לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
פורץ מנעולים

מתי נזדקק לפורץ מנעולים?

פורסם בתאריך 27/05/2018      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

שעת לילה מאוחרת ואתם בדרכם הביתה לאחר יום עבודה מתיש. כל מה שאתם רוצים זה מקלחת מהירה ולהיכנס למיטה בהקדם האפשרי. אתם מחנים את הרכב, עולים במעלית ועומדים מול דלת הדירה. אתם עושים את מה שאתם רגילים לעשות כל יום, מכניסים את המפתח לחריץ ומסובבים. אתם מצפים שכמו תמיד הדלת תיפתח אבל משהו לא עובד כשורה. אתם משחקים קצת עם המפתחות ימינה ושמאלה, שומעים רעשים של משהו זז או משהו חורק בפנים אבל הדלת לא נפתח. משהו השתבש במנגנון הנעילה ואינכם יכולים להיכנס הביתה. השארתם מפתח ספייר אצל השכנה ואתם מנסים בעזרתו לפתוח את הדלת, אבל הבעיה היא לא המפתח – משהו השתבש במנעול עצמו. כנראה שאתם נזקקים לפורץ מנעולים!

תרחישים כאלו מתרחשים מידי יום; משהו משתבש ולא ניתן לפתוח את הדלת. לפעמים זה קורה כתוצאה מבלאי טבעי, אך בהחלט ישנם מקרים בהם ניסיונות פריצה כושלים (של גורמים פליליים) גרמו נזק למנעול ולא ניתן לפתוח את הדלת. אך בהחלט יכולות להיות סיבות אחרות, אפילו דבר פשוט כמו איבוד צרור המפתחות משאיר אתכם בלי יכולת להיכנס הביתה. ואם אין לכם עוד מפתח בהישג יד אתם בבעיה שרק פורץ מנעולים יכול לפתור.

פורץ מנעולים מקצועי

יש המכנים אותו פורץ מנעולים או פורץ דלתות, אך השם המקצועי הוא מנעולן. זהו איש המקצוע שלמד והוסמך לצורך פריצת מנעולים ותיקונים – הוא היחידי שיכול לעזור לכם. פורץ מנעולים הוא אינו גנב המשתמש בכלי עבודה גסים לצורך פתיחת הדלת. פורץ מנעולים מגיע על מנת לפתור בעיה בצורה היעילה ביותר תוך הימנעות מגרימת נזק היקפי. לצורך כך המנעולן משתמש בכלי עבודה מיוחדים בעזרתם הוא ממש מבצע עבודה כירורגית לצורך פריצת הדלת. לאחר הפריצה על המנעולן להעניק פתרון קבוע. ישנם מקרים בהם צריך להחליף את המנעול, במקרים אחרים ניתן להסתפק בהחלפת צילינדר. זוהי דוגמה קלאסית למקרה בו נזקקים לפורץ מנעולים.

760 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים