להתמשך גם על פני חודשים רבים אך במקרים רבים ניתן להתגבר על המשבר בתוך כמה שבועות.

518 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 שנים 11 חודשים
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 3 שבועות
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 5 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 1 שנים 8 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 1 שנים 8 חודשים