לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
משאבות לביוב

משאבות לביוב

פורסם בתאריך 20/11/2015      /      נכתב ע"י omeromer

משאבות לביוב

 

חשבתם פעם איך המים מגיעים אליכם הביתה ואיך הם יוצאים משם? אם אתם לא אינסטלטורים, כנראה שלא יותר מדי. חלק מרכזי בצנרת שלנו מוטל על משאבות לביוב. משאבה טובה היא משאבה שאנחנו בכלל שוכחים מקיומה- היא מפנה את המים והפסולת מהבית שלנו אל הצנרת. העניין שלנו בצנרת בכלל ובמשאבות בפרט מתחיל, כאשר המערכת לא מתפקדת כמו שמצופה ממנה- כשיש לנו סתימה בכיור, כשישנה הצפה של הביוב ברחוב או שלחץ המים בברזים הוא לא חזק מספיק. עבור כל אותם מצבים, אנחנו נצטרך להזמין אינסטלטור. האינסטלטור יכול לתקן את המשאבה או להכניס במקומה משאבה חדשה. מה שבטוח, שעם העסק הזה אנחנו לא צריכים להתמודד לבד.

 

סוגים שונים של משאבות

 

מבחינה עקרונית, כל המשאבות אמורות לבצע את אותו התפקיד, אך למרות זאת, יש יותר מסוג אחד של משאבות לביוב, שאפשר למצוא בשוק. ישנן, למשל, משאבות שמיועדות להגברת לחץ המים בברזים. משאבות אלו מותאמות להיקף הצנרת שבבית, מאחר וככל שישנם יותר ברזים בבית, כך הלחץ שמגיע לכל נקודה יהיה חלש יותר. משאבה נוספת שאפשר למצוא בשוק היא משאבה טבולה. זוהי משאבה שמיועדת לשאיבת ביוב ממקומות נמוכים מתחת לפני הקרקע (כמו בורות ספיגה וצנרת בחללים תת קרקעיים) אל הצנרת המרכזית. משאבות סחרור הן משאבות ששומרות על טמפרטורת מים גבוהה, כדי לספק מים חמים להסקה ולרחצה. משאבות אלו טובות גם למקומות בעלי מים עומדים.

 

התקנת משאבה לביוב

 

בשל התפקיד החשוב של המשאבות ובשל המגוון הקיים בשוק של משאבות לביוב, יש צורך להפקיד את המלאכה בידיו של איש מקצוע. לא כל אינסטלטור מכיר משאבות ויודע להתקין אותן, כך שגם האינסטלטור ששמרתם את המספר שלו בטלפון לאחר ההצפה האחרונה במטבח, כנראה לא יוכל לעזור. למרות זאת, אפשר בהחלט למצוא בכל רחבי הארץ בעלי מקצוע שמתמצאים בתחום המשאבות, כולל אינסטלטור באבן יהודה. בחירת איש המקצוע המתאים צריכה להתבסס על סמך הנסיון שהוא מציג, מבחר המשאבות שהוא מציע והמחירים שהוא דורש עבור עבודות התיקון וההתקנה השונות של המשאבות. 

1722 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת omeromer
ביובית בנתניה וביובית בהוד השרון בשנים האחרונות אנו שומעים כמעט כל חורף על הצפות באזורים שונים במרחב השפלה, ובפרט בנתניה והוד השרון. התנאים הגיאוגרפיים בערים אלו, בדגש על העובדה שאזור זה הוא אזור מישורי הופכים את מערכת הניקוז בערים אלו לבעייתית מאוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 8 שנים 2 חודשים
פתיחת סתימות ביוב מאמר על פתיחת סתימות ביוב
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 8 שנים 2 חודשים
דרכים מודרניות לקידום עסקים מאמר מפורט על דרכים עכשוויות ומודרניות שיסייעו לקדם את העסק שלכם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 7 שנים 5 חודשים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 שנים 5 חודשים
טיולי ג'יפים בגליל מאמר זה עוסק בטיולי ג'יפים ברחבי הגליל היפהפה
פורסם בקטגוריית טיולים בארץ, לפני 7 שנים 4 חודשים