לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אסכרקס של אסכרית: תוסף התזונה שמפחית את רמות הסוכר בדם, תוך 90 ימים

פורסם בתאריך 30/07/2018      /      נכתב ע"י אסכרית

ה'טבליה' שמצילה את הסוכרתיים: בזמן ש-81% מחולי הסוכרת בישראל נוטלים כדורים כימיים לטיפול במחלתם, על בסיס יום יומי – צץ רופא ישראלי שעלה על תכשיר גאוני להפחתת רמת הסוכר בדם, בדרך טבעית.

עכשיו… אחרי שהוא הצליח לאזן את הסוכרת למאות מטופלים בארץ ובעולם, הוא לא חושש לדבר על ה"אסכרקס", שעל פי מחקרו הקליני – יכול להפחית את רמות הסוכר והשומנים בדם תוך 90 ימים. 

ד"ר פוגל והאסכרקס: "מפחית את רמות הסוכר בדם תוך 90 ימים"

ד"ר דב פוגל (71), רופא ילדים וחוקר מחלת הסוכרת לא סתם זכה בתואר המכובד "משיח חולי הסוכרת" – יש מאחוריו עבר עשיר של סיפורי הצלחה מעוררי קנאה.

למעלה מ- 1,000 מקרים שגורמים לכולנו לתהות איך חולה סוכרת שנוטל כדורים כימיים במשך שנים ארוכות, מצליח בדרך טבעית, תוך שלושה חודשים, להפחית את רמת הסוכר בדם, ובמקרים רבים, להיגמל לגמרי מהתרופות המקובלות.

כששומעים את הנתונים יש שאלה אחת, שבצורה כמעט אינסטינקטיבית צצה בראש של כולנו…

האם גם אני יכול להבריא ממחלת הסוכרת?

לד"ר פוגל יש קול שקט ומרגיע. למרות שאני מבהירה לו שאני מתכוונת לצטט אותו, הוא לא נרתע מלתת את ההצהרה הבאה:

"4 מתוך 5 חולי סוכרת מסוג 2 יצליחו לראות ירידה ברמת הסוכר שלהם, בתוך 90 ימים, בזכות האסכרקס"

"כל סוכרתי עם סוכר בשמיים ותלות בתרופות (שמרכיבן כימי), יכול להפחית את הסוכר שלו בדרך טבעית, תוך זמן קצר ואני עומד מאחורי המשפט הזה ב100%" – מי שממהר לפטור את ההצהרות של פוגל כהתברברות נטולת כל שחר נאלץ להתמודד עם תוצאות המחקר הקליני שביצע בשיתוף פעולה עם "מכבי שירותי בריאות" ועם לא מעט עובדות שפוגל ממהר לשלוף על מנת לגבות את דבריו, כשהבולטת שבהן תסובב לא מעט ראשים.

מעל 1,000 חולים עברו תחת טיפולו של הד"ר, אבל סיפור אחד, כמעט טרגי, הוא ההוכחה שכל סוכרתי, יכול להפחית את הסוכר שלו בדרך טבעית.

יפה אהרוני (57) מרעננה, סבלה מערכי סוכר גבוהים שנעו בין 150-250, במשך כ-10 שנים.

"גיליתי את מחלת הסוכרת שלי בגיל 47. הרופא נתן לי טיפול בכדורים והורה לי להיות במעקב אחר הסוכר אחת לשישה חודשים.

אבל המצב הלך והידרדר…

[Capture]
יפה אהרוני (בתמונה): "המצב הלך והידרדר למרות הטיפול בכדורים"

לאחר שנה-שנתיים הגוף שלי התרגל לכדורים, אז הרופא שינה לי את הכדור וחוזר חלילה… עד שכלפני 3 שנים הייתי חייבת להתחיל להזריק אינסולין. וזה עוד מבלי להזכיר את עשרות תופעות הלוואי הזוועתיות שנגרמו לי מהחומר הכימי: במהלך הטיפול באינסולין עליתי 10 קילו במשקל, עדיין סבלתי מחולשה איומה שליוותה אותי לאורך כל היממה, ובלילות לא הצלחתי לישון יותר משעתיים ברצף בגלל ריצה חוזרת לשירותים".

"טופלתי בכדורי גלוקופאג', גלובן ואבנדיה וב- 7 סוגים שונים של אינסולין… כלום לא איזן אותי כמו שצריך"

מתי התחילה ההידרדרות?

"בשנתיים האחרונות. לאחר 7 שנות טיפול בכדורים ובאינסולין הגוף שלי הפסיק להגיב בצורה טובה לטיפול הכימי. הרגשתי שאני נעשית יותר ויותר חולה מיום ליום, והנורא מכל…. לא הצלחתי להחזיק את הנכדה הקטנה שלי על הידיים בגלל תחושת הנימול הקשה שתקפה אותי בכל האצבעות.

התחושה הייתה של ייאוש מוחלט.

ודווקא הישועה שלי הגיעה מהמקום הכי לא צפוי בעולם…

גיסתי, שגם היא חולת סוכרת סוג 2 ראתה עד כמה אני סובלת ונחלצה לעזרה… היא שלחה אותי ל"אסכרית". לא האמנתי ברפואה טבעית אבל אחרי שהתאכזבתי מהרפואה הקוניבצנאלית, החלטתי להשאיר את הספקות מאחור ולתת הזדמנות לטבע.

היום אני כבר לא נוטלת כדורים כימיים. הסוכר שלי הצליח להתאזן לערך של 95-100 מ"ג ותופעות הלוואי הקשות נעלמו". אומרת יעל בחיוך גדול.

