לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3206 מאמרים 883 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ליווי בכירים

ליווי בכירים - מימוש הניסיון הניהולי

פורסם בתאריך 20/06/2018      /      נכתב ע"י sdmediamcc16@gmail.com

ליווי בכירים - מימוש הניסיון הניהולי

מדוע בכירים זקוקים לליווי כדי לממש את הניסיון הניהולי שלהם? מה כוללות פעולות מן הסוג הזה? וכיצד הליווי מסייע לבכירים למצות את הפוטנציאל האישי והארגוני?

בעלי תפקידים בכירים עשויים להגיע בשלב מסוים בקריירה לתחושה של מיצוי. תחושת המיצוי היא לרוב תולדה של ביצוע משימוש שחוזרות על עצמן, חוסר עניין אישי, היעדר סיפוק ולעיתים גם רצון להתקדם לשלב הבא- או אף להקים חברה עצמאית, גם אם בתחום אחר לגמרי מזה בו עבדו עד כה.

בכל אחת מהסיטואציות האלו יכולים מנהלים בחירים בכירים ליהנות רבות משירותי ליווי ייעודיים ולהפיק מהם את מלוא היתרונות.

היתרונות של ליווי למנהלים בכירים

ליווי בכירים מקצועי מסייע למנהלים בכירים בכמה היבטים מרכזיים. ראשית, הוא מעניק להם פרספקטיבה חיצונית על מה שמתרחש במשק ומאפשר להם לקבל החלטות מושכלות. בעזרת ליווי מן הסוג הזה יכולים בכירים לצמצם סיכון ולהגדיל סיכויי הצלחה. שנית, הליווי הוא כלי יעיל למימוש הניסיון הניהולי שהבכירים כבר הספיקו לצבור. מהבחינה הזו, הליווי הוא החוט המקשר בין הניסיון הניהולי הקודם לבין הפרויקט הבא של בעלי תפקידים בכירים בסקטור הפרטי והציבורי כאחד.

מאפיינים של ליווי מקצועי לבעלי תפקידים בכירים

ליווי בכירים מתבצע רק לאחר זיהוי מדויק של הניסיון הניהולי שאותו הספיקו המנהלים לצבור. הזיהוי של אותו הניסיון קריטי להצלחת השירות - כי בעזרתו ניתן לדעת מהם אפיקי הקריירה הרלוונטיים, באיזה מהם כדאי לבחור וכיצד מביאים לידי ביטוי את הערך המוסף של הבכירים. כמו כן, בעזרת הליווי יכולים הבכירים להחליט בצורה מבוססת יותר האם להקים חברה או להצטרף כשותפים לחברות קיימות. זה השלב המעשי של ליווי בכירים ובו מתקבלות החלטות שמשפיעות על הקריירה של בעלי תפקידים בתחומים שונים.

החשיבות של ליווי אובייקטיבי

בעלי תפקידים בכירים תוהים לעיתים האם הם באמת צריכים ליווי כדי לממש את הניסיון הניהולי שלהם. על פניו נדמה שהניסיון הניהולי הוא כלי שאמור להספיק כדי לסייע לבכירים לקבל החלטות בצורה טובה יותר, אך המציאות מוכיחה שאין תחליף לליווי אובייקטיבי. הליווי מאפשר לבכירים לראות את הדברים בפרספקטיבה שונה ולהימנע מקבלת החלטות מתוך אמוציות רגשיות.

במקביל לכך, בעזרת חברה בעלת ניסיון רב בעבודה אל מול החברות המובילות במשק, ביכולתם של מנהלים בכירים לנצל עוד מגוון יתרונות, אשר בכוחם להוביל כל מנהל אל היעד הבא – בבטחה.

539 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת sdmediamcc16@gmail.com
מפעלים למכירה בעולם העסקי ישנן תנודות ושינויים רבים. קיימים מפעלים למכירה שהיו בעבר מפעלים מצליחים מאוד אך עם השנים נוצר מצב של שחיקה או ירדה במכירות וכתוצאה מכך בעלי המפעל החליטו על מכירת המפעל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 8 חודשים
אירועים על חוף ים בעולם כולו, אירועים על חוף ים נחשבים לפסגת הבחירה. תיירים רבים בוחרים לחגוג אירועים על חוף הים כאן בישראל. והם לא טועים. גם בקרב הישראלים, סוג זה של בחירה נחשבת למבוקשת ביותר. גני אירועים רבים מחפשים כיצד ליצור בידול מבין מגוון האופציות המוצעות כיום. אין ספק שגן אירועים שבאמתחתו מקיימים אירועים על חוף ים נחשב לגן מבוקש מאוד.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 5 חודשים
גן אירועים על הים גן אירועים על הים - קיימים המון גנים ברחבי הארץ. השאלה המכרעת היא איך נבחר בגן אירועים על הים אשר יתאים בדיוק לצרכים ולרצונותינו.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אירועים על הים אירועים על הים מתקיימים בכל יום ובכל מצב. ישנם אירועים על הים שיתקיימו בדרך כלל רק בחודשי הקיץ כגון חתונות, בר מצוות ואירועים משפחתיים שונים. מנגד ישנם אירועים על הים שיתקיימו גם בחודשי החורף וזה בעזרת קירוי המקום או בבחירת יום שמשמי באקראי.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 7 חודשים
חתונה על הים פעמים רבות בני זוג תוהים האם יוכלו להגישם שאת חלומם ולקיים חתונה על הים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 7 חודשים