לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קאוצ'ינג

קאוצ'ינג משופר

פורסם בתאריך 10/06/2018      /      נכתב ע"י adva2

המונח קאוצ'ינג  שגור בכל פה ומוכר מאוד לאנשים רבים. מאידך לא כל מי שמכיר את המונח יודע בדיוק על מה הוא מדבר. כאשר אדם פונה למאמן אישי הוא יעשה זאת בדרך כלל כאשר הוא יגיע למסקנה שהוא זקוק לסיוע בהגעה למטרה מסוימת. במקרים רבים יהיה מדובר על מטרה שהוא הציב לעצמו לפני זמן רב והרצון להגיע אליה מלווה אותו כבר תקופה ארוכה מאוד. הפניה לקאוצ'ר עשויה להיות המוצא המוצלח ביותר ומשמעות הדבר הוא שהמתאמן יוכל להתחיל לצעוד לעבר המטרה ולראות אותה רוקמת עור וגידים.

את התהליך יעבור המתאמן והמאמן ביחד לאורך כמה זמן שיידרש. הקאוצ'ר שמצויד בכל הכלים שרכש במהלך הכשרתו כמאמן ידע לזהות את הכשלים בהתנהלותו ויציב לו אתגרים שונים אשר ישיבו לו את הביטחון האישי. תכנית הפעולה היא משותפת בהדרכתו של המאמן וביחד ניתן להגיע לתוצאות מעולות.

לנצל את המכשולים שבדרך

כל אחד נתקל במכשולים במהלך החיים. זה יכול להיות מכשול קטן וזניח או בעיה אמתית שיכולה לעכב תכניות  למשך תקופה ארוכה. הרעיון הוא לדעת לזהות את המכשולים ולנצל אותם על מנת ללמוד על עצמך דברים חדשים. תהליך האימון משנה את צורת החשיבה של המתאמן ומוכיח לו שלפעמים מה שנראה כמו מכשול הוא בעצם הזדמנות פז לקפיצת מדרגה.

כל מאמן עובד בדרך שלו ומשתמש בכלים השונים שרכש במהלך הכשרתו. היצירתיות היא ללא ספק כלי חשוב וניתן להתגבר בעזרתו על בעיות שונות. מי שהתנסה כבר בתהליך של אימון אישי יוכל לספר על תחושת המוטיבציה שמילאה אותו לאחת המפגשים הראשונים על המאמן. טיפול באימון לא תמיד מצריך מפגשים רבים במדרך כלל תוחמים את הטיפול בפרק זמן מסוים שבו עובדים קשה.

מה לומדים?

כל תלמיד המסלול קאוצ'ינג הוא בעל פוטנציאל גבוה מלכתחילה. עצם הרצון ללמוד את התחום הנ"ל מעיד על יכולות מוגברות אצל האדם. מכללת גומא מטפחת את המאמנים שלה ומלמדת אותם כיצד לגשת לבעיות שונות, לשאול את השאלות הנכונות ולהגשים למתאמנים מטרות בתחום האישי, העסקי והניהולי. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא.

665 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת adva2
מנסרים לכם בית ישנם שני מקרים עיקריים בהם נעשה שימוש בניסור בטון. בשני המקרים יהיה עלינו לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה בציוד המתאים ובידע.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 שנים 11 חודשים
חלוק אנטי סטטי לעבודה בטוחה מפעלים שונים מייצרים מוצרים אשר היצור שלהם כרוך בסביבה מוגנת. רכיבים שונים אשר רגישים יותר לסביבה עשויים להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.
פורסם בקטגוריית ביטוח אובדן כושר עבודה, לפני 3 שנים 3 שבועות
קניית דומיין: כרטיס הביקור שלכם לאתר הדומיין הוא כתובת האתר שלכם. אותה הכתובת שכולם מקלידים בשורת החיפוש או מבחינים בה בפלייר המודפס שלכם. משום כך, תמיד אומרים שחשוב לבחור שם דומיין קליט המתאים לקונספט של האתר שלכם או לשם החברה. בדרך זו תוכלו להגדיל את הכניסות לאתר ובהתאם לכך גם את ההכנסות שלכם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 5 חודשים
מתיחת בטן - מה עושה ולמי מתאים? ניתוח אסתטי יכול לשפר מצב רוח ודימוי עצמי כשעושים אותו ברגע הנכון
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה וטיפוח, לפני 1 שנים 8 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 1 שנים 8 חודשים