לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2330 מאמרים 510 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך שימוש במחשבוני השוואת מחירי סלולר יכול להוזיל אלפי שקלים?

פורסם בתאריך 23/07/2018      /      נכתב ע"י AliKabilio

איך אנחנו בתור צרכנים נבונים יכולים להוזיל את חבילות הסלולר שלנו באלפי שקלים בחודש? מאוד פשוט, להתחיל לבצע השוואת מחירי סלולר. על ידי ההשוואה, אנו נוכל לראות מחירים שונים בחברות סלולר שונות. המחירים בעיקר מתבססים על מה החבילה מקנה לנו. בדרך כלל מחיר החבילה יושפע מהמסלול עצמו, קיימים מסלולים שונים שאליהם אפשר להצטרף, מסלול אישי, חבילה משפחתית / זוגית, מסלול לגלישה בלבד, מסלול כשר (לאנשים שומרי מסורת), ו"לא דיברת לא שילמת" (במידה ולא ביצעת שום פעם לא תחויב). לכל מסלול מחיר שונה, ולזה צריך להוסיף גם את מספר הקווים שתרכשו בחבילה. מחשבוני השוואת מחירי סלולר, נותנים לכם את האופציה לראות מחירים לכל החבילות, ולבסוף לבחור את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם. שימו לב, לרכוש חבילה המותאמת אליכם, לדוגמא, אדם שמדבר 2000 דקות בחודש, וגולש באינטרנט בנפח של 20GB לא ייקח חבילה של "לא דיברת לא שילמת", מכיוון שהמחיר לא יצא לו משתלם. מצד שני, אם אדם לא מבצע שיחות או שולח הודעות מהפלאפון, יוכל לקחת חבילה של גלישה בלבד (נקרא גם חבילת DATA) כך יוכל לחסוך בעלויות הסלולר החודשיות. בעלי משפחה יוכלו להתמקח ולחסוך יותר, מכיוון שהם באים עם מספר קווי טלפון סלולרי ולא אחד.

לסיכום, חשוב לבצע מידי פעם השוואת מחירי סלולר במחשבונים השונים, וכך להוזיל באלפי שקלים את מחיר הסלולר החודשי.

494 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת AliKabilio
הכל אודות גוש בשד אצל נערים גיליתם גוש בשד ואתם מודאגים? כל מה שרציתם לדעת אודות גוש בשד אצל נערים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 11 חודשים 2 שבועות
קייטרינג על האש מחירים, כמה עולה? קייטרינג על האש כשמו כן הוא, רוב האוכל נעשה על מנגל פחמים, ומחירו נקבע בהתאם לתפריט ולבקשות אותם ביקשתם מחברת הקייטרינג.
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 7 חודשים 2 שבועות
מהי נזלת אחורית? מהי נזלת אחורית ומהן דרכי הטיפול בה? הכנסו עכשיו למאמר למידע נוסף.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 חודשים 3 שבועות
איך תמנעו את הפציעה הבאה שלכם אף אחד לא מעוניין להפצע, בטח לא ברגליים, רגליים יכולות להשבית אותנו מהרבה דברים, אז איך בכל זאת תוכלו להמנע מהפציעה הבאה?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מה אתם צריכים לדעת על שירותי מחשוב לעסקים שלכם המחשבים מהווים את לב העסקים שלך, הם חיוניים לעבודה ולתפוקת העסק שלך, אם המחשבים מפסיקים לעבוד או קורסים, כל העסק נכנס לבעיה, חשוב אם כן לדאוג לשירותי מחשוב מקצועיים כדי להמשיך ולתפעל את העסק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 שנים 4 ימים