לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4019 מאמרים 1209 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הדרכות בטיחות

הדרכות בטיחות על ידי יועץ בטיחות

פורסם בתאריך 28/06/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

תעודת הביטוח שתמיד עובדת - הדרכות בטיחות

גייסתם עובדים חדשים? זה הזמן להעביר הדרכות בטיחות וגיהות בעבודה, כי לגוף אין חלקי חילוף!

הדרכות בטיחותחברת שמר בטיחות והנדסה מספקת הדרכות בטיחות למפעלים ומחסנים, וחברות אשר משתמשות במכונות תעשייתיות, חומ"ס, עבודות בגובה וכדומה, למניעת תאונות במקום העבודה (כולל הדרכות בטיחות אש).

עצרו. הזמינו עוד היום הדרכות בטיחות גם לארגון שלכם על מנת לעמוד בדרישות התקינה והחוק.

החשיבות של הדרכות בטיחות היא גדולה מאוד, ישנם לא מעט מקרים מזעזעים שנגרמו עקב אי ידיעת העובד כיצד מותר להשתמש במכשיר מסויים או חשיפה לחומרים מסוכנים ללא מיגון. במקרים רבים תאונות העבודה נגמרות בכוויות בדרגה גבוה, עיוורון, קטיעת איברים ואף מוות. העצוב בכך שרק לאחר מקרים נוראיים, מקום העבודה בוחר לבצע הדרכות בטיחות לעובדים.

האם בארגון שלכם מבוצעות הדרכות בטיחות תקופתיות כולל רענון נהלים?

במדינת ישראל ישנו חוק אשר מחייב כל מפעל, ארגון או חברה לבצע הדרכות בטיחות לעובדים חדשים, ועובדים ותיקים אשר עברו בעבר הדרכת בטיחות החוק מחייב לעבור הדרכת רענון תקופתית בתחום התעסוקה שלהם.

הדרכות בטיחות יותאמו ללקוח על פי הסיכונים הקיימים בארגון ובהתאם לדרישות הלקוח.

חלק מסוגי הדרכות בטיחות הקיימות:

  • בטיחות באש - מטרת ההדרכה היא ללמד את העובדים כיצד למנוע שריפות והדרך להתמודד עם שריפה ומצבי חירום.
  • עבודה בגובה - מטרת ההדרכה היא מניעת נפילות מגבהים ושימוש נכון בציוד ההגנה.
  • חומ"ס - מטרת ההדרכה היא ללמד כיצד להתנהג עם חומ"ס ומה הן הסכנות, שימוש נכון בציוד המיגון.
  • הדרכות בטיחות במעבדות (כימיות וביולוגיות) - מטרת ההדרכה היא שימוש נכון במכשירים והסכנות, שימוש נכון בציוד ההגנה.

מקרים אמיתיים של תאונות עבודה מחוסר הדרכות בטיחות:

הדרכות בטיחות

  1. לפני מספר שנים אחד העובדים במפעל ייצור איבד את אחת מהאצבעות בידו. העובד החליט על דעת עצמו שהוא יכול לשחרר חלק שנתקע במכונה וכך גרם לקטיעתה. מקרה זה קרה מפני שהעובד לא עבר הדרכת בטיחות לאחר שהתקבל לעבודה, בנוסף לא היו שלטי אזהרה ושלטי שימוש בסביבת העבודה.
  2. מקרה שקרה לפני כשנתיים כאשר עובד של חברת ניקיון חלונות בגובה בעזרת סנפלינג נפל ומצא את מותו עקב אי ביצוע הדרכות בטיחות תקופתיות וריענון ובדיקת בטיחות לאמצעי המיגון שברשותו לפני תחילת העבודה.
  3. מקרה שקרה במחסן בשטח תפעולי עובדת נדרסה ע"י מלגן, העובדת החליטה שהיא מקצרת את הדרך למשרד ובמקום לעבור במעבר חצייה (כלל בטיחות באזור תפעולי) אשר מעריך את הדרך היא החליטה לחצות במקום אחר, נהג המלגזה אשר הסיע משטחים לא הבחין בה ודרס אותה.

אם אתם בעלי מפעל, מחסן או ארגון אל תקלו ראש, התקשרו עוד היום ותתאמו הדרכת בטיחות לעובדים תמנעו את האסון הבא! חברת שמר בטיחות והנדסה מספקת הדרכות בטיחות למפעלים, מחסנים ולחברות אשר משתמשים במכונות תעשייתיות, חומ"ס ועבודות בגובה.

974 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 4 שנים 3 חודשים
משכנתא ללא הון עצמי גם כשהדרך ללא מוצא משכנתא ללא הון עצמי נראית כמעט בלתי אפשרית בשוק המשכנתאות והנדל"ן הדינמי והפרוע של ישראל. כאשר מתנהל מאבק איתנים רווי אינטרסים, אמביציות פוליטיות וניסיונות להשפיעה לא רק על שוק הנדל"ן והמשכנתאות אלה בעיקר על דעת הקהל, מעלה את חוסר הוודאות ובעיקר מורידה אל מתחת לרדאר, את האפשרות לזכות במשכנתא ללא הון עצמי. תפקידו של יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי לסייע לכם להצליח לאתר את מלוא הפוטנציאל הכלכלי. גם זה שאינו גלוי למי שאינו בעל ניסיון ולהצליח ליצור את התנאים שיאפשרו גם לכם לזכות במשכנתא ללא הון עצמי.
פורסם בקטגוריית משכנתא, לפני 4 שנים 3 חודשים
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 4 שנים 3 חודשים
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 2 חודשים
שתל דנטלי - התחליף האולטימטיבי שתל דנטלי כיום, נתפס כפרוצדורה כירורגית מובנת מאליה. קשה לדמיין כיום תהליך של שיקום הפה, ללא קשר לפגיעה או הנזק הדנטלי, שעורר את הצורך בשיקום הפה. ללא תהליך של שיקום שיתבסס על השתל הדנטלי. אנו ממליצים לכם לפנות למרפאה העוסקת בשיקום הפה ואסתטיקה דנטלית שמבססת את התהליך אל שתל דנטלי. זה אמנם תהליך מורכב אולם תוצאותיו מעניקות למטופל שיפור משמעותי ביותר באיכות חייו.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 4 שנים 3 חודשים