לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2618 מאמרים 613 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

יתרונות רכישת דירה מקבלן

פורסם בתאריך 27/06/2018      /      נכתב ע"י shlomy.m

רכישה של דירה היא הישג לא קטן עבור כל אדם, ועל כן כאשר עומדים לבצע זאת, יש לוודא שמתחילים ברגל ימין, כלומר יש לבחון האם יותר כדאי לרכוש דירה יד שנייה, או לחלופין האם מומלץ לרכוש דירה חדשה מקבלן. פה נעצור ונציין שאין לצפות לתשובה חד משמעית, וזאת כי גם אם אנשים רבים מעדיפים לרכוש דירה מקבלן, בנוסף יש לקחת בחשון את ההטבות הרבות שנותנת הממשלה בשנים האחרונות לזוגות צעירים ברכישה של דירת חדשה ולמטרה זו הקימו פרוייקטים רבים של דירות למכירה במודיעין, ראשון לציון, ראש העין, שוהם,רמלה וערים נוספות, עדיין יש לראות את סך התמונה, כלומר יש לסקור את שורת החסרונות והיתרונות של רכישת דירה מקבלן.

החסרונות שמאחורי רכישת דירה מקבלן:

  • יש לקחת בחשבון שכאשר רוכשים דירה מקבלן, ייקח זמן עד שתזכו להיכנס בדלת, ולו כי היא עדיין לא תהיה מוכנה, וזאת להבדיל מרכישת דירה יד שנייה. עם זאת, לאחר כניסה לדירה מידי קבלן, תוכלו ישר להתחיל לפרוק ארגזים ולרהט, וזאת להבדיל מדירה יד 2 שלרוב מצריכה שורת שיפוצים.
  • כאשר רוכשים דיה מקבלן, יש לקחת בחשבון שהוא עלול לפשוט את הרגל, או פשוט להקפיא / להאט את התהליך.
  • ידוע שדירות ישנות יותר גדולות, ועל כן יש לבחון כראוי את נתוני הדירה החדשה.

כאשר רוכשים דירה מקבלן, יותר קשה לבחון מי יהיו השכנים, ולו כי הם עדיין לא קיימים.

היתרונות שמאחורי רכישת דירה מקבלן:

  • ניתן להיות רגועים לגבי איכות הבנייה, ובמקרה של מציאת תקלה, ניתן לדעת שהקבלן אחראי להעניק את הפתרון הרצוי.
  • דירות חדשות עומדות בסטנדרטיים יותר גבוהים, ולו מבחינת בטיחות.
  • דירה חדשה עשויה לעלות יותר, אך מראש ניתן לדעת שלא יתגלו עלויות נוספות, למשל בגין תשתיות ישנות.
  • רכישת דירה חדשה מעניקה את החופש לשנות מגוון נדבכים, כך שהתוצאה תהיה הרבה יותר ייחודית ונכונה עבורכם.
  • בעת רכישת דירה מקבלן, ניתן לדעת בדיוק מה עומדים לקבל.
  • לא פעם קבלנים מבקשים למצוא יותר קונים בזמן יותר קצר, ולו על מנת להתחיל לכסות עלויות. אי לכך ניתן למצוא שלל מקרים בהם דירות חדשות במיקומים מרכזיים נמכרות במחירים מאוד כדאיים.

לסיכום

בארצנו מתבצעת בניה מסיבית בשנים האחרונות עקב מצוקת הדיור ועליית המחירים ואף הממשלה החלה בתוכנית משלה כדי לאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירות חדשות ובנושא הזה כדי לשקלל את כל היתרונות והחסרונות בכדי להגיע להחלטה האופטימלית עבורכם.

304 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 2 שנים 2 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 7 חודשים 3 שבועות
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 7 חודשים 3 שבועות
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 8 חודשים 4 ימים
איך לנקות ספות עור כאשר עומדים לרכוש ספת עור, המטרה שהספה תחזיק מעמד לאורך זמן, ולו כי מדובר ברכישה יוקרתית ואיכותית. עם זאת, טעות לחשוב שספת עור מצריכה פחות תחזוקה מספת בד, וזאת כי לולא טיפול נכון, היופי פשוט ידהה. על כן אספנו עבורכם מספר טכניקות יעילות עבור שימור איכות הספה:
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 7 חודשים