לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2516 מאמרים 570 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
משאיות מנוף

משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה

פורסם בתאריך 15/07/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

הובלות ועבודות עם משאיות מנוף

משאיות מנוף שינוע כלפי מעלה

משאיות מנוףמנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מיידית.

דוגמאות לעבודות אתן אנו מבצעים עם משאיות מנוף

משאיות מנוף של יוני מנופים מופעלות אך ורק על ידי נהגים שהוסמכו להפעלת משאית מנוף. המשאיות מתוחזקות על פי הכללים המחמירים ביותר וזאת על מנת להבטיח את ביצוע המשימה תוך שמירה מירבית הן על העובדים באתר האיסוף ואתר היעד והן על המטען. כמובן שביצוע ההעמסה והפריקה מתבצעים תוך מילוי הוראות הבטיחות במלואן לשמירה על ביטחונם של עוברים ושבים שאינם קשורים למשימה.

אחת העבודות המבוצעות עם משאיות מנוף היא הובלת מכולות המשמשות כמשרדים ומחסנים באתרי בנייה לעתים המכולה מועברת מאתר לאתר ולעתים יש לאחסן אותה באזור תפעולי של החברה. תהליך זה דומה במהותו להעברת מפעלים. בהעברת מפעלים נעזרים במשאית מנוף לשם איסוף חומרי גלם, מכונות ייצור, פס ייצור כאשר ניתן להציב כל דבר באתר המפעל החדש.

עבודות נוספות אותן מבצעים עם משאיות מנוף הן למשל, גיזום גובה או טיפול בתאורת רחוב אשר מתבצעים עם משאית מנוף סל אדם. כאשר מותקן סל על משאית המנוף ניתן לבצע בביטחון עבודות ממושכות בגובע ללא סיכון לעובד. לעתים מבוצעות עבודות גובה אלה בשילוב שתי משאיות מנוף בו זמנית, כאשר משאית אחת מניפה את המטען הדורש התקנה ומשאית שנייה מניפה את הסל עם המתקין.

משאיות מנוףאחת העבודות האופייניות המתבצעות עם משאית מנוף היא הובלה והתקנה של אלמנטים גדולים עשויים זכוכית. לצורך כך מתלבש על זרוע המנוף מתקן ונטוזה (מתקן ואקום ייעודי אשר נצמד לזכוכית עצמה לצורך הנפה והתקנה). כאשר ההתקנה היא בקומת קרקע או בשטח פנימי של מבנה. ניתן להסתפק במשאית מנוף ונטוזה רגילה. אך במידה וההתקנה היא בגובה יש להיעזר גם כאן במשאית מנוף סל לצורך התקנה. לעבודה זאת נעזרים לעיתים גם בכלים ייעודיים לצורך הנפת זכוכית בוואקום אך כלים אלה אינם חלק ממשאית אלה מופעלים עצמאית.

דגומא נוספת ונפוצה מאוד היא העברת מטעני חומר גלם ממקום הייצור או האחסון, למקום השימוש בהם כגון חומרי בנייה, חומרי גלם של התעשייה וכו'. במקרים אלה מדבר במשאית מנוף שמניפה את המטען באתר היעד ישירות לקומה או למיקום במבנה בו ייעשה שימוש במטען. למשל הנפה והצבה של משטח רעפים, ישירות על קונסטרוקצית של הגג. 

לכל עבודות המנוף ניתן להזמין משאיות מנוף אצל יוני מנופים. אנו מספקים גם משאיות מנוף בחירום לקריאה מידית.

508 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 2 חודשים
להחזיר את הסודות לארון שירות במטבח ארון שירות למטבח או ארון אחסון למטבח… השם לא קובע, אבל יכולת ההתאמה והשילוב בין הצרכים המדוייקים, המרחב הזמין, והעיצוב הקיים כבר במטבח, הוא הסוד. סוד אותו פותרים אצלנו, נגריית אהרון כהן, פעם אחר פעם כאשר ניגשים לייצור ארון שירות למטבח כתוספת. נגריית אהרון כהן מתמחה ביצור ארון שירות למטבח בבית ובמשרד בהתאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוח. אם גם במטבח שלכם מתקיימות הפגנות מעת לעת, הפגנות של בלגן הנובע מחוסר מרחב אחסון, או מקומות אחסון לא נוחים שאינם מאפשרים לסדר את המטבח בנוחות, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נייצר עבורכם את ארון השירות המתאים ביותר.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 1 שנים 1 חודשים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 1 שנים 1 חודשים
רקמה על מגבת רקמה על מגבת היא מתנה שתמיד משמחת, מתנה זו אף פעם לא נחשבת, מתנה נדושה. זאת מתנה מתאימה למגוון רחב של אירועים. עם השנים עולם הרקמה התפתח מאוד ומאפשר לנו היום לבצע רקמות ממוחשבות ברמה גבוהה, ברמת דיוק גבוה מאוד של העיצוב המבוקש. בעבר היו רוקמים רק תבניות ספציפיות של תמונות והקדשות רגילות, אבל היום ניתן לרקום כמעט כל דבר שתרצו. החל בתמונה של החבר, ציור שראיתם. וכלה בעיצוב המשלב בין מספר אלמנטים. ציור שניתן לחבר להקדשה מקורית משלכם ואפילו ציור מקורי שלכם
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 1 שנים 1 חודשים
בלוטת התריס ה-SIM, של המערכת ההורמונלית ראוי לציון שאם את מודעת לשיבושים בתפקוד בלוטת התריס שלך או אם את סובלת מסימפטומים המצביעים על פעילות לא תקינה של הבלוטה מומלץ ליצור קשר עם מרפאה לאיזון הורמונלי בהקדם. שיבושים בפעילות הבלוטה, מזעריים ככל שיהיו, עלולים לגרור תגובת שרשרת והחרפה משמעותית במצבך ולעתים אף להוביל לנזק בלתי הפיך. אל תהססי, פני למרפאה לאיזון הורמונלי שלה ניסיון רב בתחום.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים