לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2146 מאמרים 445 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מתאמנים לחיים

פורסם בתאריך 04/05/2018      /      נכתב ע"י adva2

מאמן אישי הוא אינו דבר חדש ואנו מכירים את המושג הזה כבר שנים רבות. מדובר על אדם אשר נפנה אליו כאשר אנו מגיעים למצב של משבר, חוסר החלטיות, אי הצלחה בהשגת מטרה כל שהיא ועוד. קאוצ'נג או בעברית אימון היא שיטה שמבוססת על חיבור של אנשים והבנה עמוקה של בעיות. אנשים שמתאימים להפוך למאמנים אישיים הם כאלו שפתוחים לדעות, חרוצים, בעלי מוטיבציה ואמפטיים.

רכישת המקצוע הפכה בשנים האחרונות לקלה ופשוטה. ישנן מכללות רבות ובתי ספר שמציעים מסלולים שכוללים אימון אישי. מומלץ לברר את כל הפרטים על מקום הלימודים, לחפש המלצות ולדבר עם אנשים שלמדו במוסד. ישנם הבדלים גדולים בין המוסדות השונים ולא כל המקומות הם באותה רמת לימוד.

מה לומדים בקורס אימון?

לכל אדם יש חלום, אך במקרים רבים החלום לא מתגשם  ונשאר בגדר פנטזיה בלבד. אחד מתפקידיו של המאמן הוא להביא את המתאמן למסקנה שהוא יכול להגשים את החלום שלו. אמנם לא תמיד ינחל הצלחה מלאה באימון אך ללא ספק מאמן טוב יחדיר במתאמן מוטיבציה ויביא לשינוי חיובי בחיים שלו. המאמן יהפוך את המכשולים לאתגרים שניתן להתגבר עליהם וישפר את מצבו החברתי, התעסוקתי והעסקי בהתאם לציפיות.

כל אדם הוא שונה הן מבחינת האופי והן מבחינת המצב שבו הוא נתון. בקורס גישור נלמד כיצד לזהות את החוזקות של המתאמן והבנה עמוקה של הדברים ממנו הוא חושש ומה הוא מצפה מעצמו ומהחיים. כאשר אנו מדברים על אימון הכוונה היא בהתעמקות בנפש פנימה ועל ידי הבנת מה שמתרחש בפנים ניתן להתחיל להתקדם הלאה.

סוללים נתיב חדש לחיים

לעיתים אנשים נקלעים למבוי סתום וחושבים שאין להם מוצא, במקרים כאלו המאמן ייפגש עם המתאמן וישקף לו את המצב שלו באופן מציאותי.  במקרים רבים הדברים הם לא כמו שהם נראים ואדם נוסף ייתן חוות דעת אובייקטיבית שתסייע להתחיל לצאת מהמצב שאליו הוא נקלע.

המאמן בזמנו ישאל את השאלות הנכונות ויתאים את האימון  הנכון ביותר לאדם. תכנית אימון עשויה להתמשך גם על פני חודשים רבים אך במקרים רבים ניתן להתגבר על המשבר בתוך כמה שבועות.

153 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 9 חודשים 4 שבועות
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 חודשים 2 ימים
פה מלא בריאות השיניים הן אחד האיברים הרגישים ביותר בגוף האדם. מצד שני מדובר על איבר חיוני מאין כמותו שמאפשר לנו ללעוס את המזון שאנו אוכלים ולספק לגוף את כל חמשת אבות המזון. כאבי שיניים עשויים להגיע ממקורות שונים, עששת, לחץ, בעיות חניכיים ועוד.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 8 חודשים 2 שבועות
קאוצ'ינג משופר המונח קאוצ'ינג שגור בכל פה ומוכר מאוד לאנשים רבים. מאידך לא כל מי שמכיר את המונח יודע בדיוק על מה הוא מדבר. כאשר אדם פונה למאמן אישי הוא יעשה זאת בדרך כלל כאשר הוא יגיע למסקנה שהוא זקוק לסיוע בהגעה למטרה מסוימת. במקרים רבים יהיה מדובר על מטרה שהוא הציב לעצמו לפני זמן רב והרצון להגיע אליה מלווה אותו כבר תקופה ארוכה מאוד. הפניה לקאוצ'ר עשויה להיות המוצא המוצלח ביותר ומשמעות הדבר הוא שהמתאמן יוכל להתחיל לצעוד לעבר המטרה ולראות אותה רוקמת עור וגידים.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 7 חודשים 1 שבועות
משקפים לכם את המצב פורום אולטרסאונד הוא המקום שבו תוכלו לקבל את התשובות לכל שאלה בתחום ההדמיה והאולטרסאונד. ישנן שאלות רבות בנושא ולא תמיד נמצא מומחה שיוכל להשיב לכם את התשובות המדויקות. הפורום הוא פתוח וכל מה שצריך בשביל להשתתף בו זה להירשם ללא כל התחייבות. היתרון הוא בכך שאתם יכולים לקבל תשובות גם על הנושאים הכי פרקטיים ללא כל עיכוב. תוכלו לברר כמה עולה השירות. מה מומלץ לעשות ומתי וכיצד ניתן להזמין את השירות.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 7 חודשים 1 שבועות