לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3020 מאמרים 802 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להוריד שירים מיוטיוב?

פורסם בתאריך 05/08/2018      /      נכתב ע"י ראובן

כולנו שומעים היום מוזיקה, אם זה דרך המחשב, דרך הפלאפון או אפילו בדרך לקידוש ביום שישי, דרך מערכת השמע באוטו שמתממשקת עם הפלאפון הנייד שלנו.
היום כדי לשמוע מוזיקה, אנחנו צריכים להיכנס לאחת האפליקציות המוזיקה הידועות, כגון Spotify או Youtube, לחפש את השיר ולאחר מכן לנגן אותו. כל פעולות אלו לוקחות נפח גלישה, סוללה ואף לפעמים (כמו במקרה של יוטיוב) לא נותנות את האופציה לשמוע שירים ברקע, או פשוט מלאות בפרסומות.

הרבה אנשים שואלים אותי אם אני מכיר דרך לבצע הורדת שירים מיוטיוב בחינם, ללא פרסומות ובדרך בה נוכל להיות בטוחים כי הקובץ שירד למכשירנו הוא בטוח ב100% ובאיכות מספקת על מנת להאזין לשיר האהוב עלינו ולהנות ממנו. פעם התשובה כמובן הייתה שלילית - מאחר ושירים להורדה לא היו זמינים באינטרנט עצמו, אלא יותר באתרי הטורנטים, שם כידוע לכולנו הכל מפוקפק וקשה להאמין שבאמת הקובץ שאנחנו מורידים הוא מה שאנחנו חושבים שהוא, ולא פעם אנשים נתקלו במקרים בהם הם הורידו קבצים והותקנו להם נוזקות על המחשב כחלק מהורדת הקבצים, כאמור - לא עניין בטוח למדי.

כיום, הורדת שירים מיוטיוב היא פשוטה הרבה יותר, בעזרת כלי חדשני שנותן לכם את האופציה לבחור שיר להורדה בעזרת חיפוש השיר באמצעות השם שלו או באמצעות קישור היוטיוב שלו, ונותן לכם אפשרות לקבוע באיזה פורמט תרצו להוריד את השיר - mp4 או mp3. בנוסף, הכלי הוא חינמי לחלוטין ללא פרסומות ונותן לכם את האפשרות להוריד לא רק שירים, אלא גם קליפים שלמים באיכות הכי טובה שזמינה ברשת באותו הרגע.
בנוסף, רוב השירים יורדים למכשיר תוך מספר שניות, כך שבאפשרותכם להוריד רשימות השמעה גדולות, ובהמשך - מתוכנן גם פיצ'ר חדש לכלי שבעזרתו תוכלו להוריד רשימות השמעה שלמות בקליק אחד, בעזרת הזנת קישור היוטיוב של הפלייליסט.

הכלי יוצר בשבילכם ולמענכם, ונשמח לשמוע הערות וביקורות לגביו,
מאיתנו.

765 צפיות
35 כניסות
מאמרים נוספים מאת ראובן