לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2261 מאמרים 482 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
משאיות מנוף

משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה

פורסם בתאריך 15/07/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro

הובלות ועבודות עם משאיות מנוף

משאיות מנוף שינוע כלפי מעלה

משאיות מנוףמנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מיידית.

דוגמאות לעבודות אתן אנו מבצעים עם משאיות מנוף

משאיות מנוף של יוני מנופים מופעלות אך ורק על ידי נהגים שהוסמכו להפעלת משאית מנוף. המשאיות מתוחזקות על פי הכללים המחמירים ביותר וזאת על מנת להבטיח את ביצוע המשימה תוך שמירה מירבית הן על העובדים באתר האיסוף ואתר היעד והן על המטען. כמובן שביצוע ההעמסה והפריקה מתבצעים תוך מילוי הוראות הבטיחות במלואן לשמירה על ביטחונם של עוברים ושבים שאינם קשורים למשימה.

אחת העבודות המבוצעות עם משאיות מנוף היא הובלת מכולות המשמשות כמשרדים ומחסנים באתרי בנייה לעתים המכולה מועברת מאתר לאתר ולעתים יש לאחסן אותה באזור תפעולי של החברה. תהליך זה דומה במהותו להעברת מפעלים. בהעברת מפעלים נעזרים במשאית מנוף לשם איסוף חומרי גלם, מכונות ייצור, פס ייצור כאשר ניתן להציב כל דבר באתר המפעל החדש.

עבודות נוספות אותן מבצעים עם משאיות מנוף הן למשל, גיזום גובה או טיפול בתאורת רחוב אשר מתבצעים עם משאית מנוף סל אדם. כאשר מותקן סל על משאית המנוף ניתן לבצע בביטחון עבודות ממושכות בגובע ללא סיכון לעובד. לעתים מבוצעות עבודות גובה אלה בשילוב שתי משאיות מנוף בו זמנית, כאשר משאית אחת מניפה את המטען הדורש התקנה ומשאית שנייה מניפה את הסל עם המתקין.

משאיות מנוףאחת העבודות האופייניות המתבצעות עם משאית מנוף היא הובלה והתקנה של אלמנטים גדולים עשויים זכוכית. לצורך כך מתלבש על זרוע המנוף מתקן ונטוזה (מתקן ואקום ייעודי אשר נצמד לזכוכית עצמה לצורך הנפה והתקנה). כאשר ההתקנה היא בקומת קרקע או בשטח פנימי של מבנה. ניתן להסתפק במשאית מנוף ונטוזה רגילה. אך במידה וההתקנה היא בגובה יש להיעזר גם כאן במשאית מנוף סל לצורך התקנה. לעבודה זאת נעזרים לעיתים גם בכלים ייעודיים לצורך הנפת זכוכית בוואקום אך כלים אלה אינם חלק ממשאית אלה מופעלים עצמאית.

דגומא נוספת ונפוצה מאוד היא העברת מטעני חומר גלם ממקום הייצור או האחסון, למקום השימוש בהם כגון חומרי בנייה, חומרי גלם של התעשייה וכו'. במקרים אלה מדבר במשאית מנוף שמניפה את המטען באתר היעד ישירות לקומה או למיקום במבנה בו ייעשה שימוש במטען. למשל הנפה והצבה של משטח רעפים, ישירות על קונסטרוקצית של הגג. 

לכל עבודות המנוף ניתן להזמין משאיות מנוף אצל יוני מנופים. אנו מספקים גם משאיות מנוף בחירום לקריאה מידית.

332 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מערכת מולטימדיה לרכב רוצים להחליף את המערכת באוטו למערכת מולטימדיה לרכב. מערכת שמשדרגת את חווית הנסיעה שלך ושל בני משפחתך? חברת רדיו סיטי מספקת מערכות מולטימדיה לרכב כולל התקנה בבית הלקוח או העסק בזמן שמתאים לכם, הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט שלנו לקטגוריה "מערכת מולטימדיה לרכב".
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 9 חודשים 1 ימים
בלוטת התריס ה-SIM, של המערכת ההורמונלית ראוי לציון שאם את מודעת לשיבושים בתפקוד בלוטת התריס שלך או אם את סובלת מסימפטומים המצביעים על פעילות לא תקינה של הבלוטה מומלץ ליצור קשר עם מרפאה לאיזון הורמונלי בהקדם. שיבושים בפעילות הבלוטה, מזעריים ככל שיהיו, עלולים לגרור תגובת שרשרת והחרפה משמעותית במצבך ולעתים אף להוביל לנזק בלתי הפיך. אל תהססי, פני למרפאה לאיזון הורמונלי שלה ניסיון רב בתחום.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 8 חודשים 3 שבועות
שקיות ניילון בתחילת שנות ה - 60 מהנדס שוודי בשם גוסטב סטן ת'ולין פיתח את את הרעיון של שקיות ניילון על ידי קיפול יריעות פלסטיק וייצר לראשונה את שקיות הניילון המוכרות לנו. שקיות הניילון מיוצרת בדרך כלל מחומר הנקרא פוליאתילן המשתייך אל קבוצת החומרים התרמופלסטיים, המתאפיין במשקלו הקל וגמישות חלקית.
פורסם בקטגוריית תעשיה, לפני 7 חודשים 2 שבועות
קרטונים למעבר דירה - העונה החמה בכל שנה מתעורר ביקוש גדול לקרטונים למעבר דירה, בתאריכים יולי אוגוסט כאשר ישנה עלייה חדה במעברי הדירות. זה הזמן הטוב ביותר עבורנו ועבור ילדינו לביצוע המעבר. בזמן שהילדים נהנים בקייטנות, במפגשים עם החברים, אטרקציות כאלה ואחרות אנו ההורים מתחילים להתארגן למעבר דירה.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 8 חודשים 2 ימים
משרד נוטריון בחיפה כולל שירותי נוטריון באנגלית ונוטריון בספרדית משרד עו\\\"ד אשר מוסמך להעניק אישור נוטריוני מהווה לעתים נדבך בסיסי והכרחי לכל הליך פורמלי. בין אם מדובר בהליך משפטי מול רשויות שיפוטיות ובין אם מדובר בהליכי הגשת מסמכים לגופים סטטוטוריים או מוסדות שונים אשר דורשים אישורים נוטריונים בעת הגשת מסמכים. משרד נוטריון בחיפה מעניק שירותי לכל אזור הצפון ובמקרים מסוימים קיים יתרון משמעותי לכך ששירותי הנוטריון נגישים וזמינים בקרבתם של מוסדות בהם נדרש אשור נוטריוני בעת הגשת מסמכים או פניות שונות.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 1 חודשים