לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4418 מאמרים 1313 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

יש לך רעיון לעסק חדש? תן למומחים לבדוק אותו!

פורסם בתאריך 19/05/2018      /      נכתב ע"י forward

יש לך רעיון לעסק חדש? תן למומחים לבדוק אותו!

שכירים רבים חולמים לפתוח עסק חדש, להיות עצמאים, לנהל את עצמם, שלא יהיו להם בוסים יותר... הם חולמים על עצמאות, שליטה בחיים שלהם, הגשה עצמית וגם הצלחה כספית ופיננסית.

החלום יכול להפוך למציאות אם באמת מחליטים ללכת על זה ומנסים באמת לבדוק האם החלום ריאלי, האם ניתן מהרעיון להקים עסק מצליח ומשגשג.

בדיקה שכזו היא קריטית בשלב זה ואותה מומלץ לעשות עם מומחים. עם יועצים שילוו מאות יזמים בשלבים דומים ויודעים לנתח את השוק, את היזם ואת המוצר ולהמליץ האם כדאי להקים את העסק או לא . בדיקה שכזאת יכולה לחסוך ליזמים כסף רב ועוגמת נפש ענקית.  אחוז גדול מהעסקים שנפתחים נסגר בשנה הראשונה ובעליהם מפסידים עשרות אם לא מאות אלפי שקלים ... על מנת לא להיות בסטטיסטיקה הזאת מומלץ לא לפתוח את העסק:

א. לפני בדיקה מקיפה

ב. שאת הבדיקה יעשה גורם מומחה בתחום.

תוצאות הבדיקה יראו לכם:

1. האם לעסק יש פוטנציאל

2. מה ההשקעה הנדרשת

3. האם העסק יכול להיות רווחי

4. תוך כמה זמן תוכלו להחזיר את ההשקעה בעסק החדש אם בכלל - ROI

5. מה הסיכונים ומה הסיכויים בהקמת העסק

6. האם אתם מתאים לנהל את העסק ולהיות עצמאיים

7. המלצה האם לפתוח/ לא לפתוח את העסק 

 

בדיקה שכזאת נקראת בדיקת כדאיות עסקית וכפי שהבנתם עד כה, שווה לעשות אותה עוד לפני הקמת העסק בפועל ולפני שאתם נכניסים להשקעות או התחייבויות כספיות משמעותיות.

אנו בחברת הייעוץ העסקי FORWARD מבצעים בדיקות שכאלו כבר 10 וההמלצות שלנו עד כה סייעו למאות יזמים לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורם.

אז אם יש לכם חלום ואם אתם באמת רוצים להגשים אותו פנו אלינו לייעוץ עסקי ונשמח לסייע לכם!

 

 

 

897 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת forward
ההבדל בין עצמאי לבעל עסק מאמר העוסק בשאלה- האם עצמאי הוא בעל עסק? המחשבה להיות עצמאי ואדון לעצמך לא תמיד מתיישבת עם הצורך לנהל עסק ועם הצורך להיות מחוייב לספקים, עובדים ובעיקר ללקוחות שכלם. אז מה ההבדל בין עצמאי לבעל עסק? על זה ועוד במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 5 שנים 4 חודשים
תוכנית עסקית לגיוס כספים איך לכתוב תוכנית עסקית טובה לכל מטרה - לגיוס כספים ולבדיקת היתכנות עסקית לפני שמקימים עסק חדש.
פורסם בקטגוריית גיוס כספים, לפני 5 שנים 9 חודשים
בניית תקציב לעסק - למה זה חשוב? רעיון טוב ושיווק נהדר, לא בהכרח מספיקים על מנת לשמור על עסק יעיל ורווחי. לשם כך, יש לשים לב גם להוצאות ולראות את המאזן בכללותו תוך בניית יעדים ובדיקה תקופתית של מצב מאזן ההכנסות וההוצאות - חשוב לבנות תקציב לעסק!
פורסם בקטגוריית כלכלה, לפני 4 שנים 4 חודשים
שלבים נדרשים בהקמת עסק הקמת עסק הוא דבר מורכב שיש לתכנן ולעשות בצורה מקצועית ומסודרת. המאמר הבא סוקר את השלבים הנדרשים בהקמת עסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 2 שבועות
הלוואה מהקרן בערבות המדינה - מה זה אומר? האם גם אתם זכאים? הלווואת בערבות המדינה היא כלי מעולה לעסקים לממן הקמת מיזמים, פתיחת עסקים חדשים או השקעה בפיתוח עסקי. מהם התנאים? מהם המסלולים? על כך ועוד במאמר הבא
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 5 שנים 3 שבועות