לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3206 מאמרים 883 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד מגנים על ארונות נשק?

פורסם בתאריך 05/08/2018      /      נכתב ע"י nissim

ארון נשק, או ארון רובים, הוא ארון שכל נושא נשק בישראל חייב להתקין בבית או במשרד בו הנשק צפוי להיות מאוחסן. הארון הוא כספת לכל דבר ועניין אשר צריכות להיות לה 2 הגנות דגו שכבתיות: מנעול להתקן עצמו, שהוא מנעול כספת עליו מיד נדון. ההגנה השנייה היא הסתרת ההתקן כולו, כך שצד ג' בכלל לא יידע שיש לכם ארון נשק בבית/במשרד.

הסתרת הנשק במנגנון נעילת כספת

מנגנון הנעילה יכול להיות מנעול קומבינציה מכני או מנעול אלקטרוני. הלקוח בוחר את שיטת הנעילה המועדפת עליו, אך בגדול, בתחום הסתרת כלי נשק אלו הם המנעולים שמספקים 100% הגנה ולא מאפשרים כמעט פריצה של צד ג'. מנגנוני נעילה אלו מותקנים על הכספת על ידי חברת כספות אשר מתאימה את הכספת המושלמת לכל נושא נשק בהתאם לסוג הנשק. על פי נתון זה ניתן לדעת מה הגודל הנדרש לכספת, ולהתאים אותה. הכספת, מטבע הדברים, תהיה גדולה, ותיראה כמו ארון, ומכאן שמה "כספת נשק".

הסתרת ארון הנשק מבחוץ

ארון הנשק כולו צריך להיות מוסתר לחלוטין ולא לאפשר השארת עקבות לצד ג'. גם אם מדובר בחבר קרוב או בשכן, הם עשויים לרכל עם חברים שלהם, ומשם זה רק עניין של זמן עד שהמידע ידלוף לשודדים. מאד חשוב לא להשאיר עקבות ולהצניע הרמטית את ארון הנשק שלכם. אנחנו ממליצים לשים את הארון בקיר בטון חצוב עם דלת ארון, או ליצוק בקדמת הקיר הרחבת גבס/בטון ייעודית להסתרת הכספת. עבודות אלה מתבצעות על ידי חברת כספות מומחית אשר תסקור את צרכי האבטחה בבתים שלכם או במשרדים, ותמצא בדיוק את נקודות הכשל, ועל פיהן – תדע מה לעשות על מנת לאבטח את מוצרי ההגנה על הנשק שלכם.

סייף בטיחות – הסתרת ארונות נשק

בחברת סייף בטיחות מתמחים בהתאמת ארונות נשק למחזיקי נשק, ובהסתרתם והצנעתם באופן מלא. החברה עובדת עם מיטב חברות האבטחה, ומספקת עבודה גם לכוחות הביטחון. החברה מעניקה ייעוץ ושירות בבתים פרטיים של שוטרים ומאבטחים ודואגת כי ארון הנשק שלהם יוצנע היטב, לא ייחשף חיצונית בתוך הבית ועדיין יאפשר גישה נוחה לנשק כל אימת שהם זקוקים לכך.

708 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת nissim
מופעי טלפתיה מכירים את התחושה הזו שאתם חושבים את אותה מחשבה ביחד עם אדם נוסף, ממש קוראים את המחשבות שלו? האם תוכלו לגרום לתופעה הזו להתרחש באופן יזום ולא במקרה?
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 2 שנים 1 חודשים
מטבח מודרני של מטבחי דניאל אם אתם מחפשים מטבח מודרני, בבית מטבחי דניאל יש בדיוק את מה שאתם צריכים
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 2 שנים 1 חודשים