לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1887 מאמרים 378 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שקיות ניילון

פורסם בתאריך 05/08/2018      /      נכתב ע"י Prosites.Pro


שקיות - השקית הראשונה...

בתחילת שנות ה - 60 מהנדס שוודי בשם גוסטב סטן ת'ולין פיתח את את הרעיון של שקיות ניילון על ידי קיפול יריעות פלסטיק וייצר לראשונה את שקיות הניילון המוכרות לנו. שקיות הניילון מיוצרת בדרך כלל מחומר הנקרא פוליאתילן המשתייך אל קבוצת החומרים התרמופלסטיים, המתאפיין במשקלו הקל וגמישות חלקית. 

חברת אופיר ספקים מייצרת ומשווקת שקיות בגדלים שונים עבור מפעלים, חברות, מוסדות וחנויות. אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שקיות החל: משקיות ניילון סטנדרטיות, שקיות עם או בלי ידית אחיזה ושקיות בהתאמה אישית, שקיות דליה, אשפתונים למגוון רחב של שימושים.

בשנות ה - 80 הפך השימוש בשקיות למוצר נפוץ ביותר כדרך נשיאה של מוצרים שונים. שקיות הניילון שימשו אותנו לנשיאת מוצרים מהמכולת או מהירקנייה עד לפתח הבית, שקיות הניילון היו בקטגוריה של שקיות חד פעמיות ולאחר השימוש היו נזרקות לפח. עם השנים השקיות עברו שינויים רבים החל מחוזק השקית, גודל ועד לשקיות ענק לשימוש במפעלים ומוסדות. 

סוגי שקיות הקיימות בשוק

שקיות ניילון גופיה - אלו שקיות הנפוצות ביותר הנמצאות בכל סופר, מכולת, פיצוציה, ירקנייה ובחנויות. שקיות הגופיה לרוב מגיעות בגודל סטנדרטי ובצבעים שונים. ישנם עסקים הממתגים את השקיות עם לוגו החברה ומשתמשות בהם לפרסום העסק.

שקיות גופיה ענק - את השקיות ניתן לראות לרוב בחנויות למוצרי חשמל, חנויות סיטונאיות אשר מוכרות מוצרים גדולים או בכמויות גדולות. שקיות אלו הינן חזקות יותר המאפשרות לשאת משקל כבד יותר.

אשפתונים - ישנם סוגים שונים של אשפתונים כאלה עם שרוך או ללא שרוך אשר מתאימים יותר לפחים במטבח של הבית או במטבחונים במשרדים. ישנם אשפתונים גדולים ועבים במיוחד המתאימים לשימוש במטבחים של חברות קייטרינג, מסעדות. אשפתונים אלו מסוגלים לשאת משקל כבד מאוד של פסולת ונוזלים. 

שקיות ניילון שקופות - שקיות אלו מגיעות ב - 4 גדלים שונים, מוצר איכותי וחזק המיועדות למוצרים במשקל וגם מוצרים עם נוזלים. ניתן לראות במעדניות, חנויות תבלינים, חנות חיות וכדומה.

היתרונות בשקיות ניילון

אחת היתרונות הבולטים בשקיות שהן אינן נקרעות במידה והן באות במגע עם נוזלים לעומת שקיות נייר.
יתרונות נוספים הן אינן תופסות מקום רב בעת האחסון, ניתנות למחזור, רב פעמיות, חזקות יותר משקיות נייר, משמשות לנשיאה ואחסון מוצרים, בעת אחסון המוצר בתוך שקית סגורה אין חדירת אבק או רטיבות. 

מבחר השקיות המוצג במאמר זה הינן כמו טיפה קטנה בים.
חברת אופיר ספקים מייצרת ומשווקת שקיות למגוון רחב של שימושים, אצלנו תוכלו לרכוש שקיות מסוגים שונים, גדלים שונים ורמות חוזק שונות. אצלנו תהנו משירות אישי, מקצועי, אדיב ומשלוחים עד בית העסק.

 

26 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Prosites.Pro
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם בקטגוריית מחשבים ניידים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
קרטונים למעבר דירה - העונה החמה בכל שנה מתעורר ביקוש גדול לקרטונים למעבר דירה, בתאריכים יולי אוגוסט כאשר ישנה עלייה חדה במעברי הדירות. זה הזמן הטוב ביותר עבורנו ועבור ילדינו לביצוע המעבר. בזמן שהילדים נהנים בקייטנות, במפגשים עם החברים, אטרקציות כאלה ואחרות אנו ההורים מתחילים להתארגן למעבר דירה.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 4 שבועות 19 שעות
טיפול בפיברומיאלגיה לפני שניכנס לאמצעים והדרך העדיפה לטיפול בפיברומיאלגיה ולדוגמאות לשני מחקרים העוסקים בתחום יש להדגיש שפיברומיאלגיה נתפסת כיום כתסמונת רב מערכתית מורכבת שלה סימפטומים מרובים שעוצמת הנוכחות שלהם ומאפייניהם משתנים ממטופלת למטופלת אולם לכולם מכנה משותף והוא כאבים ועייפות כרונית המלווים (או נגרמים) שיבושים משמעותיים של פעילות בלוטת התריס.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
משאיות מנוף - הנפה, שינוע והנפה מנופי יוני מפעילה צי משאיות מנוף לכיסוי כל סוגי הובלות ועבודות מנוף אשר מתבצעות בעזרת משאיות עליהן מתקן מנוף. גודל המשאיות והמנוף מותאם לכל משימה ומשימה בהתאם למאפיינים של המטען, שטח האיסוף ומיקום יעדו של המטען. מנופי יוני מספקים לכם משאיות מנוף על פי הזמנה מראש אך מאפשרים גם הזמנת שירותי משאית מנוף חירום בקריאה מידית.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 חודשים 2 ימים
מאחורי הקלעים - שירותי קצין בטיחות בתעבורה כמו בכל הצגה, מופע, אם חשובה לכם הצלחת הארגון, חברה שלכם מומלץ לכם לפנות לחברה הנותנת שירותי קצין בטיחות בתעבורה שהינה ותיקה בתחום. חברה שתוכל להתמודד בהצלחה עם מורכבות התהליכים המתרחשים מאחורי הקלעים בתחום הרכב של החברה. ללא קשר לגודל החברה ומספר כלי הרכב שלה. קצין בטיחות בתעבורה במיקור חוץ שמונה על ידי חברת שירותי קצין בטיחות בתעבורה מהווה מעין תעודת אחריות שהתהליכים מאחורי הקלעים שאינם נוגעים ישירות לתהליכי הפקה (הייצור) לא ישבשו את תפוקת החברה. על אחת כמה וכמה כאשר תפוקת החברה תלוייה בפעילותו התקינה של צי הרכב שלה (צי רכבי הובלה, רכבי משלוחי והפצה, רכבי ניהול ושירות לקוחות וכו').
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 חודשים 3 שבועות