לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4022 מאמרים 1210 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר

פורסם בתאריך 24/05/2018      /      נכתב ע"י סיגי

רושם ראשוני נחשב! כולנו יודעים שקשה להתנער מרושם ראשוני ולרוב הוא אינו משתנה. במפגש עם אדם חדש נמצא שהדברים שמשפיעים על רושם ראשוני הם הבעת פנים, יציבה, לבוש, שפת גוף, סגנון דיבור ועוד. ומה עם הרושם הראשוני של מקום העבודה או המשרד?

כפי שאנו משליכים הופעה חיצונית על אמינות ועל כישרון של אדם כך אנו משליכים גם את המראה של סביבת העבודה על תכונות האופי והכישורים שלו. כשמדובר בפגישה עסקית המתקיימת במשרד של אחד הצדדים והם אינם מכירים מספיק טוב, עיצוב החלל והניקיון שלו יכולים להשפיע על סגירת או נפילת עסקה ועל המשך יחסים עתידיים.

 

היכנס דרך הדלת הקדמית של המשרד שלך והבט סביב כדי להבין מה ניתן לראות בבירור מן הפתח של המשרד. עשה זאת באופן יומיומי, כיוון ששותפים עסקיים או לקוחות המבקרים במשרד שלך יקדישו לכך עוד יותר תשומת לב ממך. בנוסף, בדוק האם יש מידע סודי החשוף על שולחנות או משטחי עבודה? האם יש עומס בחפצים? האם יש קופסאות ריקות בשטחים פתוחים? האם החלל מרגיש ידידותי, מזמין, חם ונקי?

 

יש חברות הבוחרות להעסיק עובד אחד אשר הניקיון הוא בתחום אחריותו, אך מבחינת ניקיון המשרד מומלץ להעסיק חברת ניקיון מקצועית קבועה וזאת כתלות בכמות שעות הניקיון שהמשרד זקוק לו. כאשר שוכרים חברת ניקיון מיקצועית דבר ראשון מביאים בחשבון את דרישות המקום וצרכי הניקיון היומיומיים. בנוסף, מתחייבים לזמני עבודה קבועים.

היתרון בשכירת חברת ניקיון המתמחה בשוק המוסדי הוא שהחברה אחראית לסיפוק עובדים בזמנים ובנפחי עבודה שונים. גמישות זו מאפשרת חיסכון במשאבים של העסק שלך. אם אין צורך בעשרים-שלושים שעות ניקיון בשבוע, יותר הגיוני להשתמש בשירותים של חברת ניקיון.

 

בנוסף, חברות ניקיון הן האחראיות על הכשרת העובדים והדבר פוטר את העסק מבזבוז משאבים יקרים. לעתים, לעובדים בעסק יש ניסיון בניקוי מחסנים אך אין להם ניסיון בניקוי משרדים ויש צורך להכשיר אותם עם קבלתם לחברה. מעבר לכך יש הבדלים בין הצרכים של כל משרד ומשרד ולכן יש צורך להכשיר את העובד כדי להגיע לרמת ביצוע משביעת רצון. חברת הניקיון מסירה עול זה מהעסק שלך בכך שהיא דואגת להכשרה ולכל הפרטים הקטנים האחרים.

 

דבר שלישי, שימוש בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית חוסכת מהעסק השקעה בתהליכי גיוס ופיטורים. ניתן לקרוא ביקורות ולשמוע חוות דעת על חברות שונות וכך בעצם לקבל את כל האינפורמציה מראש, מה שלא תמיד אפשרי עם אדם פרטי. ניתן לבדוק את קורות החיים של המועסק וההמלצות שלו, אך עדיין, בהעסקתו יש סיכון גדול יותר מאשר בשכירת שירותים של חברה מקצועית ובעלת המלצות ממאות עסקים מרוצים.

 

הרושם הראשוני שאתם בעלי העסק משדרים מתגבש בשבריר שנייה ויכול להימשך לכל החיים. הפכו את הרושם הראשון שלכם למקצועי וחיובי, והסירו דאגות מיותרות מראשכם.

 

1395 צפיות
22 כניסות
מאמרים נוספים מאת סיגי
טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים ב-2018 שישה חוקים בסיסיים במציאת והעסקת חברת ניקיון מקצועית
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 4 חודשים
ניקיון מפעלים עבור מפעילי מחסנים ומפעלים מכל הצורות והגדלים, שמירה על המפעל נקי ומסודר הוא אחד המאבקים הגדולים ביותר של העבודה
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 8 חודשים
מטבח מוסדי- איך הוא נראה ב 2018 איך חברת הסעדה בעלת ניסיון יודעת להתמודד עם האתגרים של החיך הישראלי, בלי לוותר על איכות בגלל הכמות
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 8 חודשים
גיל פוגוזליץ- איש קידמה גיל פוגוזליץ הינו מומחה בעיבוד אותות, בעל תואר שלישי במדעי המחשב ותואר שני במשפטים. בעולם העסקים גיל פוגוזליץ ידוע כמנהל מוכשר, משקיע, יזם, יועץ, דירקטור ואיש חזון במגוון תחומים: בטחון, רפואה, ביוטכנולוגיה ועתידנות.
פורסם בקטגוריית סרטן, לפני 4 שנים 4 חודשים
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם בקטגוריית ניהול ואחזקת מבנים, לפני 3 שנים 11 חודשים