לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כתבה לסוכרתיים - ד"ר פוגל מפתח התוסף אסכרקס

פורסם בתאריך 30/07/2018      /      נכתב ע"י אסכרית

מומחים לסוכרת מזהירים: "התרופות המצויות המשמשות לטיפול ברמות סוכר גבוהות לא פותרות את בעית הסוכרת אלא רק מאיטות את קצב התקדמות המחלה".  
עכשיו, לראשונה, צוות חוקרים ישראליים עלה על פתרון חלופי שיכול להפחית את רמות הסוכר בדם, תוך 60 ימים וללא תופעות לוואי: "זה הולך לעשות מהפכה בחייהם של אלפי סוכרתיים בארץ ובעולם".

ד"ר פוגל מזהיר: "התרופות המצויות שאמורות לטפל ברמות סוכר גבוהות לא מטפלות בבעיה אלא רק מאיטות את קצב התקדמות המחלה".

"אני מבין את הרופאים שמטפלים בסוכרת" אומר ד"ר דב פוגל, רופא ילדים וחוקר מחלת הסוכרת. "הם רוצים לעזור לכמה שיותר חולי סוכרת, אבל האמצעים שלהם לא אידיאלים, אז הם נותנים לחולה את התרופות המצויות, שאמורות לטפל ברמות סוכר גבוהות אבל בפועל הן רק מאיטות את הידרדרות המחלה".

רגע. הצלחת להלחיץ אותי. למה אתה מתכוון ?

"אני אסביר לך. במהלך השנים הגוף מזדקן ויכולותיו להתמודד עם מחלות הולך ופוחת. בייחוד כשמדובר בחולי סוכרת. אז כדי להקל על הגוף בהתמודדות הקשה הזו נדרש הרופא לנסות ולמנוע את ההדרדרות המהירה ולכן הוא משנה את הטיפול או במקרה הטוב רק את המינון.

אז אתה מתחיל בכדור אחד ליום של גלוקופאג' ומוצא את עצמך אחרי שנה עם 2 כדורים ויותר ליום עד שהמערכות שלך לא עומדות בטיפול הזה…"

אז הכדורים הכימיים גורמים לקריסת המערכות בגוף?

"בדרך כלל תוך 10-15 שנים, אחוז גדול מהמטופלים המבוגרים יימצא את עצמו עם תופעות קשות של המחלה: בעיות בכלי הדם שגורמות ללחץ דם גבוה, לפגיעה בעיניים עד לעיוורון, התקף לב , אירוע מוחי ולסיכון מוגבר לכריתת גפיים (כאלף קטיעות רגליים בשנה, 80% מהן בחולי סוכרת).

וזה עוד מבלי להזכיר את כל תופעות הלוואי המיידיות שהחולים נאלצים לסבול מהן בעצם נטילת התרופות.

כאלף קטיעות רגליים בשנה, 80% מהן בחולי סוכרת

אלה אמירות מאוד קשות. איך זה שאף אחד לא מנסה לפתור את הבעיה?

מנסים כל הזמן למצוא פתרון למגפה הזו, אך הבעיה היא שבמקום שחברות התרופות ינסו למצוא פתרונות חדשים מן הטבע, מרביתן מתעקשות להיצמד לכימיה".

פתרון מן הטבע? נשמע כמו שטות, בלי להעליב

"זה הולך להפתיע אותך, אבל מאז ומתמיד רוב התרופות התבססו על בסיס צמחי (כולל הגלוקופאז') אך לאחר זמן קצר חברות התרופות נאלצו להפוך אותן לכימיות בשל יוקר השימוש בצמחים והזמינות שלהם".

אז מה אתה מציע, מה הפתרון האמיתי לסוכרת?

"מאז ומתמיד היה דיבור על "מזונות על", מאכלים מן הטבע שיש להם רשימה ארוכה של סגולות ויתרונות בריאותיים, שיכולים לסייע לטיפול במגוון בעיות גופניות ומחלות, כולל מחלת הסוכרת.

אז לפני 14 שנים התחלתי במחקר קליני רציני במטרה למצוא פתרון 100% טבעי לסוכרת ('אסכרקס'), בעזרת "מכבי שירותי בריאות" ומה שגיליתי הדהים גם אותי".

מה גילית??

"גיליתי ש-6 מזונות ששוכבים אצל כל אחד במטבח יכולים להפחית את רמות הסוכר בדם, תוך 60 ימים וזאת ללא התלות בתרופות."

אז אתה טוען שהמזונות האלה יכולים לסייע לסוכרתיים יותר מאשר הכדורים הכימיים?

"כן. למעלה מ-87% מהמטופלים שאכלו את ששת המזונות הללו על בסיס יום-יומי, הצליחו לראות תוצאות מדהימות גם ברמות הסוכר וגם בתחושה הכללית."

השפעת '6 מזונות-העל': מ-157 מ"ג ל-96 מ"ג ב-60 ימים

השפעות '6 מזונות העל': חיוניות, ראייה ברורה, היעלמות העצירות, שנת לילה מלאה ושיפור בחיי המין

אז לא הבנתי. איך המזונות האלה משפרים את חייהם של סוכרתיים?

"פשוט מאוד. אכילה מדודה של ששת המזונות האלה, כפי שאני מראה כאן, דואגת שספיגת הסוכר בתאים תהייה יעילה יותר ותדמה פעילות נורמלית של אנשים ללא סוכרת, עד שרמות הסוכר פוחתות ומתאזנות ותופעות הלוואי שהזכרתי פשוט נעלמות!"

אז מהם 6 המזונות שציינת מקודם שמפחיתים את רמות הסוכר?

"כמו שאמרתי, עברו תחתי המון סוכרתיים שהיו בתסריט אימה עם מדדים מאוד גבוהים… והיום הם מאוזנים וחיים חיים מתוקים, במלוא מובן המילה.

את 6 המזונות שיכולים להפחית את רמות הסוכר בדם, תוך 60 ימים, אני חושף בדו"ח הזה".

למי אתה ממליץ לאכול את ששת המזונות הללו?

"לכל מי שיש רמות סוכר בדם של למעלה מ-100 מ"ג, בייחוד אם הוא נוטל כיום כדורים כימיים/מזריק אינסולין. התוצאות מורגשות כבר מהשבוע הראשון".

מילה לסיום?

“מספיק שעזרתי עם הכתבה הזאת לסוכרתי אחד בלבד להרגיש יותר טוב ולהיפטר מהתלות בכדורים הכימיים, ומבחינתי עשיתי את שלי.”

"תודה ד"ר פוגל".

תודה לך.

597 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אסכרית
איך ד\"ר פוגל פיתח את תוסף הפלא \"אסכרקס\" של אסכרית כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד\"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
A1C בדיקות ערכי הסוכר בדם שעורכים עם גלוקומטר (מד סוכר) בבית או במעבדה, נותנות לנו משוב מיידי לגבי מצב הגלוקוז בדם ברגע נתון. הבעיה היא שגם אם נערוך בדיקות רבות, עדיין לא נדע מה מצב הסוכר בכל רגע ביממה. יתכן בקלות מצב בו אנחנו מפספסים קפיצות בערכי הסוכר, שמתרחשות למשל מייד לאחר ארוחות או מאוחר בלילה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית הכירו את הפיתוח הטבעי של ד"ר דב פוגל לטיפול בסוכרת
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
תוסף תזונה ישראלי חדש לסוכרתיים - אסכרקס של אסכרית אנשים רבים, החולים בסוכרת, משתמשים בתוספים לאיזון הסוכר בדמם.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית - האם תוסף תזונה טבעי לסוכרת יכול לרפא אותה? כאשר עולה אבחנת הסוכרת, רופאים ממליצים לנו מה לאכול או לשתות. אך רק לעיתים רחוקות, נמצא הרופא שיעודד נטילת תוספי תזונה או מזון בריאות כתוספת מועילה. לאחרונה, עולות עבודות מחקר קליניות וניסיונות טיפוליים, המוכיחים באופן מובהק שאפשר לטפל בסוכרת באופן יעיל באמצעות תוסף טבעי.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים