לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1712 מאמרים 343 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מתאמנים לחיים

פורסם בתאריך 04/05/2018      /      נכתב ע"י adva2

מאמן אישי הוא אינו דבר חדש ואנו מכירים את המושג הזה כבר שנים רבות. מדובר על אדם אשר נפנה אליו כאשר אנו מגיעים למצב של משבר, חוסר החלטיות, אי הצלחה בהשגת מטרה כל שהיא ועוד. קאוצ'נג או בעברית אימון היא שיטה שמבוססת על חיבור של אנשים והבנה עמוקה של בעיות. אנשים שמתאימים להפוך למאמנים אישיים הם כאלו שפתוחים לדעות, חרוצים, בעלי מוטיבציה ואמפטיים.

רכישת המקצוע הפכה בשנים האחרונות לקלה ופשוטה. ישנן מכללות רבות ובתי ספר שמציעים מסלולים שכוללים אימון אישי. מומלץ לברר את כל הפרטים על מקום הלימודים, לחפש המלצות ולדבר עם אנשים שלמדו במוסד. ישנם הבדלים גדולים בין המוסדות השונים ולא כל המקומות הם באותה רמת לימוד.

מה לומדים בקורס אימון?

לכל אדם יש חלום, אך במקרים רבים החלום לא מתגשם  ונשאר בגדר פנטזיה בלבד. אחד מתפקידיו של המאמן הוא להביא את המתאמן למסקנה שהוא יכול להגשים את החלום שלו. אמנם לא תמיד ינחל הצלחה מלאה באימון אך ללא ספק מאמן טוב יחדיר במתאמן מוטיבציה ויביא לשינוי חיובי בחיים שלו. המאמן יהפוך את המכשולים לאתגרים שניתן להתגבר עליהם וישפר את מצבו החברתי, התעסוקתי והעסקי בהתאם לציפיות.

כל אדם הוא שונה הן מבחינת האופי והן מבחינת המצב שבו הוא נתון. בקורס גישור נלמד כיצד לזהות את החוזקות של המתאמן והבנה עמוקה של הדברים ממנו הוא חושש ומה הוא מצפה מעצמו ומהחיים. כאשר אנו מדברים על אימון הכוונה היא בהתעמקות בנפש פנימה ועל ידי הבנת מה שמתרחש בפנים ניתן להתחיל להתקדם הלאה.

סוללים נתיב חדש לחיים

לעיתים אנשים נקלעים למבוי סתום וחושבים שאין להם מוצא, במקרים כאלו המאמן ייפגש עם המתאמן וישקף לו את המצב שלו באופן מציאותי.  במקרים רבים הדברים הם לא כמו שהם נראים ואדם נוסף ייתן חוות דעת אובייקטיבית שתסייע להתחיל לצאת מהמצב שאליו הוא נקלע.

המאמן בזמנו ישאל את השאלות הנכונות ויתאים את האימון  הנכון ביותר לאדם. תכנית אימון עשויה להתמשך גם על פני חודשים רבים אך במקרים רבים ניתן להתגבר על המשבר בתוך כמה שבועות.

21 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
הובלות משרדים העברה של משרד היא משימה מורכבת שתלויה בגורמים שונים ויש לתאם ביניהם. כאשר מדובר על העברה של תכולת משרד שלם אז אנשים רבים תלויים במהירות והיעילות שלה, ולכן כדאי לפנות רק לחברה מקצועית המציעה שירותי הובלות משרדים במרכז. היות ומדובר על יום עבודה או אפילו כמה ימים אשר הולכים לפח, כדאי מאוד שהמשימה תתבצע במהירות האפשרית כך שהמשרד יחזור לפעולה במקומו החדש.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 5 ימים 6 שעות
עובדים בהובלות המשרד החדש כבר מוכן וממתין לכם, כעת מה שנשאר הוא לארוז את תכולת המשרד הישן ולהעביר אותו למקומו החדש. משימה כזו כדאי להפקיד רק בידיה של חברת הובלות מקצועית שמכירה ומנוסה בתהליך ותוכל לבצע אותו במהירות וללא תקלות. הובלת משרד במרכז עשויה לקחת בין יום עבודה שלם לכמה ימים של עבודה רצופה. מדובר על ציוד טכני, משרדי וחשמלי רב שיש לנהוג בו בזהירות ולהביא אותו שלם ובריא אל היעד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 5 ימים 21 שעות
נופשים במירון מנוחה הכרחית גם לגוף וגם לנשמה. בעבר, לדתיים היה מבחר דליל של אפשרויות נופש שיכלו לספק את המנוחה ההכרחית הזו. כיום, תודה לאל, אנו הולכים ורואים יותר ויותר בתי נופש המותאמים לקהל הדתי.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 2 חודשים 5 ימים
להקדים שיווק רפואי למכה ניתן לשווק כל נושא בעולם, החל מכלי מטבח הודים מסורתיים ועד חלקי חילוף למטוסים. החוכמה היא לגשת לנושא בצורה נכונה ואת זאת ניתן לעשות רק כאשר אנו מבינים בתחום ועושים את המהלכים הנכונים. שיווק רפואי הינו כמו כל שיווק אחר רק בתחום הרפואי.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 3 שבועות 2 ימים
מתלבשים על העבודה עובדים בתחומים שונים לובשים בגדי עבודה ויוצאים בכל בוקר למקום עבודתם. חלקם ילבשו בגדים משרדיים שכוללים חליפה אלגנטית ונעליים נוחות וייצוגיות, עובדי מפעלים יצטיידו בבגדי עבודה פשוטים ונוחים שיגנו עליהם ויאפשרו להם לעבוד בנוחות המרבית ושוטרים ילבשו את המדים הקבועים שלהם שיאפשרו זיהוי ברור שלהם.
פורסם בקטגוריית דיני עבודה, לפני 3 שבועות 3 ימים