לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
שתל דנטלי

שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי

פורסם בתאריך 20/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

שתל דנטלי כבסיס לתהליך שיקום הפה

שתל דנטלי

שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.

לנגוס וללעוס עם שתל דנטלי ממש כמו בראשונה

הסיבות להשתלה דנטלית אינן משנות. בין אם מדובר באובדן שיניים כתוצאה מפגיעה פיזית ובין אם מדובר באובדן שיניים בשל היגיינה דנטלית לקויה שדירדרה את מצב השיניים, מחלת חניכיים או כל פתולוגיה אחרת. כמובן שכאשר מדובר בפעולת שיקום דנטלית יזומה הרי כמעט תמיד תהייה זאת מושתת על שתל דנטלי.

ההמלצה הנה בכל מקרה לא להמתין להרחבת הנזק, החמרת המצב הדנטלי. גשו בהקדם למרפאה לשיקום דנטלי וקבלו הצעת מחיר בשל העובדה חד משמעית, שיבושים במנשך, חוסר חלקי בשיניים וכו' מדרדרים את המצב בפה ועלולים להביא לנזקים משניים מרחיקי לכת ואף בלתי הפיכים.

בעבר הלא רחוק (לפני 20 -30 שנה), היתה פרוצדורת שיקום דנטלי המבוססת על השתלת שיניים נחלתם של בעלי ממון בשל העלויות הגבוהות הן של הפרוצדורה עצמה והן של השתלים. כיום קיימים סוגים רבים מאוד של שתלים חלקם יקרים יותר וחלקם פחות, אולם בכל מקרה כיום תהליך של שתל דנטלי משמש כמעט תמיד כפרוצדורה המועדפת ועלותה אינה גבוהה באופן משמעותי מפרוצדורות חלופיות. כמובן יתרונותיו של השתל הדנטלי עולות אין מונים על האפשרויות האחרות העומדות בפני המטפל. למשל גשר, או פלטה של שיניים תותבות.

תהליך מעין כירורגי של שתל דנטלי

תפקידו של השתל הדנטלי להחליף את מה שקרוי שורש השן. השתל משמש כעוגן הנעוץ בקצהו הפנימי בשן הלסת ובקצהו החיצוני בולט ומשמש לנשיאת השן החלופית. ברוב המקרים הפרוצדורה מתנהלת בשניים או שלושה שלבים. בהנחה שלא היה צורך בעקירה ובאזור בו חסרה שן אין דלקת או פגיעה בחניכיים ובלסת (בעצם) המצריכות התערבות כירורגית להכנה. בשלב ראשון מוצב השתל ורק בשלבים שלאחר מכן מותאמת מעליו השן שמתחברת אליו. כמובן שזאת היא שן יחידה וניתן לעבור פרוצדורה כירורגית הכורכת השתלת מספר שיניים יחד.

כיום ניתן לעבור תהליך של השתלת שיניים ממוחשבת כחלק מהליך שיקום הפה ביום אחד המתבסס על שתל דנטלי. הליכים אלה של שיקום דנטלי מקובלים כיום גם כחלק מצעדי מניעה מסיבות קליניות וגם כתהליכם יזומים שמטרתם היא אסתטיקה דנטלית גרידא.

נחזור ונדגיש כי המלצתנו היא בכל מצב בוא המנשך אינו שלם או מעוות ללא קשר לסיבה. בין אם מדובר באובדן שיניים בשל מצב קליני, פגיעה חיצונית או עיוות מלידה. אל תחכו. הנזק המצטבר לעיתים הוא בלתי הפיך.

749 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 5 חודשים
משכנתא ללא הון עצמי גם כשהדרך ללא מוצא משכנתא ללא הון עצמי נראית כמעט בלתי אפשרית בשוק המשכנתאות והנדל"ן הדינמי והפרוע של ישראל. כאשר מתנהל מאבק איתנים רווי אינטרסים, אמביציות פוליטיות וניסיונות להשפיעה לא רק על שוק הנדל"ן והמשכנתאות אלה בעיקר על דעת הקהל, מעלה את חוסר הוודאות ובעיקר מורידה אל מתחת לרדאר, את האפשרות לזכות במשכנתא ללא הון עצמי. תפקידו של יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי לסייע לכם להצליח לאתר את מלוא הפוטנציאל הכלכלי. גם זה שאינו גלוי למי שאינו בעל ניסיון ולהצליח ליצור את התנאים שיאפשרו גם לכם לזכות במשכנתא ללא הון עצמי.
פורסם בקטגוריית משכנתא, לפני 3 שנים 5 חודשים
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 3 שנים 5 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 4 חודשים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 3 שנים 5 חודשים