לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3363 מאמרים 939 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח

פורסם בתאריך 24/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

ארון שירות למטבח - כאשר היציאה מהארון מבלגנת 

כשנחוץ פתרון אחסון דחוף… ארון שירות למטבח

ארון שירות למטבחארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת.

נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.

ארון שירות למטבח בבית ובמשרד פעולת שדרוג משמעותית

אורח החיים הדינמי וקצב השינויים המהירים, בהם אנו חיים, בא לידי ביטוי פעמים רבות בכך שעל אף תכנונים ארוכים והיערכות גם בבית וגם במשרד ובניית ארונות מטבח ושטחי אחסון אחרים. בחלוף זמן לא רב מתחילים להופיע סימנים של יציאה חד צדדית מהארון. כלומר פריטים שונים מוצאים את דרכם למשטחי העבודה שולחנות פינת אוכל ואפילו במרפסת השיירות או בסלון או המשרד… או כל מקום אחר. מקום  שאינו ארון שירות למטבח...

התופעה נובעת מכך שבפועל אין באפשרותנו לצפות את מלוא צורכי האחסון של המטבח וגם המטבח במשרד בשלבי תכנון מטבח חדש או התארגנות למטבח קיים. לא כל שכן בהתנהלות היומיומית המתמשכת. אל אף שצורכי האחסון במטבח המשרד מצומצמים באופן משמעותי. לעתים בלגן בסביבות המטבח במשרד מהווה מטרד שיש לתת לו מענה דחוף הרבה יותר מאשר בבית. ארון שירות למטבח במשרד לעתים מהווה את ההבדל בין חלל שניתן להשתמש בו גם בתור מטבח וגם כחדר המתנה למשל.

ארון שירות למטבח מספק מענה לצורך חשוב בכל מטבח. במשרד או בבית והוא האפשרות לאחסן ולהכניס לארון את כל אותם פריטים או מזון שלא נעשה בו שימוש באותו רגע.

ארון שירותברגע שלא קיים מרחב אחסון מספק במטבח הולכת ומתגבשת "הפגנת מחאה" מצטברת כאמור של אותם פריטים שלא נמצא להם מקום. לתהליך זה תכונה בסיסית והיא קצב "ריבוי טבעי" מבהיל… במקרים רבים בכלל בלי ששמנו לב (כי התרגלנו) יצאו מארונות המטבח, מסל הקניות, ממכונת הכביסה או כל מקור אחר פריטים רבים שאין להם דרך לחזור אל הארון…. זה הזמן להזמין אצל נגריית אהרון כהן ארון שירות למטבח שלכם.

ארון שירות למטבח לימי חג וחול

אין צורך לחכות לתהליך של החלפת מטבח או שיפוץ כללי במטבח. אין גם צורך להמתין לפסח או ראש השנה. החגים בהם נהוג לנקוט "בצעדים ארגוניים" משמעותיים להשגת סדר וניקיון מתוך כוונה להשתלט גם על פינות סרבניות במיוחד… ארון שירות למטבח, הוא במקרים רבים הפתרון המועדף, אשר ביכולתו לתת מענה לא רק לימי החג אלה גם לימי החול הרבים בין חג לחג.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהזמין ארון שירות למטבח בבית או במשרד. ארון שירות אשר יאפשר גם לכם לצלוח את תהליכי ההצטברות הטבעיים של חוסר הסדר והבלגן…  ארון אחסון למטבח שיאפשר לכם המשיך את שגרת יומכם ברוגע ובסדר מרבי (אפילו במשך מספר ימים…).

928 צפיות
9 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 6 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 2 שנים 7 חודשים
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שנים 7 חודשים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 2 שנים 6 חודשים
רקמה על מגבת רקמה על מגבת היא מתנה שתמיד משמחת, מתנה זו אף פעם לא נחשבת, מתנה נדושה. זאת מתנה מתאימה למגוון רחב של אירועים. עם השנים עולם הרקמה התפתח מאוד ומאפשר לנו היום לבצע רקמות ממוחשבות ברמה גבוהה, ברמת דיוק גבוה מאוד של העיצוב המבוקש. בעבר היו רוקמים רק תבניות ספציפיות של תמונות והקדשות רגילות, אבל היום ניתן לרקום כמעט כל דבר שתרצו. החל בתמונה של החבר, ציור שראיתם. וכלה בעיצוב המשלב בין מספר אלמנטים. ציור שניתן לחבר להקדשה מקורית משלכם ואפילו ציור מקורי שלכם
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 6 חודשים