לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

משכנתא ללא הון עצמי גם כשהדרך ללא מוצא

פורסם בתאריך 21/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

רגע לפני הייאוש - משכנתא ללא הון עצמי

משכנתא ללא הון עצמי בעזרת יועץ משכנתאות עצמאי

משכנתא ללא הון עצמימשכנתא ללא הון עצמי נראית כמעט בלתי אפשרית בשוק המשכנתאות והנדל"ן הדינמי והפרוע של ישראל. כאשר מתנהל מאבק איתנים רווי אינטרסים, אמביציות פוליטיות וניסיונות להשפיעה לא רק על שוק הנדל"ן והמשכנתאות אלה בעיקר על דעת הקהל.

התנהלות זאת מעלה את חוסר הוודאות בשוק המשכנתאות ובעיקר מורידה אל מתחת לרדאר, את האפשרות לזכות במשכנתא ללא הון עצמי.

תפקידו של יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי לסייע לכם להצליח לאתר את מלוא הפוטנציאל הכלכלי. גם  זה שאינו גלוי למי שאינו בעל ניסיון ולהצליח ליצור את התנאים שיאפשרו גם לכם לזכות במשכנתא ללא הון עצמי.

אם אתם מצויים בתחושה של אובדן הדרך שלכם, לרכישת דירה או בית, על אף שאתם עומדים בכל הקריטריונים לקבלת משכנתא פנו בהקדם אל יועץ משכנתאות עצמאי בלתי תלוי ובעל ניסיון שיוכל להאיר ולהדריך גם אתכם בדרך למימוש החלום.

כאשר משכנתא ללא הון עצמי היתה הדלק של שוק הנדל"ן

כאמור בעבר הלא רחוק עד 2008 ובישראל גם זמן מה לאחר מכן,  היה ניתן לקבל בקלות יחסית משכנתא ללא הון עצמי ובהרבה מקרים המערכת הבנקאית כולה הייתה מגויסת להזרמת כספי אשראי ומשכנתאות לציבור גדול של לווים שלא בהכרח, יכולים היו לעמוד בתוכניות ההחזרים והפרעונות של ההלוואות והמשכנתאות. ב-2008 חל משבר עולמי בשוק האשראי למשכנתאות והאשראי העסקי והפרטי שגרם לקריסת מערכות רבות של בנקאות ושינויי רגולציה בתחומי האשראי.

לשמחתנו, משבר האשראי כמעט ופסח על ישראל אולם בעקבותיו ננקטו על ידי הרגולטורים צעדים שמונעים כמעט באופן מוחלט את היכולת לקבל משכנתא ללא הון עצמי. גם כאשר מדובר במי שזכאים למשכנתא ממשרד השיכון הרי התנאים אשר עוצבו על ידי הרגולטור מונעים מרבים את האפשרות לממש את זכותם וליהנות מקבלת משכנתא ללא הון עצמי.

היערכות מיוחדת לקבלת משכנתא ללא הון עצמי

בשל ריבוי המכשולים הרגולטוריים, הניצבים בפני המבקשים לזכות במשכנתא, שהיא הלוואת אשראי הניתנת בתנאים הטובים ביותר, מנועים במקרים רבים הבנקים למשכנתאות, מלממש את רצונם העז להרחיב את מעגל הלווים שלהם. עליכם לזכור שהבנקים עושים את מרבית הונם משוק האשראי, החזרי המשכנתאות גם הם בכלל זה. מכאן שהאינטרס של הבנקים הוא כן לתת משכנתא ואשראי למבקשים אך הרגולציה מונעת מהם לתת משכנתא ללא הון עצמי מינימלי ( רוכשי נכס ראשון 25% מערך הנכס ומשפרי דיור 50% מערך הנכס).

זהו בדיוק תפקידו של יועץ משכנתאות עצמאי. תפקידו להפעיל את הגלאים ומנגנוני האיתור שבאמצעותם ניתן למצוא את המסלול, הדרך (גם הנסתרת ביותר) שיאפשרו לכם לעמוד במלוא התנאים הנדרשים לשם קבלת המשכנתא.

יועץ משכנתאות עצמאי ובעל ניסיון, משמש בתנאים מסוימים, כגלאי לאיתור מקורות מימון, שמי שאינו בקיא בתחום לא יבחין בהם.

אם גם אתם שרויים באפלת יומיום שאינה מאפשרת לכם להבחין בשביל המוביל אל המשכנתא? אם גם אתם סורבתם על ידי הבנק על אף שהבנק עצמו הודיע לכם שאתם זכאים למשכנתא. אל תהססו ובטח אל תתייאשו. פנו בהקדם אל יועץ משכנתאות עצמאי שיסלול את דרככם הפיננסית לקבלת משכנתא ללא הון עצמי.

1216 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 3 חודשים
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 5 שנים 3 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 2 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 5 שנים 3 חודשים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 5 שנים 3 חודשים