לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3363 מאמרים 939 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מחשבים ניידים

מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית

פורסם בתאריך 27/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

 

מחשבים ניידים על אף תנופת הטלפונים הסלולריים

תשובות טכנולוגיות ושילוב פיתוחים עדכניים במחשבים ניידים

מחשבים ניידיםעל אף שהיו מי שספדו את תומו של עידן המחשבים הניידים. הן מחשבים ניידים לצרכים לימודיים, סטודנטיאלים, מחשבים ניידים לצורכי משחק (מחשב נייד גימינג), והן מחשבים לצורכי עבודה ועסקים. התפתחויות טכנולוגיות כגון הופעת הטאבלטים, טלפוני הנוט למיניהם ומחשבי כף היד עוררו חשש מסוים בקרב יצרניות המחשבים הניידים.
חוקרי תהליכים של שילוב טכנולוגיות חדשניות בחיי היומיום. בעיקר אלה מביניהם אשר מחקריהם מומנו על ידי יצרניות סלולר מובילות העלו את השאלה האם הגענו לשלב שבו הטלפון הנייד, גם הגדול מביניהם יכול להחליף את השימוש במחשבים ובעיקר את השימוש במחשבים ניידים.

נקודות התייחסות בשאלת יכולת מחשבים ניידים להיות מוחלפים על ידי סמארטפונים

כאשר בוחנים שאלה זאת מהאספקט הטכנולוגי. התשובה מסתבר חד משמעית ואינה מפתיעה ביותר. כל מי שמצוי בנבכי ההתפתחויות הטכנולוגיות, יודע כי הטלפונים החכמים המצויים כיום בשוק, מהירים ובעלי עוצמת עיבוד נתונים אשר לעתים עולה על יכולתו ומהירותו של מחשב נייד. נפח האחסון וזיכרון העבודה הזמין בטלפון החכם, אינו נופל מזה המצוי במחשבים ניידים, גם המהירים שבינהם. איכות התקשורת הסלולרית והעברת הנתונים האלחוטית. אף היא הגיע לרמות איכות שמאפשרות הליכים מהירים של עיבוד והעברת נתונים. התלות במחשבים ניידים כהתה, בעיקר עם כניסתו של עידן העבודה בטכנולוגיות הענן המאפשר כניסה מכל מקום בו אנו נמצאים אל מאגר המידע והנתונים להם אנו זקוקים.

לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.

לצד זאת פורח תחום הטיפול ותיקון מחשבים ניידים אשר מומלץ לעשותו במעבדת מחשבים בעלת ניסיון מוכח ואמצעים מתאימיםלטיפול בחידושים הטכנולוגיים.

תיקון מחשבים ניידים

 

 

 

גודל המקלדת במחשבים ניידים

ראשית לאחר הבאז הראשוני של שימוש במקלדת הסמארטפון כחלופה למקלדת המחשבים הניידים הובן שהגודל במקרים מסוימים כן קובע… קיים גודל מקלדת מינימלי המאפשר עבודת הקלדה יעילה לאורך זמן וגודל זה אינו מצוי על מסך הטלפון החכם. גם לא הגדול ביותר.
ראוי לציון שגם יצרניות טלפונים חכמים המייצרות מחשבים ניידים, מחשבי טאבלט ומחשבים נייחים כמו אפל למשל, לא הצליחו להעניק לסמארטפון או מחשב כף היד את התכונות שיאפשרו לו להחליף מחשב נייד.

מחשבים ניידים וטכנולוגית הסולולר 

הגורם השני שאפשר למחשבים ניידים להתחרות עם עצמתם ומהירות העיבוד, הבלתי מעורערת של הסמארטפונים האיכותיים טמון בעובדה כי יצרניות המחשבים הניידים החלו מטמיעות טכנולוגיות מסוימות של הסמארטפון במחשבים הניידים שלהם על מנת להפיק את המיטב מנפח המכשיר.
במחשב הנייד שולבה גם טכנולוגיית מסך המגע, יכולת צילום ובמקרים רבים אף טכנולוגיית תקשורת סלולרית להעברת נתונים כשל הטלפון החכם.

כיום כבר ברור כי המחשבים הנייחים והניידים כאחת אינם הולכים לשום מקום והם כאן להישאר. על אף כל החידושים הטכנולוגיים ואולי בגלל החידושים הטכנולוגיים המחשבים הניידים חווים פריחה מחודשת וזוכים לפיתחים המשפרים את ביצועיהם באופן מדהים וזאת תוך שמירה על גודל ומשקל נוח לעבודה ונשיאה.

744 צפיות
8 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 2 שנים 6 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 6 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 2 שנים 7 חודשים
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שנים 7 חודשים
רקמה על מגבת רקמה על מגבת היא מתנה שתמיד משמחת, מתנה זו אף פעם לא נחשבת, מתנה נדושה. זאת מתנה מתאימה למגוון רחב של אירועים. עם השנים עולם הרקמה התפתח מאוד ומאפשר לנו היום לבצע רקמות ממוחשבות ברמה גבוהה, ברמת דיוק גבוה מאוד של העיצוב המבוקש. בעבר היו רוקמים רק תבניות ספציפיות של תמונות והקדשות רגילות, אבל היום ניתן לרקום כמעט כל דבר שתרצו. החל בתמונה של החבר, ציור שראיתם. וכלה בעיצוב המשלב בין מספר אלמנטים. ציור שניתן לחבר להקדשה מקורית משלכם ואפילו ציור מקורי שלכם
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 2 שנים 6 חודשים