לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2836 מאמרים 713 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

נטורופתיה אירידולוגיה והרפואה המערבית הקונבנציונלית

פורסם בתאריך 14/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

האירידולוגיה מהכלים האבחוניים היעילים ברפואה האלטרנטיבית

אירידולוגיההרפואה המערבית הקונבנציונלית הקלסית, בעת המודרנית, מבוססת במאות האחרונות את עמדתה הטיפולית במתן מענה לסימפטומים והתערבות תרופתית לצורך הכחדה או עוררות של תפקודים שונים. בשונה מנטורופתיה המנסה להשפיע ולהפעיל את מנגנוני הריפוי העצמי של הגוף ובכך לרפאו ולהשיבו לאיזון. הרפואה המודרנית לוקחת צעדי התערבות במנגנוני הגוף בצורה חריפה ביותר. בשל כך גם מפתחי הכלים האבחוניים נטו להתעלם מהאירידולוגיה כמכשיר אבחוני יעיל.

הדוגמא הקיצונית ביותר הנה הקרנות רדיואקטיביות על מנת להרוג תאים סרטניים בחולים שעברו הליכים כירורגיים להוצאת גידולים או בחולים שסובלים מסרטן ללא ניתוח. דוגמא נוספת להתערבות קיצונית שאינה כירורגית היא התרופות הפסיכיאטריות אשר מסתמכות על יצירת האתה או עוררות של העברה עצבית במערכת העצבים המרכזית על מנת להשפיע על תהליכי חשיבה ומצבים רגשיים.

האירידולוגיה הנו כלי אבחוני יעיל ביותר על פי הגישה הנטורופתית מכיוון שהוא מאפשר לצפות ולראות את מקורם של השיבושים ואיתור הגורמים ולא הסימפטומים בהם מקובל לטפל בדרך כלל ברפואה המודרנית.

במאה השנים האחרונות, הגורם המשפיע ביותר על מחקרים בתחום הרפואה היא תעשיית התרופות אשר במקרים רבים לא אפשרה עריכת מחקרים מדעיים מנקודות מבט של הנטורופתיה ואפילו עריכת מחקרי עומק משמעותיים על האירידולוגיה כשיטה אבחונית. תעשיית התרופות כמו תעשיית הטבק בעיקר בארה"ב מנעו כל העמקה מדעית בחקר יעילותה של הנטורופתיה והשימוש בכלים אבחוניים אלטרנטיביים כמו האירידולוגיה אשר לחלקם יסודות בידע בעל ערך שהוכחד הם הכחדת תרבויות שונות ובמקרים מסוימים ידע זמין שנמנעה השפעתו בשל אינטרסים כלכליים.

סיכום אירידולוגיה ונטורופתיה ומערכת הבריאות

לסיכום ניתן להגיד שכיום גם הרפואה המודרנית מכירה בגישות אלטרנטיביות שונות והרפואה האלטרנטיבית תופסת יותר ויותר מקום כחלק משירותי הבריאות הציבוריים. כיום מקובל כבר כמו באירידולוגיה,  לאתר שינויים בדפוסים של גלגל העין על מנת לאבחת תופעות בריאותיות שונות אך עדיין נשמרת הגישה הטיפולית לתופעות אלה בהתאם לגישת הרפואה הקונבנציונלית. בעוד כאשר אתם עוברים אבחון באירידולוגיה אצל נטרופת הוא יתאים לכם דרך התערבות על פי גישה זאת. במדינות מסוימות במערב (בעיקר באירופה) התווספו לימודי רפואה משלימה ללימודי הרפואה הרגילים כחלק ממסלולי ההכשרה ארוכי הטווח. כמו כן ניתן למצוא ברבים מבתי החולים מנהלי מחלקות אשר מרחיבים את ידיעותיהם בתחום הנטורופתיה והרפואה המשלימה.

441 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 1 שנים 7 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 7 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 1 שנים 8 חודשים
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 8 חודשים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 1 שנים 7 חודשים