לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
חנוכה מופעי ילדים

קסם של משחק עם יובל המבולבל בחנוכה 2018 ומופעים נוספים

פורסם בתאריך 16/08/2018      /      נכתב ע"י Tal N

יובל המבולבל עם קסם של משחק, עוז זהבי עם שובם של המכבים, הקוסם מארץ עוץ עם רינת גבאי ועוד. אילו מופעי חנוכה 2018 יוצגו השנה?

ובכן, כמדי שנה, חופשת הקיץ היא הזמן הפופולרי ביותר בקרב חברות ההפקה לפרסם את המופעים החדשים שלהם ולמרות שמדובר על חודשים ארוכים עד שזה יקרה, המופעים מתפרסמים כבר מעכשיו ובמקרים מסויימים אף לפני שכתיבתם הסתיימה.

אז מה כבר התפרסם עד כה:

המופע הבכיר של החג פסטיגל כבר נחשף רשמית וייקרא השנה פרי סטייל פסטיגל עם סוללה ארוכה של משתתפים הכוללת את משה פרץ, עידן רייכל, אליאנה תדהר, נועה קירל, עופר שכטר, יונתן מרגי, ניב סולטן, אורי לייזרוביץ, ריף נאמן, עדי חבשוש, עומר חזן, שירה לוי, עדן המאירי ומתן מורדוקביץ.

המופע השנה יהיה בסימן האינדיבידואליזם והחופש לכל אחד לבחור ולעשות כרצונו. העלילה תתמקד סביב תחרות בין שתי להקות כשמצד אחד עידן רייכל ומצד שני משה פרץ.

כוכבת הילדים מיכל הקטנה חוברת לחנה לסלאו וטל מוסרי עם המופע עמי ותמי שיספר את הסיפור על שני האחים שאובדים ביער ונכנסים בטעות לבית המכשפה העשוי כולו ממתקים.

השחקן המצליח יובל המבולבל, יחבור אל אורנה ומשה דץ, הדוד חיים ומני ממטרה (כן, יש שם של אמן כזה) עם המופע קסם של משחק שיהיה בסימן חגיגות 70 שנה לישראל.

גם השחקנית והזמרת רינת גבאי שניסתה לאחרונה לצאת בקריירה למבוגרים, תעשה הפסקה קטנה ותצא לטור מאסיבי עם המופע הקוסם מארץ עוץ ואליה יצטרפו גם איתי תורג'מן, איציק כהן, נסרין קדרי וגם הזמר אדם.

עוד מופע חדש שכבר התפרסם רשמית הוא המופע שובם של המכבים שיציג סוללב של כוכבים הכוללת שימו לב את עוז זהבי, מייקל לואיס, רוני דלומי, חן אמסלם וגם הזמרת הצעירה אגם בוחבוט (כתגובה לנועה קירל שתשתתף בפסטיגל).

ומה עדיין לא פורסם? ובכן, אנו עדיין מחכים לראות מה עם מופע חדש למיקי (מיכל מוכתר) שעדיין לא פרסמה מידע בנושא וגם לגבי ההפקה המקבילה של הפסטיגל "מותק של פסטיבל" שמיועדת לילדים בגיל הרך.

528 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Tal N