לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מטבח מודרני של מטבחי דניאל

פורסם בתאריך 12/08/2018      /      נכתב ע"י nissim

אם אתם מחפשים מטבח מודרני, בבית מטבחי דניאל יש בדיוק את מה שאתם צריכים: מטבח מודרני אפקטיבי המספק את העיצוב החד ביותר, ואשר כולל בתוכו את כל מה שאתם צריכים מבחינת מכשור: מקרר, מיקרוגל, סט מנדפים, ועוד. המטבח המודרני של מטבחי דניאל גם מעשיר את עיצוב הבית וגם דואג לכם למימוש כל היתרונות הפונקציונאליים כשאתם באים לעבוד בחדר זה.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית לבית

עיצוב המטבח נעשה בשלל דרכים. ניתן לגבש תבנית עיצוב כפרית לצד תבנית עיצוב בורגנית. במטבח מודרני, כאשר בוחרים בתבנית עיצוב כפרית, דלתות הארונות והמגירות מחוספסות משום שהן מתבססות על גילופי עץ קלאסיים. במטבח בורגני, הן הדלתות בארון, הן הדלתות במגירה והן שיש העבודה נותרים חלקים ואף מבריקים. הדגש, במקרה זה, הוא על הקדקודים של המוצרים הללו, תוך הדגשת האלמנט המלבני שלהם, במיוחד באזור הקדקודים בקצוות.

עיבוי המטבח בכל האלמנטים הפונקציונאליים

המטבח המודרני של דניאל מטבחים מעובה בכל מה שאתם צריכים בשביל להתענג על חדר איכותי ושימושי. הוא מכיל מקרר מסך, מיקרוגל וכמובן סט מנדפים לסינון ריחות. הרכיבים הללו מגיעים מעוצבים בהתאמה לסט העיצוב המודרני אשר בחרתם. לכן, לא זו בלבד שלא תצטרכו לקנות את המוצרים הללו במקומות אחרים, הם יגיעו מותאמים למבנה המטבח ולמעשה חלק אינטגרלי מהעיצוב אשר נקבע בבית שלכם.

אפשרות הטמעת אי למטבח

אי למטבח הוא אחת מהאטרקציות היותר פופולאריות בעת האחרונה בתחום עיצוב מטבחים חדשים. במטבח חדש, אך טבעי שירצו לעבוד בו יותר מאדם אחד בו זמנית, ואז ישנו צורך ביותר ממשטח עבודה אחד. המשטח שליד הכיור והכיריים אינו מספיק. לכן, בונים אי למטבח שנמצא במרכז המטבח ועליו ניתן לעבוד במקביל. מטבח עם אי מספק גם עוד פתרונות אחסון משום שהמשטח מתפקד גם כמדף, מתחתיו, נמצאים ארונות וישנן מגירות להצבת חפצי מטבח שונים.

דניאל מטבחים – מטבחים מודרניים שוברי שוויון

אם אתם מתעניינים ברכישת מטבח מודרני חדש, פנו לבית דניאל מטבחים. בדניאל מטבחים משדרגים לכם את המטבח, או מספקים לכם מטבח מודרני חדש בהתאמה לעיצוב הבית. אנו נסייע בגיבוש תוואי העיצוב של המטבח ונעבה אותו במכשור מתקדם שיהפוך את המטבח שלכם לחדר עיבוד מזון נוח ומספק במיוחד.

436 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת nissim
כיצד מגנים על ארונות נשק? ארון נשק, או ארון רובים, הוא ארון שכל נושא נשק בישראל חייב להתקין בבית או במשרד בו הנשק צפוי להיות מאוחסן.
פורסם בקטגוריית נגרות, לפני 2 שנים 6 חודשים
מופעי טלפתיה מכירים את התחושה הזו שאתם חושבים את אותה מחשבה ביחד עם אדם נוסף, ממש קוראים את המחשבות שלו? האם תוכלו לגרום לתופעה הזו להתרחש באופן יזום ולא במקרה?
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 2 שנים 6 חודשים