לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2618 מאמרים 613 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדוע ללכת לטיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס

פורסם בתאריך 19/08/2018      /      נכתב ע"י morale

בעוד שהטיפול המערבי מתייחס הרבה פעמים לכל חולה בצורה דומה, מבלי לייחס חשיבות שונה לכל אחד מהם, שלא נדבר על זה שהטיפול המערבי לא מתייחס לכל מה שקשור להיבטים נפשיים אלא רק היבטים פיזיים, הרי שהטיפול הטבעי כן מתייחס לכל חולה בצורה שונה וכן מתייחס לחלק הנפשי לצד החלק הפיזי.

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא במסגרת טיפול טבעי בתת פעילות של בלוטת התריס. מדובר על תופעה של מעט אנשים מתמודדים איתה, במיוחד זה שכיח בקרב נשים וקשישים. מדובר על בעיה שיכולה להשפיע גם באופן פיזי על החולה וגם באופן נפשי, שכן תת פעילות בבלוטת התריס, יכולה לייצר עייפות, בעיות שינה, דיכאון, חרדות, לחצים ועוד.

בעוד שהטיפול המערבי יתייחס לכל המטופלים בצורה דומה ומרבית הטיפול יתבסס על תרופות מסוגים שונים, בהתאם למדדי הדם ולמדדים אחרים, הרי שבמסגרת טיפול טבעי, המטפל יבחן את המטופל או המטופלת על פי היבטים שונים, נפשיים ופיזיים, ובהתאם לכך הוא יבנה להם תוכנית טיפול.

מה היתרונות של טיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס

כמו שציינו כבר, יש שני יתרונות בטיפול טבעי בחוסר איזון בלוטת התריס, ובמקרה שלנו בתת פעילות. היתרון הראשון הוא עצם זה שהמטפל מתייחס באופן ספציפי לכל מטופל ומטופלת בצורה שונה, היתרון השני, עצם זה שהמטפל לא מתייחס רק למצב הפיזי אלא גם למצב הנפשי.

זה בא לידי ביטוי כך שהטיפול לא יכלול שימוש בתרופות שמכילות חומרים כימיים, כאלה אשר יכולים לייצר תופעות לוואי שונות. אלה, הטיפול יכלול שימוש בחומרים טבעיים לגמרי, טיפול באמצעות שינוי בהרגלי התזונה ובניית תפריט מתאים, וכן הטיפול יכלול לצד התייחסות לבעיה מבחינה פיזית, גם התייחחסות לבעיה מבחינה נפשית, קרי שחרור לחצים ומתחים באמצעות עיסוי, דיקור, מדיטציות ועוד.

יש לכך חשיבות רבה, שכן אם אנחנו נטפל רק בצד הפיזי, אנחנו לא נפחית לחצים ומתחים אשר יש להם השפעה מסוימת בהיווצרות הבעיה ועל חוסנה. לעומת זאת, אם אנחנו כן נטפל בצד הזה, הרי שאנחנו נוכל להפחית אותם, ואז יהיה לנו קל יותר גם להתעסק בצד הפיזי וגם להקנות למטופלים איכות חיים טובה יותר.

לפני סיום צריך לומר, טיפול טבעי בניגוד למה שאנשים רבים נוהגים לחשוב, הוא טיפול מסודר, מובנה, על פי תוכנית ברורה עם תורה שלמה שעומדת מאחוריו.

271 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 2 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 1 חודשים 4 שבועות
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 3 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 9 חודשים 3 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 1 שנים 3 שבועות