לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3266 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תוסף תזונה ישראלי חדש לסוכרתיים - אסכרקס של אסכרית

פורסם בתאריך 30/07/2018      /      נכתב ע"י אסכרית

אנשים רבים, החולים בסוכרת, משתמשים בתוספים לאיזון הסוכר בדמם.

משתמשים בכל דבר, קינמון, גימנמנה, חילבה, תות עץ לבן או שחור, כדי להביא לאיזון ושליטה ברמות הסוכר בדמם.

ומתוך שלמדתי, במחקר שנערך על ידי וממחקרים שלאחרונה הולכים ומתרבים, וכן ממכתבי מטופלים, הרוכשים את האסכרקס, עולה כי התוצאות מצויינות.

רוב המשתמשים בתוספי מזון הינם אלו שמודאגים מתופעות הלוואי של תרופות המרשם, וזאת במחשבה מוטעית שהתוספים חפים מתופעות הלוואי.


כל תרופה, אבל כל תרופה, שעושה "משהו" למעננו, יש לה גם תופעות לוואי. אחדות נראות באופן מיידי ואחרות ניצפות במהלך הזמן וכאשר מספר המשתמשים גדול.

כל התוספים הינם בבחינת תרופה. עדיין מתקשה להבין מדוע אנשים נוטים לחשוב ולהעריך את השפעת המזון בכלל ותוספי המזון בפרט כברי השפעה על הגוף.

אחד הפונים, שאל "מה ההבדל בין תרופות מרשם לתוספי מזון ?" וציינתי כי רבים מבין תוספי המזון המוצעים בשוק, והם רבים, לא נבדקו כנדרש כפי שתרופות אמורות להיבדק. המינונים אינם אחידים וברורים, שכן, מינונים שונים בתרופות, יש להם השפעה בדוקה וההתוויות בהתאם.


בתוספים, המרכיבים הינם רבים ומשתנים. לפיכך, יש להביא לריכוז אחיד וקבוע, דבר הניתן כיום למנן ולקבוע באמצעים טכנולוגים. אמנם, הדבר קשה טכנית ויקר. לפני טיפול בתרופות מרשם או תוסף לאיזון רמות הסוכר בדמי, הייתי מוודא קודם כל, שעשיתי הכל בפעילות גופנית וכלכלה דלת פחממות.


כרופא, למדתי שתרופת הבחירה, בחולים בסוכרת מסוג 2 או אפילו בטרום סוכרתיים, המומלצת הינה מטאפורמין (אגב מקורה צמחי). במהלך שנים רבות, נבדקה התרופה ונמצא בתחילה כי לה תופעות לוואי קשות שגרמו לנזקים בעיקר בכבד ובכליות. התרופה הופסקה לשנים רבות, ובהמשך, בעזרת אמצעים טכנולוגים, נמצאה התרכובת, שהינה פחות רעילה ולה פחות תופעות לוואי. אגב, באירופה הומלץ על הטיפול בתרופה  בשנות החמישים המוקדמות ולא תאמינו אבל בארה"ב אושרה לטיפול רק ב-1995 ע"י ה FDA.

האמריקאים ביקשו לראות איך התרופה משפיעה על האירופאים (אבותיהם) וכיום, הינה התרופה הראשונה במערך הטיפולי בסוכרתיים וטרום סוכרתיים.


תופעות לוואי מוכרות: חמצת (אצידוזיס), כאבי שרירים, חולשה, עייפות, ובמקרים קשים לקטו-אצידוזיס, שיש בה סכנת חיים. פגיעה בכליות ובכבד (לחולי כליות וכבד השימוש בתרופה אסור).

אגב, מרבית התרופות לטיפול בסוכרת שגורמות לעליית האינסולין בדם-גורמות להשמנה (אינסולין, קבוצת הסולפניל אוריאה וכן האבנדיה).


כפי שציינתי בעבר, הראש היהודי ממציא לנו פטנטים לא רק בתחום הטכנולוגי כי אם גם בתחום הביו-טכנולוגי. אחד מהם, הינו התוסף אסכרקס AscaRx שהינו מורכב מצמחים שנבחרו ונבחנו היסטורית בטיפולים שנעשו ע"י מטפלים במקומות שונים בעולם. תרכובת, שלה מכנה משותף הרחב ביותר בין התרופות הפולקלוריות. בעזרת טכנולוגיה חדישה ומורכבת, מוצו, נמדדו והותקנו מינונים מדוייקים. האסכרקס נבדק קלינית על 119 חולים שנעקבו לאחר הטיפול במגמה לראות את מידת ההשפעה ובהמשך טופלו מספר מאות שעדיין נמצאים תחת מעקב.

רבים מהמטופלים נוטלים את האסכרקס במטרה להימנע מנטילת תרופות מרשם (דבר שקורה לאחרונה באחוזים גבוהים).

בחולי סוכרת מסוג 2 שמטופלים זה מכבר בתרופות, המטרה הינה להפחית במינוני התרופה. וכן, הקלת העומס על המערכות המטאבוליות בגוף, שעם השנים, נוטה ל  היחלש או לצערנו לחלות.

486 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אסכרית
איך ד\"ר פוגל פיתח את תוסף הפלא \"אסכרקס\" של אסכרית כאשר בנו חולה סוכרת הנעורים של ד\"ר דב פוגל פנה אליו בבקשה שהוא יעשה משהו בשביל חולי הסוכרת הוא היה סקפטי אך החליט להירתם למשימה. התוצאה: תוסף תזונה טבעי שמסייע להפחתת רמות הסוכר בדם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
A1C בדיקות ערכי הסוכר בדם שעורכים עם גלוקומטר (מד סוכר) בבית או במעבדה, נותנות לנו משוב מיידי לגבי מצב הגלוקוז בדם ברגע נתון. הבעיה היא שגם אם נערוך בדיקות רבות, עדיין לא נדע מה מצב הסוכר בכל רגע ביממה. יתכן בקלות מצב בו אנחנו מפספסים קפיצות בערכי הסוכר, שמתרחשות למשל מייד לאחר ארוחות או מאוחר בלילה.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית הכירו את הפיתוח הטבעי של ד"ר דב פוגל לטיפול בסוכרת
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
אסכרקס של אסכרית - האם תוסף תזונה טבעי לסוכרת יכול לרפא אותה? כאשר עולה אבחנת הסוכרת, רופאים ממליצים לנו מה לאכול או לשתות. אך רק לעיתים רחוקות, נמצא הרופא שיעודד נטילת תוספי תזונה או מזון בריאות כתוספת מועילה. לאחרונה, עולות עבודות מחקר קליניות וניסיונות טיפוליים, המוכיחים באופן מובהק שאפשר לטפל בסוכרת באופן יעיל באמצעות תוסף טבעי.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים
השמנה וסוכרת - אסכרקס של אסכרית בשני העשורים האחרונים חלה עלייה עצומה במספרם של האנשים השמנים. המרכז למניעת מחלות האמריקני מעריך את מספרם בארה"ב כ- 30% מהמבוגרים וכ- 20% בין הילדים והמתבגרים.
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 2 שנים 2 חודשים