לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3252 מאמרים 892 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אסכרקס של אסכרית - האם תוסף תזונה טבעי לסוכרת יכול לרפא אותה?

פורסם בתאריך 30/07/2018      /      נכתב ע"י אסכרית

אם אובחנתם עם סוכרת או עם טרום סוכרת ייתכן ומה שאתם זקוקים לו הוא תוסף תזונה מיוחד שנבדק ונחקר קלינית, פרי פיתוח ישראלי חדשני ופטנט ישראלי ובינ"ל
 

כאשר עולה אבחנת הסוכרת, רופאים ממליצים לנו מה לאכול או לשתות. אך רק לעיתים רחוקות, נמצא הרופא שיעודד נטילת תוספי תזונה או מזון בריאות כתוספת מועילה. לאחרונה, עולות עבודות מחקר קליניות וניסיונות טיפוליים, המוכיחים באופן מובהק שאפשר לטפל בסוכרת באופן יעיל באמצעות תוסף טבעי.

 

סוכרת מסוג 2, מתפתחת בדרך כלל סביב גיל העמידה. שכיולותה עולה אצל אנשים הסובלים מעודף משקל – הגוף שלהם מתקשה להגיב לאינסולין, האחראי באופן בלעדי כמעט על תקינות רמת הגלוקוז בדם. חוסר תגובה לאינסולין גורם לעלייה ברמות הסוכר בדם, מצב שיכול להעלות את הסיכויים של החולים ללקות בליבם, בעיוורון, בבעיות בכליות, באימפוטנציה ופגיעה בכלי הדם בכלל.

עד כה סוכרתיים וטרום סוכרתיים הפונים לטיפול, מונחים לפעול כך: תזונה מתאימה

 

והדגשת הצורך בפעילות גופנית ונטילת metformin (גלוקופאג'), שהינו הקו הראשון המסייע לאיזון רמת הסוכר בדם ( הנחיות ADA-(American Diabetes Association. עם זאת, רבים (כ-15 אחוזים) לא יכולים להיעזר בתרופה בשל נזק שהיא עלולה לגרום לכליות.

 

ניסויים במזונות-על

את תשומת הלב העיקרית בטיפולים המשלימים מפנים ל- superfoods (קבוצות מסוימות של תרכובות): הפלבנואידים בתות עץ, ארטמיסינין בארטמיסיה ופנולים/קרוטנואידים/ליגנדים בסרפד. בעשורים האחרונים אנו מסוגלים לבודד תרכובות וללמוד כיצד הם פועלות על תאים בצלחת ניסוי. אך הדבר מאתגר הרבה יותר כשמדובר בכמה מרכיבים ולא בחומר מבודד הפועל בתוך הגוף האנושי המסובך.

הדרך בה אנו עושים ניסויים בתוסף תזונה, היא כמעט כמו ניסוי בתרופה. מדובר בניסויים קליניים מבוקרים אקראיים המחקים ניסוי בתרופה. יחד עם זאת כיוון שמדובר בתוסף תזונה, שהוא אוכל לכל דבר, אי אפשר לבודד אותו לחלוטין ממגוון המזונות שאנו צורכים.

אנו ממליצים לאנשים להמשיך ליטול תוסף ייעודי שהוכח קלינית כיעיל לסוכרת מסוג 2, בנוסף לטיפול שנקבע על ידי אנשי הצוות הרפואי שלהם ועל פי שיפור במצבם הבריאותי – אפשר להפחית מהתרופות, לאחר התייעצות עם רופאם.

 

שיפור ב-4 מדדים חשובים

'אסכרקס' הוא שילוב המכיל תמציות צמחים שהמרכיבים בהן נחקרו גם ע"י קבוצות חוקרים ברחבי העולם והוכחה יכולתן להפחית את רמות הגלוקוז בדם.

 

 

המחקר בוצע בישראל ע"י ד"ר דב פוגל וצוותו ובסיוע שירותי הבריאות של "מכבי שירותי בריאות" על חולי סוכרת מסוג 2, בהתאם לפרוטוקול שאושר והוסמךע"י הוועדות השונות האחריות לניסויים בבני אדם (ועדת הלסינקי, רישום ניסיון ISRCTN 12562776).נמצא, שאלו שקיבלו תמצית אסכרקס רמת הסוכר בדמם ירדה עד כדי -37%. התמצית הייתה יעילה ביותר בקרב משתתפי הסוכרת אשר רמות הגלוקוז הבסיסי היו גבוהות במיוחד מלכתחילה. כמו כן ראינו ירידה משמעותית של הטריגליצרידים (40%) וירידה בכולסטרול הכללי (13%).

 

אסכרקס פועל בכמה אפיקים באופן סינרגיסטי בין המרכיבים ובכך מאזן את הגלוקוז על ידי:

הפחתת יכולת הפחמימות, סוכר, להיספג במעי.

העלאת הרגישות לאינסולין.

דיכוי הגלוקגון שמעודד את תאי הכבד לייצור הגלוקוז.

צמצום ספיגת הגלוקוז במערכת הסינון הכליתית.

ד״ר פוגל וצוותו ממשיכים לחקור ולבדוק השפעה החיובית של אסכרקס ורכיביו הטבעיים על חידוש התאים והתאוששות האיברים שנפעו ממחלת הסוכרת כגון: כליות, ראיה, כלי דם ועוד.

 

מעוניינים בפרטים אודות אסכרקס? לחצו כאן >

 

אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא.

445 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אסכרית
איך ד\"ר פוגל פיתח את תוסף הפלא \"אסכרקס\" של אסכרית כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד\"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
A1C בדיקות ערכי הסוכר בדם שעורכים עם גלוקומטר (מד סוכר) בבית או במעבדה, נותנות לנו משוב מיידי לגבי מצב הגלוקוז בדם ברגע נתון. הבעיה היא שגם אם נערוך בדיקות רבות, עדיין לא נדע מה מצב הסוכר בכל רגע ביממה. יתכן בקלות מצב בו אנחנו מפספסים קפיצות בערכי הסוכר, שמתרחשות למשל מייד לאחר ארוחות או מאוחר בלילה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית הכירו את הפיתוח הטבעי של ד"ר דב פוגל לטיפול בסוכרת
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
תוסף תזונה ישראלי חדש לסוכרתיים - אסכרקס של אסכרית אנשים רבים, החולים בסוכרת, משתמשים בתוספים לאיזון הסוכר בדמם.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
השמנה וסוכרת - אסכרקס של אסכרית בשני העשורים האחרונים חלה עלייה עצומה במספרם של האנשים השמנים. המרכז למניעת מחלות האמריקני מעריך את מספרם בארה"ב כ- 30% מהמבוגרים וכ- 20% בין הילדים והמתבגרים.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים