לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4022 מאמרים 1210 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קורס תלת מימד

קורס תלת מימד

פורסם בתאריך 13/07/2018      /      נכתב ע"י Nirlidor18@walla.co.il

עולם התלת מימד הוא עולם חדשני בעל התקדמות בלתי פוסקת. אנו נחשפים במהלך היום-יום שלנו למגוון רחב של תמונות, דמויות ואיורים שמוצגים בצורת תלת מימד. כך לדוגמא, ניתן באמצעות הידע הטכנולוגי הקיים בידינו היום ליצור הדמיה של משרד עתידי או גן שעשועים עתידי, וכך למנוע בעיות שעתידות להיות בעתיד. דוגמא נוספת, היא התפתחות תחום המשחקים והגיימינג שתפסו תאוצה בחמש השנים האחרונות. קחו לדוגמא משחק מחשב ששוחק בשנת 2005 (בסך הכול לפני קצת יותר מעשר שנים), לעומת משחק מחשב שמשוחק היום ותוכלו להבין עד כמה התחום הזה התפתח.

במסגרת הלימודים בתחום התלת מימד אתם עשויים להיחשף למגוון רחב של תוכנות שונות שבכל אחת מהן קיימות אפשרויות שונות. בין התוכנות השונות הקיימות באולם התלת מימד- 3DMAX, AutoCAD, Rhino 3D, LightWave, Maya, V-Ray, Blender  ועוד.

במסגרת הלימודים אצלנו, במכללת AnimayA, יושם דגש עיקרי על תוכנת ה-3DMAX  ועל תוכנת ה-V-RAY. תוכנת ה-3DMAX הינה תוכנה שמאפשרת לבצע מידול בתלת מימד לתחום העיצוב. כמו כן התוכנה מאפשרת שילוב עבודה עם מצלמה, ליצירת הנפשה והדמיה פוטו ריאליסטית.
תוכנת V-RAY באה לידי ביטוי בעיקר בעבודה של אדריכלים, זאת מכיוון שהיא מאפשרת בצורה הטובה ביותר ליצור הדמיות של מבנים וגופיי תלת מימד.

כחלק מהלימודים של קורס תלת מימד במכללת AnimayA, מושם דגש על מגוון רחב של נושאים החל מתנועה בחלל, הבעות פנים, משטחים, שרטוט, תאורה, יצירת חתכים דינאמיים ושינוי ועריכה של גופים בתלת מימד. מגוון רחב זה של נושאים, מטרתו הענקת הבסיס הרחב ביותר בתחום, על מנת שבסופו של תהליך תוכלו לעסוק ולהתקדם בתחום זה. אל לנו לשכוח את מעטפת הקורס המקצועית והייעודית- החל מסגל מורים ומרצים נלהב ומקצועי, וכלה במעטפת מנהלתית שתאפשר לכם למקסם את תהליך הלימוד ולהגיע להישגים שתציבו לעצמכם. הקורס הזה מיועד לקהל יעד רחב, אך אדריכלים, מעצבי פנים וכל גורם כזה או אחר שבמסגרת עבודתו מעוניין ליצור הדמיות כאלה ואחרות- הקורס הזה יענה על הדרישות שלכם וימנף אתכם וכתוצאה מכך את העסק שלכם קדימה.

1628 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Nirlidor18@walla.co.il
קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב קורס פסיכומטרי בצרפתית
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 3 שנים 11 חודשים
קורס IELTS לשיפור רמת האנגלית מהו מבחן IELTS ומתי צריך לעבור אותו? כיצד ניתן לשפר את רמת האנגלית? מה ההבדל בין קורסי הכנה למבחן IELTS?
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 4 שנים 3 חודשים
קורס אפיון ממשק וחוויות משתמש חשבת לבצע קורס אפיון ממשק וחחווית משתמש (UI/ UX)? הגעת למקום הנכון שיסביר לך מה הכוונה בקורס למה זה טוב וחשוב כל כך.
פורסם בקטגוריית קורסים, לפני 4 שנים 4 שבועות
איפה אפשר לקנות רהיטים איכותיים בתל אביב? יש לא מעט חנויות רהיטים ברחובות תל אביב, אז איך תדעו היכן למצוא רהיטים איכותיים בדיוק כמו שאתם מחפשים?
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 4 שנים 3 חודשים
יום כייף לחברה בבריכה מחפשים מקום לערוך בו את יום החברה הבא? יש לפחות שלוש סיבות טובות מדוע כדאי לערוך יום כייף לחברה בבריכה.
פורסם בקטגוריית פרופילי חברות, לפני 3 שנים 8 חודשים