לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השמנה וסוכרת - אסכרקס של אסכרית

פורסם בתאריך 30/07/2018      /      נכתב ע"י אסכרית

בשני העשורים האחרונים חלה עלייה עצומה במספרם של האנשים השמנים. המרכז למניעת מחלות האמריקני מעריך את מספרם בארה"ב כ- 30% מהמבוגרים וכ- 20% בין הילדים והמתבגרים.

 

בעוד שהעולם המערבי מתייחס להשמנה בעיקר כבעיה אסטטית - באוכלוסיות המזרח ההשמנה נתפסת Fסימן של בריאות ומעמד חברתי גבוה. לעיתים קרובות מאוד אני נתקל באימהות צעירות שמתלוננות כי ילדן אינו אוכל וכי הינו רזה ובעצם "חולה!". לעיתים יש משהו בדברן שכן גוף בריא דורש כמות מינמלית של שומן לתפקוד תקין של מערכות השונות בגוף. ומכאן עולה השאלה: מהו המדד למשקל תקין, והיכן הבריאות עומדת בייחס למשקל?

 

BMI - מדד המשקל  body mass index

המדד נועד לקביעת המצב הגופני בהתייחס לממדי האדם ריבוע הגובה/משקל. 

 

השמנה מוגדרת כמצב גופני שבו חלה הצטברות עודפת של רקמות השומן סביב אברי הגוף והתת-עור. מצב זה עלול לגרום לפגיעה בבריאות. ההשמנה נפוצה באוכלוסיות שבהן קיים שפע מזון ושאינם נדרשים להפעיל את הגוף (חוסר פעילות גופנית). כפי שאנו רואים בטבלה משקל תקין במבוגר -  18.5-25. משקל עודף – 25-30 והשמנה 30-39 ומעל 40 המדובר בהשמנה ממאירה.

 

השמנת יתר והשמנה ממאירה נמצאה ע"י ארגון הרפואה העולמי כגורם מוות לכ- 5 מיליון אנשים בשנה ובמקרה החמור פחות - הינה הגורם העיקרי למחלות סוכרת מסוג , לחץ דם גבוה, מחלות כלי דם טרשתיות ומחלות לב, שבץ מוחי ומחלות סרטן (סרטן המעי, שד, רחם –אנדומטריום, כיליה, כיס-מרה וכבד).

 

עודף משקל מעלה אף את האפשרות ללקות במחלות מפרקים, מחלות דרכי הנשימה עד הפסקות נשימה בעיקר בשינה, בעיות שינה וכן מחלות נפש בעיקר דיכאון. אלא שלדעתי אין מקום לתרופות המיועדות להורדת המשקל, אלא אם כן המדובר בחולים שלהם סכנת חיים. לתפיסתי ומנסיוני הרפואי - עדיף ומומלץ תזונה מותאמת דלת פחמימות ופעילות גופנית שחייבת להימשך גם לאחר השגת המטרה בהפחתת המשקל.

 

בחודשים האחרונים פונו אליי לא מעט מהמטופלים במחלת הסוכרת המשתמשים ב-AscaRx   מספר חודשים ודיווחו כי לאחר נטילת התוסף הם חשו בירידה ברצון לאכול/לזלול וחלה אצלם ירידה במשקל גופם. אחרים תולים זאת בהקלה ובשינוי בהרגלי הצאייה (צואה). שימוש ב-AscaRx  מסייע באיזון הסוכר והשומנים בדם – ובסיוע תזונה מותאמת מסייע לירידה במשקל שתורם באופן ישיר לבריאות המטופלים.

 

לרכישת אסכרקס ופרטים נוספים לחצו כאן

490 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אסכרית
איך ד\"ר פוגל פיתח את תוסף הפלא \"אסכרקס\" של אסכרית כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד\"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
A1C בדיקות ערכי הסוכר בדם שעורכים עם גלוקומטר (מד סוכר) בבית או במעבדה, נותנות לנו משוב מיידי לגבי מצב הגלוקוז בדם ברגע נתון. הבעיה היא שגם אם נערוך בדיקות רבות, עדיין לא נדע מה מצב הסוכר בכל רגע ביממה. יתכן בקלות מצב בו אנחנו מפספסים קפיצות בערכי הסוכר, שמתרחשות למשל מייד לאחר ארוחות או מאוחר בלילה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית הכירו את הפיתוח הטבעי של ד"ר דב פוגל לטיפול בסוכרת
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
תוסף תזונה ישראלי חדש לסוכרתיים - אסכרקס של אסכרית אנשים רבים, החולים בסוכרת, משתמשים בתוספים לאיזון הסוכר בדמם.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית - האם תוסף תזונה טבעי לסוכרת יכול לרפא אותה? כאשר עולה אבחנת הסוכרת, רופאים ממליצים לנו מה לאכול או לשתות. אך רק לעיתים רחוקות, נמצא הרופא שיעודד נטילת תוספי תזונה או מזון בריאות כתוספת מועילה. לאחרונה, עולות עבודות מחקר קליניות וניסיונות טיפוליים, המוכיחים באופן מובהק שאפשר לטפל בסוכרת באופן יעיל באמצעות תוסף טבעי.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים