לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2330 מאמרים 510 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה שצריך לדעת על טיפולי שיניים לילדים בהרדמה מלאה

פורסם בתאריך 04/06/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

טיפולי שיניים הם עניין חשוב ורציני בהחלט. ואם ילד סובל משיניים מחוררות חשוב מאוד לבצע טיפול בהקדם האפשרי, כדי למנוע החמרה של המצב. אך הורים רבים מתמודדים עם הדילמה החמורה של ילד שמתנגד לטיפולים. יש ילדים שפיתחו חרדה של ממש ממרפאת השיניים וכל מה שקשור לעניין הזה. אחרים לא מסוגלים להשאיר את הפה פתוח בלי שרפלקס ההקאה ייכנס לפעולה... והם דוחים החוצה כל כלי שמוחדר לתוך פיהם. מה עושים?

הפתרון לטיפולי שיניים לילדים – טיפול בהרדמה

הפתרון המוצע למצבים שכאלו הינו פתרון בהרדמה מלאה. מדובר בפתרון שלא ממהרים לעשות בו שימוש כיוון שמדובר בצעד משמעותי. אך פעמים אין מנוס וירדימו את הילד כדי לטפל בשיניים ולתקן בבת אחת את כל החורים בשיניים שלו. לאחר שהילד יתעורר מההרדמה הטיפול כבר יהיה מאחוריו.

אמנם יש פתרונות שונים שנועדו לאפשר ביצוע טיפול שיניים לילדים ללא הרדמה, וזאת תחת אלחוש. האפשרות הפופולארית כיום הינה טיפול שיניים באלחוש של גז צחוק. הילד חובש על אפו את המסכה ושואף את הגז המרגיע והמאלחש. בצורה כזו הוא לא מרגיש את הטיפול ואת הכאבים במלוא עוצמתם, ויכול לשאת את הטיפול. יש אפשרויות נוספות להרדמה מקומית. חשוב מאוד למצוא את הדרך הנכונה והטובה ביותר לילד, כדי לא לעשות שימוש באמצעים עוצמתיים מידי לחינם. ומנגד חשוב למצוא את הדרך שאכן תמנע סבל ותאפשר לילד לעבור את הטיפול ללא כאבים רבים מידי.

טיפולי שיניים לילדים לא חייב להיות מלווה בסבל וכאב. פנו אל מטפל מומחה שיבין לנפשו של הילד ויחפש יחד אתכם את הפתרון הטוב ביותר עבור טיפול שיניים מוצלח ולא כואב עבורו.

624 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 11 חודשים 2 שבועות
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 7 חודשים 2 שבועות
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 חודשים 3 שבועות
איך תמנעו את הפציעה הבאה שלכם אף אחד לא מעוניין להפצע, בטח לא ברגליים, רגליים יכולות להשבית אותנו מהרבה דברים, אז איך בכל זאת תוכלו להמנע מהפציעה הבאה?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מה אתם צריכים לדעת על שירותי מחשוב לעסקים שלכם המחשבים מהווים את לב העסקים שלך, הם חיוניים לעבודה ולתפוקת העסק שלך, אם המחשבים מפסיקים לעבוד או קורסים, כל העסק נכנס לבעיה, חשוב אם כן לדאוג לשירותי מחשוב מקצועיים כדי להמשיך ולתפעל את העסק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 שנים 4 ימים