לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

נדל"ן למתחילים – מעוניינים להתחיל להרוויח מנדל"ן?

פורסם בתאריך 01/07/2018      /      נכתב ע"י אור מחשבים

קחו ייעוץ מקצועי ואמין של יועץ נדל"ן, אל תסמכו על עצמכם, כמו בכל תחום, גם כאן חשוב להתייעץ עם בעלי ניסיון, מקצועיות וידע בתחום, ההשקעה תהיה בטוחה יותר אם תעזרו ביועץ נדל"ן מקצועי.

זכרו את שאר התשלומים שתצטרכו לממן, הוצאות בירוקרטיות, תשלום לעורך דין, דמי תיווך ועוד סכומים רבים שיש להוציא כאשר משקיעים בנכס, אנשים נוטים לשכוח תשלומים אלו למרות שהם נצברים לסכום גבוה באופן יחסי.

| תיווך משרדים בתל אביב -  נדלנטים - תיווך ושיווק נדל"ן עסקי ומסחרי, מקצועיות חסרת פשרות. לחברת נדלנטים מאגר מתחדש כל יום של משרדים למכירה בתל אביב ומשרדים להשכרה בתל אביב, אנחנו מכירים את השוק מבפנים, מקבלים התראות על נכסים חדשים ובעיקר רוצים לתת לך את השרות הכי מעולה שניתן. לא תמיד ברור ללקוח מה הוא צריך ומה הנכס הכי טוב עבורו בשיקלול תקציב וצרכים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה  

נדלן למתחילים הוא תחום מסוכן, יש לפעול בחכמה ובייעוץ עם מקצוענים כדי שתוכלו להרוויח באופן בטוח.

היתרונות בהשקעה בנדל"ן מסחרי – השקעה בנדל"ן המסחרי יכולה להניב תשואה גבוהה מזו של עסקה בנדל"ן למגורים. אם תשואה טובה מהשכרת דירה מסתכמת בכ-3%-4% לשנה, הרי שתשואה טובה בהשכרת נכס מסחרי יכולה להגיע ל-6-8% בשנה.
גופים ועסקים שונים, צוברים מוניטין ומזוהים עם המקום והאזור שבו הם יושבים, עובדה זו גורמת לגופים אלו להישאר כשוכרים קבועים ויציבים ומנע עלויות של חילופי שוכרים, שיפוצים וכדומה.

898 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת אור מחשבים