לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4019 מאמרים 1209 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות?

פורסם בתאריך 28/05/2018      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

בדרך כלל פריצות מזוהות אצלנו בהקשר השלילי, כלומר של פריצות לצורך גניבה. חס וחלילה אנו מקווים שזה לא יקרה לכם. על מנת למנוע פריצות לבתים אנו נוהגים להשתמש בדלתות איכותיות ומנעולים קשים לפריצה אשר אמורים לספק לנו הגנה. אך ישנם גם מקרים אחרים, בהם מזמיני הפריצה הם בעלי הבית החוקיים אשר מסיבות שונות אינם יכולים להיכנס לביתם ונזקקים לשירותים של פורץ דלתות. אז באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות?

מצבים בהם אנו נזקקים לפורץ דלתות

דלת טרוקה – בבתים רבים ניתן למצוא דלתות אשר מחייבות שימוש במפתח לצורך פתיחתן מבחוץ גם אם אינן נעולות. כאשר הדלת נטרקת ואתם בחוץ אתם נזקקים למפתח על מנת להיכנס בחזרה הביתה. זה לא נעים ואפילו די מביך אבל זה קורה הרבה שיוצאים לשנייה מהבית, אולי בשביל לרוקן את פח האשפה או אולי בשביל לבקש כוס סוכר מהשכנים ואז הדלת נטרקת ואתם בלי מפתחות. במצב כזה יש להזמין פורץ דלתות על מנת שיפתח עבורכם את הדלת. חשוב לזכור שקצת זהירות ואולי גם השארת מפתח אצל השכנים יכולה למנוע את הזמנת השירות ולחסוך לכם כסף וזמן יקר.

מנעול מקולקל – גם המנעולים הטובים ביותר עלולים להתקלקל בנקודת זמן זו או אחרת. בלאי טבעי יכול לגרום לכשל במנעול ואז אפילו שיש לכם את המפתחות אינכם מסוגלים להיכנס הביתה. במצב זה מזמינים פורץ דלתות אשר מאפשר לכם להיכנס הביתה וגם מעניק פתרון קבוע של החלפת מנעול. לעתים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות החלפת צילינדר. חשוב להיות מודעים לכך שלפעמים הסיבה לכשל במנעול היא חבלה; כמו זו הנגרמת בניסיונות פריצה של גורמים עברייניים השואפים לפרוץ את הדלת לצורך גניבה. במקרים אלו, אפילו אם ניסיון הפריצה נכשל, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מנעול שהושחת ויש להחליפו בעזרת שירותיו של מנעולן.

חשוב לזכור שפריצת דלתות היא תחום רגיש ויש לבחור את בעל המקצוע בקפידה. בחרו במנעולן אמין אשר אתם מכירים או קיבלתם עליו המלצות. אם אינכם מכירים לפחות וודאו שיש לו תעודה המעידה כי למד מנעולנות וגם תעודת יושר ממשטרת ישראל.

900 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 5 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 5 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 5 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 2 שנים 5 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 5 חודשים