הפטנט של ד"ר פוגל: תות עץ, לענה, שן ארי, סירפד, קינמון ופקעות וורד

הרכבים צמחיים לטיםול בסכרת ו/או במצבים הקשורים בה

הפתרון של ד"ר פוגל למצוקה של חולי הסוכרת הוא "אסכרקס", שעבור אלפי המטופלים שלו במצטבר – מדובר על תוסף תזונה שעזר להם להוריד את רמת הסוכר ולהיגמל מהטיפול התרופתי המקובל.

עם זאת – לפני שאנחנו צוללים לעומק השיטה, ד"ר פוגל מתעקש על האזהרה הבאה:

"אסור לעגל פינות כשמשתמשים בטבליה שלי. ההוראות מדויקות. מי שיצליח ליטול בקביעות את הטבליה כ- 3 פעמים ביום, לפני הארוחות – יוכל להתעורר לעולם שבו הוא לא רק עם מדד סוכר מאוזן, אלא גם מצליח להוריד את מינון התרופות שלו כמעט לחלוטין.

אבל – מי שייתעקש להמשיך להאמין למיתוס הגדול ביותר בתחום הרפואה, המיתוס שמעוור את העיניים של רוב הציבור במה שקשור לטיפול המוצע –  לו אני לא יכול לעזור".

כשאתה אומר מיתוס – למה אתה מתכוון?

לאמונה הרווחת שדרך הטיפול הטובה ביותר לסוכרת היא אך ורק באמצעות כדורים כימיים.

זה לא נכון?

"לא בהכרח. בהרבה מקרים של חולים בסוכרת, המטופל לא צריך שום תרופה כימית מלבד שינוי אורח החיים וטיפול בתוסף המזון אסכרקס.

אז לא הבנתי… איך בדיוק התוסף שלך עוזר?

"האסכרקס מחקה את מנגנון הפעולה של התרופות הקונבציונאליות אך ללא תופעות הלוואי".

תסביר.

"יש לי עובדה שהולכת לזעזע אותך.

כ-80% מחולי הסוכרת בעולם לא צורכים תרופות לטיפול בסוכרת אלא משתמשים בצמחי מרפא לטיפול במחלה!

אז לפני כ-14 שנה התחלתי לחקור את אותם הצמחים ומה שגיליתי הדהים אותי לגמרי… הצמחים משפיעים באותה הצורה שהחומר הכימי משפיע, רק ללא תופעות הלוואי.

וזה עוד לא החלק הכי טוב בכל הסיפור…

ירידה של 31% ברמות הסוכר, 22% ב-A1C ו-40% ברמות הטריגליצרידים

המחקר שלי הוכיח שלטבליות האלה יש השפעה מדהימה על חולי סוכרת, היא משדרגת להם את כל החיים: חל שיפור מטורף בחיוניות, פחות עייפות וקימה לשירותים באמצע הלילה, פתאום רואים יותר טוב ולא סובלים מעצירות. והדובדבן שבקצפת… חיי המין הופכים לנפלאים".

הפטנט של ד"ר פוגל: "תוצאות תוך 90 ימים"

ובתכלס… תוך כמה זמן אני אתחיל לראות את התוצאות?

"תוך חודש עד שלושה חודשים. אתה תתחיל לראות שהסוכר בדם יתחיל לרדת ואיתו תתחיל להרגיש כמו בן אדם חדש".

מילה לסיכום?

"כן. אני קורא לכל חולי הסוכרת סוג 2 והטרום סוכרתיים (סוכרת מעל ל-100 מ"ג) – תדאגו לקחת את האסכרקס בהקדם ולא לתת ל"רוצח השקט" להרוס את הגוף שלכם.

ואל תשכחי לציין שאני והצוות הרפואי שלי נותנים ליווי אישי ללא עלות לכל מטופל, עד להשגת התוצאות הנדרשות".

תודה ד"ר פוגל.

תודה לך.

626 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אסכרית
איך ד\"ר פוגל פיתח את תוסף הפלא \"אסכרקס\" של אסכרית כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד\"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
A1C בדיקות ערכי הסוכר בדם שעורכים עם גלוקומטר (מד סוכר) בבית או במעבדה, נותנות לנו משוב מיידי לגבי מצב הגלוקוז בדם ברגע נתון. הבעיה היא שגם אם נערוך בדיקות רבות, עדיין לא נדע מה מצב הסוכר בכל רגע ביממה. יתכן בקלות מצב בו אנחנו מפספסים קפיצות בערכי הסוכר, שמתרחשות למשל מייד לאחר ארוחות או מאוחר בלילה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית הכירו את הפיתוח הטבעי של ד"ר דב פוגל לטיפול בסוכרת
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
תוסף תזונה ישראלי חדש לסוכרתיים - אסכרקס של אסכרית אנשים רבים, החולים בסוכרת, משתמשים בתוספים לאיזון הסוכר בדמם.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית - האם תוסף תזונה טבעי לסוכרת יכול לרפא אותה? כאשר עולה אבחנת הסוכרת, רופאים ממליצים לנו מה לאכול או לשתות. אך רק לעיתים רחוקות, נמצא הרופא שיעודד נטילת תוספי תזונה או מזון בריאות כתוספת מועילה. לאחרונה, עולות עבודות מחקר קליניות וניסיונות טיפוליים, המוכיחים באופן מובהק שאפשר לטפל בסוכרת באופן יעיל באמצעות תוסף טבעי.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים