לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני?

פורסם בתאריך 06/11/2015      /      נכתב ע"י targetil

נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית. אבל נתחיל מההתחלה. נזילות גורמות לרטיבות שפוגעת בחיפויי הרצפה כמו גם בחיפויי הקירות בבית. הרטיבות מייצרת כתמים וחורים במרצפות הבית, עד לרמה שאין ברירה אלא להחליף אותן, ולהשית עליכם עלויות גבוהות ולא מתוכננות. הרטיבות עלולה לגרום להתנפחות הטיח בקירות ולהינתקות של חלקי טיח מהם. היא עלולה לגרום גם להיווצרות מרווחים בין המרצפות וכך לנתק אותן זו מזו. בנוסף, עלולה הרטיבות לגרום להינתקות של אריחי חיפוי קירות מהקירות ולנפילה שלהם, אשר עלולה לגרום לפציעות קשות של כל מי שאיתרע מזלו להיות בסיבה בעת נפילתם. אריחים שבורים הם חדים מאד ולא הייתם רוצים להיחתך מאריח שבור. למעשה, הינתקות ונפילה של פיסות טיח או של אריחים מהקירות מספיקים כדי שהמבנה יוכרז כמבנה מסוכן ויוצא צו מבנה מסוכן אשר יחייב אתכם בשכירת שירותי מהנדס שיפקח על תיקון המפגע הבטיחותי, כמו גם קבלן שיבצע את התיקון. בנוסף, נזילות גורמות לרטיבות אשר גורמת בתורה להתפתחות של פטריות ועובש על קירות הבית. אלו עלולים לגרום לבעיות בריאותיות קשות בקרב דיירי הבית. ואחרון אך לא חביב, רטיבות ארוכת טווח הנובעת מנזילות בצנרת עלולה להגיע עד ליסודות הבית ולגרום לפגיעה הנדסית עמוקה בבית. הטיפול בנזקי רטיבות מסוג זה הוא קשה ומורכב ועלותו גבוהה מאד. לכן חשוב מאד לאתר נזילות בזמן ולטפל בהן במהירות לפני שיגרמו נזק עמוק לבית ולדייריו. שיטות טכנולוגיות מתקדמות לגילוי נזילות מאפשרות גילוי מהיר ויעיל של נזילות בצנרת הבית וטיפול בהן לפני שהן גורמות לנזקים נרחבים. בין השיטות הקיימות כיום לגילוי נזילות בצנרת ניתן למנות שימוש בסיב אופטי לצילום פנימי של הצנרת, צילום תרמי המתבסס על אור אינפרא אדום, ושימוש בגלאי שמע לאיתור נזילות. כל אלו מאפשרים לאנשי המקצוע לסייע לכם לאתר ולטפל בנזילות מים טרם הפכו לבעיה בטיחותית ובריאותית שקשה להתמודד עמה. 

2216 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
איתור נזילות הזזתם את הארון באמבטיה ופתאום מגלה אל מול עיניכם כתם גדול של מים? במילים אחרות רטיבות? מה עושים? האם להכנס לפניקה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 8 שנים 3 חודשים
גילוי נזילות מה הם הגורמים לנזילות מים? כיצד ניתן לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 8 שנים 3 חודשים
עבודות אינסטלציה חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 8 שנים 3 חודשים
פתיחת סתימות ומניעת הצפות כשיש לכם הצפה בבית כל העולם חרב עליכם באותו הרגע..... טוב, לא נהיה דרמטיים! זה בהחלט לא נעים אבל לא נורא כשיש לכם במועדפים בטלפון את המספר של טרגט-איתור נזילות 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 8 שנים 3 חודשים
עבודת אינסטלציה כשאתם נמצאים במצב חירום בגלל בעיית אינסטלציה אתם צריכים לפנות לטובים ביותר! TARGET- איתור נזילות, חברת אינסטלציה שנותנת פתרונות אינסטלציה והשירות מהיר(במקרה של SOS). חייגו ל 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 8 שנים 2 חודשים