לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3076 מאמרים 825 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלת שיער בח״ל

פורסם בתאריך 27/07/2018      /      נכתב ע"י Adam Elbaz

נשירת השיער שלכם מוגברת? מה כן ניתן לעשות כששערות ראשכם החלו לנשור באופן מוגזם?

בין אם אתם נשים ובין אם אתם גברים, אל ייאוש! יש פתרון למצבכם והוא - הליך פלסטי להשתלת שיער. ניתוח להשתלת שיער בחו״ל הוא הפתרון! השתלת שיער תחזיר אתכם בזמן, אל תקופה בה שער ראשכם היה גולש ושופע. כמו כן, הליך השתלת שיער בחו״ל ישפר את איכות החיים שלכם בגדול, כמו גם את ביטחונכם העצמי.

הליך השתלת השיער

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי השתלת שיער הוא העברת שערות אל האזור המקריח מאזורים אחרים בגוף המטופל, בהם השיער נוטה להיות יותר דומיננטי ובעל תכונות תורשתיות, יותר חזקות.

ישנן שתי שיטות עיקריות להשתלת שיער והן –

האחת, שיטה המבוססת על העברת זקיקי שער בודדים מאזורים שופעים יותר בראשם של המטופלים.
השנייה, שיטה המבוססת על השתלת יחידות זקיקים שנלקחו מפס דק של שיער, אשר גם הוא, נקצר מהאזור האחורי של ראש המטופל, אזור שבעגה המקצועית נקרא – "האזור התורם".

לכל שיטה ישנם יתרונות וחסרונות וחשוב לציין, שכיום קיימות גם השתלות שיער בחו״ל בטכנולוגיה חדשנית, המאפשרות ללקוחות להרוויח משילוב של שתי השיטות ויתרונותיהן. יתרה מכך, באם תבחר לעבור השתלת שיער בהודו, תוכל ליהנות גם מאיכות גבוהה, גם מרמה מקצועית ללא פשרות וגם ממחיר הוגן.

Made in Israel

גנים טובים הם עניין של מזל, אולם מזל גדול עוד יותר הוא שכיום, בעולם המודרני, ניתן לשפר את הגנים המולדים. בתחום השתלת השיער למשל, שיפור הגנים המולדים נעשה על ידי העברת שערות חזקות יותר מבחינה גנטית אל אזורים יותר חלשים. בעבר, מכורח הנסיבות, השתלת שיער עלתה סכום כסף לא מבוטל, אולם, במציאות הקיימת, בשביל להיות יפים אין צורך לסבול וכל אדם הסובל מהתקרחות מבין כי עלותה של השתלת שיער בחו״ל היא משתלמת הן לטווח הקצר – והן לטווח הארוך.

כיום ישראלים רבים בוחרים לטוס לעבור השתלת שיער בחו״ל תודות לירידה במחירי הטיסות, קיצור זמני הטיסות, נסיונם, איכותם ומקצועיותם של המנתחים. במרחק חמש שעות טיסה בלבד ניתן לעבור השתלת שיער בחו״ל, במרפאה מומלצת בהודו. תודות לכל אלו, השתלת שיער בחו״ל הינה פתרון נגיש לכל אדם, גבר או אישה, הסובלים מנשירת שיער ומעוניין בפתרון לטווח ארוך בעל מראה טבעי לאורך זמן במחיר משתלם ושווה לכל נפש.

מכיוון שתחום הכירורגיה הפלסטית אינו מפותח דיו בישראל, היתרון במעבדות שמתמחות בהשתלת שיער בחו״ל מתממש על ידי שילובם של שני גורמים חשובים והם, צוות מנצח ברמה עולמית הדוגל בפיתוח טכניקות טיפול חדשניות, בבקרת איכות, בבטיחות מרבית ובהישגים מקצועיים לבין מחירים אטרקטיביים ומשתלמים באופן משמעותי ביותר למטופלים, שיודעים בוודאות שהם מטופלים על ידי אנשי רפואה מקצועיים ומנוסים, מהמובילים בתחום השתלות השיער בחו״ל.

רגע לפני ההשתלה

ניתוח להשתלת שיער בחו״ל הוא פתרון אידיאלי לאנשים המבקשים להצמיח שערות חדשות במעלה פדחתם ונמצאים על ידי המרפאה כמתאימים לטיפול. בכל מקרה, לפני שאתם מחליטים על תחילתו של הליך להשתלת שיער בחו״ל, מוטב כי תתייעצו עם אנשי מקצוע מיומנים כדי לקבל מידע בנושא כמו גם בשביל חוות דעת לגבי מצבכם. לאחר מכן, בחרו את הקליניקה המקצועית והמנוסה שגם אם לא תהיה הזולה מבין כולן, הי זו שתלווה אתכם בתהליך ותעזור לכם לבחור את טיפול השתלת השיער המתאים לכם ביותר.

זכרו כי מיומנותו של הרופא המנתח וצוות המרפאה הם ככל הנראה המרכיב החשוב והמשפיע ביותר על הצלחתה של השתלת השיער שלכם. לכן, לא מומלץ להתפשר על האיכות בשם המרחק או המחיר, מה גם שכיום אתם כבר לא צריכים! השתלת שיער בח״ל היום היא הבחירה הקלה מתמיד, מאות ישראלים כבר מצביעים ברגליים ומשלבים ניתוח השתלת שיער בחו״ל עם טיול מפנק המשולב עם ההחלמה שלאחר הניתוח! אז למה אתם עוד מחכים..?

454 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת Adam Elbaz