לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2261 מאמרים 482 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה שצריך לדעת על טיפולי שיניים לילדים בהרדמה מלאה

פורסם בתאריך 04/06/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

טיפולי שיניים הם עניין חשוב ורציני בהחלט. ואם ילד סובל משיניים מחוררות חשוב מאוד לבצע טיפול בהקדם האפשרי, כדי למנוע החמרה של המצב. אך הורים רבים מתמודדים עם הדילמה החמורה של ילד שמתנגד לטיפולים. יש ילדים שפיתחו חרדה של ממש ממרפאת השיניים וכל מה שקשור לעניין הזה. אחרים לא מסוגלים להשאיר את הפה פתוח בלי שרפלקס ההקאה ייכנס לפעולה... והם דוחים החוצה כל כלי שמוחדר לתוך פיהם. מה עושים?

הפתרון לטיפולי שיניים לילדים – טיפול בהרדמה

הפתרון המוצע למצבים שכאלו הינו פתרון בהרדמה מלאה. מדובר בפתרון שלא ממהרים לעשות בו שימוש כיוון שמדובר בצעד משמעותי. אך פעמים אין מנוס וירדימו את הילד כדי לטפל בשיניים ולתקן בבת אחת את כל החורים בשיניים שלו. לאחר שהילד יתעורר מההרדמה הטיפול כבר יהיה מאחוריו.

אמנם יש פתרונות שונים שנועדו לאפשר ביצוע טיפול שיניים לילדים ללא הרדמה, וזאת תחת אלחוש. האפשרות הפופולארית כיום הינה טיפול שיניים באלחוש של גז צחוק. הילד חובש על אפו את המסכה ושואף את הגז המרגיע והמאלחש. בצורה כזו הוא לא מרגיש את הטיפול ואת הכאבים במלוא עוצמתם, ויכול לשאת את הטיפול. יש אפשרויות נוספות להרדמה מקומית. חשוב מאוד למצוא את הדרך הנכונה והטובה ביותר לילד, כדי לא לעשות שימוש באמצעים עוצמתיים מידי לחינם. ומנגד חשוב למצוא את הדרך שאכן תמנע סבל ותאפשר לילד לעבור את הטיפול ללא כאבים רבים מידי.

טיפולי שיניים לילדים לא חייב להיות מלווה בסבל וכאב. פנו אל מטפל מומחה שיבין לנפשו של הילד ויחפש יחד אתכם את הפתרון הטוב ביותר עבור טיפול שיניים מוצלח ולא כואב עבורו.

517 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
שלטי נגישות לתעשיה מה חשוב לדעת כאשר נרצה לרכוש שלטי נגישות לתעשיה
פורסם בקטגוריית תעשיה, לפני 2 שבועות 4 ימים
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 9 חודשים 2 שבועות
5 אולמות מומלצים לאירועים בפתח תקווה לשנת 2019 חיפוש אולם אירועים הוא החלק החשוב ביותר בתכנון כל אירוע. אם אתם חוגגים באזור המרכז שווה לכם לבדוק אולמות בפתח תקווה - עיר מרכזית המוקפת עורקי תחבורה ראשיים, עובדה שהופכת אותה לנגישה וידידותית לאורחים המגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 3 חודשים 1 שבועות
מגשי אירוח לכל אירוע האם מגשי אירוח מתאימים לכל אירוע? בשביל לקבל את התשובה הכנסו עכשיו למאמר על מגשי אירוח לכל אירוע.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 2 שבועות
דוכני אוכל מחירים פתרון מומלץ לאוכל לאירועים הוא דוכני אוכל, הפתרון קל נגיש וטעים וכמובן מומלץ. למידע נוסף אודות דוכני מזון הכנסו.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 חודשים 3 שבועות