לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ערב גיבוש

ערב גיבוש

פורסם בתאריך 24/11/2015      /      נכתב ע"י amir769

ערב גיבוש

רוב מנהלי החברות, מעוניינים לערוך ערב גיבוש על מנת לאחד בין צוות העובדים ולמנהלים. ניתן להתפנק יחד בספא, לשמוע בדרך הרצאה מעניינת. ניתן אפילו לערוך ערב של בר בי קיו בפארק, בבריכה של מלון, לארגן קריוקי של העובדים והמנהלים ולמצוא רעיונות נהדרים לערב גיבוש מוצלח. מומלץ כי הערב יהיה מחוץ לכותלי המשרד וייערך במקום מיוחד, מה שיקנה לעובדים הרגשה של שחרור ופתיחות בין העובדים. בהרבה מקרים, מנהלי החברות יהיו מעוניינים כי העובדים יגיעו עם בני או בנות הזוג, כך שתהיה להם הזדמנות טובה להכיר אותם.  ישנם מנהלים שאינם מעוניינים לדבר על עבודה בערבי גיבוש ובצדק, ערב זה, נועד לשחרר את העובדים ולהעניק להם תחושה כי מעריכים אותם. כדאי, כי בכל שנה תחשבו על ערב גיבוש מסוג שונה, כך שהעובדים יצפו להפתעה של ערב כזה בכיליון עיניים. חשוב כי התקציב יהיה ברור מראש ולא תחרגו ממנו, אך הערב צריך להיות מושקע.

היתרון של ערב גיבוש

 

הרבה מנהלים, חשבו דווקא על גיבוש העובדים בשעות הערב, מה שמקנה  אי אובדן ימי עבודה. בערב לאחר העבודה בכמה שעות, העובדים ישמחו להיפגש שוב ולעבור ערב נפלא עם הופעה מעניינת, מופיע נדיר שיצחיק או ילהיב אותם, תוך פעילות של העובדים, כגון טלקינזיס, קוסמות ועוד. ערב זה, מיועד לשבור את הקרח ולהקנות הרגשה משפחתית בין העובדים. כאשר העובדים מעריכים את המנהל שלהם, הם יהיו נאמנים לו ויפיקו את המרב מעבודתם, מה שיגרום לרווחיות של כל חברה או עסק. ניתן למצוא היענות של העובדים והמנהלים, לערב גיבוש שיהיה סולידי יותר, בו הם יוכלו להסתובב בין העובדים ולשוחח עימם בשקט ובאווירה רגועה ושקטה, מחוץ לכותלי המשרד. כאשר ישנם יחסים טובים וחבריים בין העובדים, בזכות אותם ערבי או ימי גיבוש, הם ירגישו, כי מקום העבודה הוא הבית השני שלהם, מה שיתרום הרבה גם בעבודתם. ניתן למצוא חברות שאף מארגנות טיול לחו"ל עם העובדים מה שמעצים יותר את היחסים בין כולם, באמצעות חוויות משותפות, בילוי בבר וטיולים במקומות שונים בעולם.

על השקעה בעובדים ויעילות עסקית באמצעות גיבוש

ערבי גיבוש, או גיבוש העובדים בכלל, הינה השקעה נכונה לטווח הרחוק. מנהלים חכמים שחושבים עסקים, יודעים כי העובדים שלהם, הם לב ליבו של העסק וקשה למצוא עובדים נאמנים של הרבה שנים. עם העובדים שלכם אוהבים מיסטיקה, תוכלו להביא גרפולוג ידוע שיגרום להם לערב מרתק במיוחד, תוך קריאה של כתב היד של העובדים וניתוח אופיים. גם המנהלים מסיקים הרבה מהגרפולוג, כמו הפוטנציאל הסמוי של העובדים שלהם וכיצד ניתן לנצל אותו לטובה, הלכה למעשה בעבודה. סדנת או ערב גיבוש, מיועדת לשבירת הגבולות בין העובדים למעבידים במיוחד עם ערבי גיבוש אלה מלאי הומור, מה שיקנה אווירה טובה, מיוחדת וטעם של עוד...

 

 

 

 

 

2052 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amir769
כתיבת עבודות סמינריוניות כל מי שמתמודד עם תואר ראשון, שני או כל סוג אחר של תואר, יודע היטב שלא קל לעמוד בכל המשימות. לעיתים קורה שנותנים לנו, הסטודנטים, משימות רבות במספר קורסים בו זמנית, ולכן אפשר להבין מדוע לא קל להצליח בכל המשימות גם יחד. זה נשמע לך מוכר ואתה לא לגמרי יודע מה לעשות? לא בטוח איך מכינים עבודות סמינריון במשפטים או עבודות גמר בחינוך?
פורסם בקטגוריית לימודים אקדמאיים, לפני 7 שנים 6 חודשים
ביובית ברעננה העיר רעננה מכונה גם: "פנינת השרון". משמעות הדבר היא, שהעיר רעננה נחשבת לאזור מועדף למגורים. העניין קשור, בין היתר, לכך שהתשתיות בעיר הזו ערוכות היטב לשרת את תושביהן ואת אורחיהם.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
אינסטלטור בנתניה מאז ימי המחאה החברתית, יחד עם תוכניות טלוויזיה בסגנון "יצאת צדיק" ו"כלבוטק", הצרכנים נהיים הרבה יותר מודעים למה שהם צריכים לקבל ולשלם לנותני שירותים. המודעות הזאת לא פסחה גם על ענף האינסטלציה, שהוא אחד השירותים הבסיסיים ביותר לבית. כתוצאה מכך, כל אינסטלטור בנתניה צריך לעמוד היום תחת ביקורת צרכנית הדוקה יותר, ביחס לאופן העבודה שלו ולמחיר שהוא גובה מהלקוחות. חלק גדול מהאינסטלטורים אכן הפנים את השינוי ומספק שירות יעיל במחיר הוגן, אך ישנם כאלו, שהיו חאפרים בעבר וממשיכים להיות חאפרים, מתוך אמונה שהם יוכלו להגדיל לאורך זמן את הרווח שלהם על חשבון הצרכן. לכן, הצרכנים עדיין נדרשים להיות עירניים בכל מה שקשור להזמנת אינסטלטור הביתה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
אינסטלטור מקצועי בכרכור תארו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם ניגשים למטבח וקולטים שישנה נזילה באחד מקירות המטבח. אתם מבינים שאין לכם ברירה, אלא להזמין אינסלטור בכרכור. לאחר ששמעתם המלצה מהשכנה, אתם מזמינים אליכם הביתה את האינסלטור. כשהוא כבר נמצא אצלכם בבית, המצב רק הולך ומידרדר- מצד אחד, הוא מיד שובר את כל הקיר ועל הדרך מרים את הבלטות (כמובן, לפני שהספקתם לציין שאתם לא מעוניינים) ועושה לכם לכלוך ובלאגן במטבח. בסוף, אתם מקבלים חשבונית מנופחת וכשאתם מוחים בפניו על המחיר, הוא אומר: "אין מה לעשות, אלו המחירים". נשמע כמו משהו בלתי נמנע? לא בהכרח.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 שנים 6 חודשים