לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3017 מאמרים 800 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תמיכה ושיקום לאחר ניתוח בגיל השלישי

פורסם בתאריך 11/06/2018      /      נכתב ע"י mako7788

חזרה לשגרה לאחר ניתוח כרוכה בקשיים משמעותיים בעבור בני הגיל השלישי. פעמים רבות הניתוח מביא עמו תופעות לוואי, החמרה במחלות קיימות, כאבים חזקים, פגיעה בניידות ומצבי רוח קשים של דיכאון וחרדה. תמיכה ושיקום נדרשים לאחר כל ניתוח. יהיו מקרים בהם התמיכה תינתן במתכונת של טיפול שיקומי ויהיו מקרים בהם נדרשת תמיכה קלה בלבד. חברת כל הנוחות שבעולם היא המקום בו תוכלו למצוא את כל הציוד הנדרש לתמיכה בתהליך השיקום ומתן טיפול.

הקשיים עמם אתם צפויים להתמודד יבואו לידי ביטוי בניידות, קימה עצמאית מהמיטה או פינת הישיבה, התלבשות והתפשטות, הכנת ארוחות ואכילה, הגעה לשירותים, הליכה, מעבר מישיבה לשכיבה, רחצה. את העזרה הסיעודית הנדרשת יוכלו לספק בני המשפחה בעצמם או בעזרת מטפלים מקצועיים המגיעים לבית הקשיש. במקרים בהם נדרש סיוע סיעודי מלא יחד עם השגחה רציפה יומלץ על שהייה במוסד שיקומי. 

המלצה על תמיכת כסאות גלגלים

נפילות במהלך תקופת ההחלמה עלולות לגרום לפציעות קשות והחמרה במצב. על כן, עליכם לעשות כל מאמץ לצמצם את הסיכון. שימוש בכסאות גלגלים במהלך תקופת ההחלמה יאפשר ניידות נוחה ללא סכנת נפילות. כסאות גלגלים יוכלו לשמש אתכם בבית, בחוץ, בבתי דיור מוגן ובמחלקה השיקומית.

השימוש בכיסא הגלגלים יוכל להיות זמני בלבד או קבוע. בהתאם לכך תקבלו את ההחלטה האם לבצע רכישה או השכרה של כיסא גלגלים. קיימים היום כמה דגמים של כסאות גלגלים בהפעלה חשמלית או ידנית. במקרים בהם מתוכנן שימוש קבוע ללא יכולת לתפעול עצמאי של כדאי גלגלים ידני, הבחירה בכיסא גלגלים ממונע היא הנכונה.

שיקום וטיפול לאחר ניתוח בחיק המשפחה

ישנן משפחות שבוחרות לטפל במנותח בעצמן. הן דואגות לבן משפחה מטפל מסביב לשעון מתוך מטרה לתת מענה לכל צורך. אך רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בטיפול משפחתי ביתי חשוב לזכור כי חלק מהפעולות בהן זקוק המנותח לעזרה אינן נעימות. בן משפחה והמטופל לא ירגישו בנוח לבצע החלפת חיתולים או רחצה. על כן, ההמלצה היא על עזרה סיעודית מקצועית כאשר בני המשפחה דואגים לאביזרי טיפול, כסאות גלגלים, מוצרי ספיגה, כיסא רחצה ומיטה מתאימה. התמיכה של המשפחה תוכל לבוא לידי ביטוי בצורה מנטלית יותר מאשר בצורה פיזית.

לפרטים הכנסו:

http://www.sfiga10.com/

1088 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mako7788
לגילאי הזהב - חיתולים למבוגרים חיתולים למבוגרים – פתרון פשוט ונוח לשמירת היגיינת הקשיש. לפעמים כשמגיעים לגילאים מופלגים לא תמיד אפשר לשלוט על היציאות. לכן חשוב שהחיתולים יהיו בעלי כושר ספיגה גבוה.
פורסם בקטגוריית גיל הזהב, לפני 4 שנים 9 חודשים
חיתולים למבוגרים דרך ביטוח לאומי חברת כל הנוחות שבעולם פועלת מזה שנים רבות בתחום, אנו מתמחים בהתאמה של מוצרי ספיגה לצרכי המבוגרים בהתאם לדרגת בספיגה הדרושה, מבנה גוף ואורח החיים. קיימים היום מוצרי ספיגה למבוגרים המאפשרים ניהול אורח חיים שגרתי לחלוטין עם חיי חברה מלאים. אנו גאים לסייע לבני גיל הזהב להתמודד טוב יותר עם בעיות של אי שליטה על הסוגרים, בעזרת מוצרי ספיגה למבוגרים בעיות דליפת שתן נפתרות ללא קושי.
פורסם בקטגוריית גיל הזהב, לפני 3 שנים 2 חודשים
קירבי צרכנות מחלקת השרות של קירבי נותנים מענה טלפוני בכל שאלה במהירות המירבית עד לשביעות רצונו של הלקוח.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 4 שנים 9 חודשים
פולישוק חברת ניקיון פולישוק מספקת שירותי ניקיון דירות, ניקיון בתים, פוליש קריסטל ועוד. אנו עובדים על מנת לספק לכם את השירות האיכותי ביותר שישנו היום בשוק.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 7 חודשים
חיתולים למבוגרים - מוצרי ספיגה ואביזרים נוספים חיתולים למבוגרים של חברת Ds Medix מצטיינים באיכותם וברמה גבוהה. מקפידים לשווק רק חיתולים של חברות מתקדמות כדי להעניק ללקוחות רמת מוצר איכותי מאד.
פורסם בקטגוריית גיל הזהב, לפני 4 שנים 9 חודשים